• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kopiranje
Kopiranje






172
poruka na forumu
79 708



post # 1 | 2014-04-21 , 6:33 PM

Šta mislite o osobama koje kopiraju druge? njihov stil oblačenja, ponašanje i sl? Da li vi nekog kopirate?

Ja mislim da je recimo ok ako kupiš nesto isto kao recimo tvoja drugarica ukoliko ti se ono baš puno svidelo, ali ne stalno.... Ali sad da ti kopiraš nekog da bi izgledao kao on ili se ponašao kao on mi je totalno jadno... Treba biti svoj i jedinstven....

Ja nikog ne kopiram jer imam osecaj da to onda ne bih bila ja.... Treba biti originalan a ne kopija drugih.....


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 2 | 2014-04-21 , 7:38 PM

Ja nikog ne kopiram, a mislim da su te osobe nezadovljne sobom B)


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2014-04-21 , 11:00 PM

Hmmm pa nije lako nekoga kopirati ne znaci ako stoji njoj i meni ce :D

neznam ja sam svoj covek ne volim oblaciti sta neko ima i uvek gledam da je to bas ono u cemu se ja dobro i udobno osecam
osim onda kad treba malo stomak uvuci :D

Tako da ne mislim puno o tim osobama to je smao dokaz da imam ja ili ti ili neko bolji ukus od nje i cast mi je videti
da obuce ono sto i ja samo hmmm moze jedno dvaput ali treci put cu pitati izvini jesam ja tvoj idol :D










172
poruka na forumu
79 708



post # 4 | 2014-04-22 , 0:23 AM

Quote Dusomoja ()
da obuce ono sto i ja samo hmmm moze jedno dvaput ali treci put cu pitati izvini jesam ja tvoj idol


Heheh meni to stvarno dodje glupo xD Ko da imaš klona


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








640
poruka na forumu
67 157



post # 5 | 2014-07-01 , 3:05 AM

Ne kopiram nikoga. Sve što radim, mislim, nosim, kažem, želim da bude unikatno i originalno u skladu sa mogućnostima i okolnostima, da bude dio mene i svijeta koji volim. Svoj na svome, da oprostite zbunjen




Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kopiranje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]