Page 2 of 2«12
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Forumske uspomene!!!
Forumske uspomene!!!

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 16 | 2016-05-18 , 9:29 AM

Kad god vidim ovu temu glavom mi prodje svasta a to su mnogo lepe uspomene koje ce ostati u mom srcu zapisane i onda kad se ova stranica ugasi :)

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

Muhy

543
poruka na forumu
402 2236

post # 17 | 2016-05-22 , 9:56 PM

U proteklih par godina otkako sam ovde na forumu. Susreo sam se dosta lepih i zanimljivih ljudi.
Medju njima su: Dusomoja,Admin(Davor),Nutella92(majcebg), Kajolani, wide-awake, Mina, Pegaz, Impi, mirela, Vega777,winx87, LovePuzzles, LA Strumfi, cika_kristijan (cika_nesko), JaNNa ..

Igrali smo se po forumima, forumske igre, mesto gde vi mozete komentarisati, stavljati slike, pisali brojeve, kaladont .. i sl. U toj sekciji vam se postovi ne računaju. Ja licno pre par godina sam učestvovao u izboru za mistera VN-a. Članovi administracije, moderacije su otvarali teme vezane za rodjendane, novu godinu i sl. Najzanimljivije od svega mi je to što smo svi bili u toj opuštenoj atmosferi, voleli da se šalimo zezamo, pevamo.

Što se tiče članova tima vneta, po meni su nekako najiskreniji bili i ostali ovi forum moderatori.
Znali su otvarati teme vezane za mnoštvo zanimljivih stvari ruza

Poruku je menjao/la Muhy - Ponedeljak, 2016-05-23, 12:55 PM

"Je veux juste que tu sache que tu es la plus belle chose qui me soit arrivée dans la vie" ..

132
poruka na forumu
280 2791

post # 18 | 2016-09-02 , 5:09 AM

Nedostaju mi provale na javnom chatu, dopisivanja sa ljudima ovde koji su me ocigledno zaboravili. Secam se jednog javnog chata ko ga napravi ne mogu da se setim, takve su se gluposti pisale bas sam to dozivljavala kao onako na javi kao nesto bas licno. Pogledam ponekad reputacije i poklone pa se podsetim onako... U svakom slucaju jako drag period jer sam bukvalno od samog pocetka ovde...

“And I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.”

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Forumske uspomene!!!
Page 2 of 2«12
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]