• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Hejterski horoskop (Ovan je bahati gad, Rak posesivan ludak, Vaga šizofrena…)
Hejterski horoskop






278
poruka na forumu
526 2505



post # 1 | 2014-04-14 , 11:20 PM

Navikli ste da u svom horoskopskom znaku vidite samo pozitvne stvari, ali pogledajte kako jedan “hejter” opisuje vaš znak.

Ovan – Bahati gadovi. Uvek moraju biti šefovi i glavni u svemu. Uzrok svemu tome je, verovatno, mali penis ili male grudi.

Bik – Samozadovljne ćutljive se*onje. Dosadni su kao klub filatelista.

Blizanci – Glavni ogovarači i trač-babe. Izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim merilima koji se menjaju na svakih 15 minuta. Valjda je i sam Juda bio blizanac.

Rak – Posesivni ludaci koji se uvrede ako im dobro jutro niste poželeli u pravilnoj intonaciji. Menjaju raspoloženje kako im padne na pamet.

Lav – Arogantni i večiti podcenjvači. Puni su velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima. Uostalom, kao da je njih inače briga za druge.

Devica – Opsesivno-kompulsivni neurotici koji se oslabađaju stresa čisteći stan, slažući garderobu i kineski porcelan. To su prezahtevne cepidlake kojima ni previše nije dovoljno dobro.

Vaga - Narcisoidni šizofrenici kojima je ogledalo najbolji prijatelj. Treba im čitava nedelja da se odluče hoće li naručiti Pepsi ili Koka kolu. Toliko su lenji da je pravo čudo kako uopšte ustaju iz kreveta.

Škorpija - Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podneti sami pa moraju da povuku još 100 ljudi sa sobom. Da sutra bude kraj sveta oni se ne bi iznenadili, već bi verovatno učestvovali u sado-mazo orgijama.

Strelac - Uživa da soli pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživeti mrtve sasvim moguće! Ali naravno, samo ako oni to rade. Užasavaju se priznati da znaju za osećaj tuge.

Jarac – Pravi pravcati goniči robova. Veruju u sudbinu do zadnjeg slova. Reč oprostiti ne postoji u njihovom rečniku. Prodali bi guzicu za drštveni status.

Vodolija – Vulgarni i nepristojni perverznjaci. Večita zabadala u život drugih. Verovatno ne treba da iznenađuje činjenica da je, po statistici CIA, najviše špijuna u znaku vodolije.

Ribe – Samosažaljevajući dosadnjakovići koji čekaju da ih neko uteši. Ne mogu ni da odu u WC bez tuđe pomoći. I najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi kada su dobre volje bave se tuđim problemima. Pa onda opet padnu u depresiju i tako ukrug.


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-04-14 , 11:57 PM

Quote Lithium ()
Vodolija – Vulgarni i nepristojni perverznjaci. Večita zabadala u život drugih. Verovatno ne treba da iznenađuje činjenica da je, po statistici CIA, najviše špijuna u znaku vodolije.

ahhahah lol sa svim se slazem osim sa jednom recenicom u ovom horskopu ccc ahhahahahhaha
Gresnice moja vidis ti ovo hahahhahhah lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 3 | 2014-04-15 , 0:25 AM

Quote Lithium ()
Rak – Posesivni ludaci koji se uvrede ako im dobro jutro niste poželeli u pravilnoj intonaciji. Menjaju raspoloženje kako im padne na pamet.

xaxxaxaxaxxax lol lol lol lol lol evo sad imam crno na bjelo da sam luda lol lol








387
poruka na forumu
34 201



post # 4 | 2014-04-15 , 0:26 AM

lol ovo je dobro!!!
evo me,jos jedna vodolija lol


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 5 | 2014-04-15 , 6:35 PM

Škorpija - Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podneti sami pa moraju da povuku još 100 ljudi sa sobom. Da sutra bude kraj sveta oni se ne bi iznenadili, već bi verovatno učestvovali u sado-mazo orgijama.

OOOJ WAHAHAHAA xd lol lol


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








272
poruka na forumu
399 1461



post # 6 | 2014-07-28 , 9:30 AM

Quote Lithium ()
Strelac - Uživa da soli pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživeti mrtve sasvim moguće! Ali naravno, samo ako oni to rade. Užasavaju se priznati da znaju za osećaj tuge.

ahahahahahaha no comment.. lol










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2014-07-28 , 2:03 PM

Quote Lithium ()
Škorpija - Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podneti sami pa moraju da povuku još 100 ljudi sa sobom. Da sutra bude kraj sveta oni se ne bi iznenadili, već bi verovatno učestvovali u sado-mazo orgijama.

lele zbunjen sta li to znaci d ami znati celokupni ovaj horoskop dal sam ja to zaista grozna %) :D
autodestruktivci nikad cula za ovu rec hmmm










10
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 2014-07-28 , 8:18 PM

Quote Lithium ()
Rak – Posesivni ludaci koji se uvrede ako im dobro jutro niste poželeli u pravilnoj intonaciji. Menjaju raspoloženje kako im padne na pamet.

Zahvaljujem na tako izuzetnom isticanju mojih losih osobina.
lol








63
poruka na forumu
50 166



post # 9 | 2014-07-28 , 10:08 PM

Vaga - Narcisoidni šizofrenici kojima je ogledalo najbolji prijatelj. Treba im čitava nedelja da se odluče hoće li naručiti Pepsi ili Koka kolu. Toliko su lenji da je pravo čudo kako uopšte ustaju iz kreveta.

Mislim - sta reci ..... tuga xd lol lol lol


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !








1667
poruka na forumu
317 1890



post # 10 | 2014-07-29 , 6:20 PM

Quote Lithium ()
Uživa da soli pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživeti mrtve sasvim moguće!


Ju, sta mi rece.. hehe andjeo


ஐ Vuk je možda slabiji od lava ili medveda ali zato, nikad ne igra u cirkusu. ஐ








379
poruka na forumu
207 1209



post # 11 | 2014-07-29 , 6:33 PM

Quote Lithium ()
Lav – Arogantni i večiti podcenjvači. Puni su velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima. Uostalom, kao da je njih inače briga za druge.

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol gj


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 12 | 2014-07-30 , 2:38 PM

Quote Lithium ()
Ovan – Bahati gadovi. Uvek moraju biti šefovi i glavni u svemu. Uzrok svemu tome je, verovatno, mali penis ili male grudi.


xaxaxaa u svakom horoskopu me ocrne hehe a bas da imam male i nije tacno stid lol


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








38
poruka na forumu
0 0



post # 13 | 2016-09-04 , 5:12 PM

Škorpija - Samosažaljevajući autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podneti sami pa moraju da povuku još 100 ljudi sa sobom. Da sutra bude kraj sveta oni se ne bi iznenadili, već bi verovatno učestvovali u sado-mazo orgijama.   jbt


l'm only responsible for what l say,
not for what You understand!!!








829
poruka na forumu
588 3749



post # 14 | 2016-09-04 , 11:21 PM


Quote
Devica – Opsesivno-kompulsivni neurotici koji se oslabađaju stresa čisteći stan, slažući garderobu i kineski porcelan. To su prezahtevne cepidlake kojima ni previše nije dovoljno dobro.
 
XAXAXAXAX    lol lol lol lol lol  .....OVo su u pravu za porcelan   bash smo juce slucajno ISCEPALI (cisteci je)  vaznu iz porodice MING .....tako je, necu nesto, ocu SVEEEEEEEEEE


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








222
poruka na forumu
86 729



post # 15 | 2016-09-04 , 11:32 PM

Vaga - Narcisoidni šizofrenici kojima je ogledalo najbolji prijatelj. Treba im čitava nedelja da se odluče hoće li naručiti Pepsi ili Koka kolu. Toliko su lenji da je pravo čudo kako uopšte ustaju iz kreveta. 
Ima istine xd




Forum » Razonoda » Upoznavanje » Hejterski horoskop (Ovan je bahati gad, Rak posesivan ludak, Vaga šizofrena…)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]