• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Zbog kakvih ste sve "sitnica" bili kaznjavani u skoli/poslu?
Zbog kakvih ste sve "sitnica" bili kaznjavani u skoli/poslu?






172
poruka na forumu
79 708



post # 1 | 2015-03-29 , 0:48 AM

PA zbog kojih? (mislim na ukore,10% od plate, otkaz i tako to)
Da li je bilo pravedno ili ne?


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








1
poruka na forumu
2 7



post # 2 | 2015-03-29 , 4:38 AM

ne znam tacno sta bih izdvojio iz svoje skromne kolekcije... mozda kad sam ukrao dva dnevnika u prvom srednje i unistio ih.... dozvolili su mi da se sam ispisem iz skole :D










172
poruka na forumu
79 708



post # 3 | 2015-03-29 , 9:33 PM

Quote Hövels ()
dva dnevnika u prvom srednje i unistio ih

(y) ahahha e sta bi bilo da nisu xd


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 4 | 2016-01-20 , 6:45 PM

Bacanje zapaljenog papirnog aviona profesorki u kosu? Izguravanje Kadeta cistacici na glavni put? Nudjenje profesoru smokija, koji je bio pomjesan sa macijom hranom? Upadanje u automehanicarski dio skole, pustanje rucne Lade Nive, koja je na kraju udarila u zid i napravila veliko sra**e haha? Gasenje svijetla u citavoj skoli zadnji cas zimi :D Izazivanje masovnih tuca izmedju Tehnicke,Ekonomske,Poljoprivredne/Medicinske hehe naravno oko cura hahaha

Kazni u saobracaju nisam nikada dobijao, al jesam podjelio jedno 300 maraka u ove 2god sto vozim pretezno iznad dozvoljene brzine, par puta preticanje gdje nije dozvoljeno, nista strasno ali eto..hvala nasim uljudnim policajcima koji uvijek izadju u susret :D

Sve u svemu, nepravda velika hah


Poruku je menjao/la Fox1e™ - Sreda, 2016-01-20, 7:12 PM







  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 5 | 2016-01-21 , 8:16 PM

Sipanje super lepka nastavnici na stolicu,kradja dnevnika,paljenje balona,zaglavljivanje brave pre kontrolnog,bacanje petardi nastavniku ispod stola,jelo na casu (nas 10 u zadnjoj klupi :D gibanica,kajmak,cvarci:D),zestoko vredjanje nastavnika...


Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2016-02-09 , 1:18 PM

hahha...
pa mene je direktor jedan kaznjavao tako sto mi nije dao da idem na kafu kad imam pauzu
nisam ja kriva sto su muskarci radili mojoj smjeni..
I vazda je bilo : Halo,uciteljice kuda... ? :D :D


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Utorak, 2016-02-09, 1:18 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








118
poruka na forumu
280 2811



post # 7 | 2016-09-02 , 6:11 AM

Pa uglavnom sam imala napade smeha sa drugaricom kad ne mozemo da se smirimo. A jednom sam dobila napomenu u dnevniku-ucenica ta i ta je svojevoljno napustila cas i otisla sa deckom. haha :D


“And I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.”








699
poruka na forumu
750 8679



post # 8 | 2018-12-07 , 9:38 PM

imala sam jednu likusu u odeljenju u srednjoj koja me je mnogo nervirala i nervirala i nervirala i onda sam dobila ukor pred iskljucenje i dvojku iz vladanja zbog "fizickog nasrtaja na drugaricu"..sami zakljucite zasto ;)








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 9 | 2018-12-08 , 2:46 AM

E kad vidim šta su sve ljudi radili, a ja pacijent uvijek kao mirna bila. lol
Nisam nikada dobila ni kaznu, neopravdani ni smanjeno vladanje.
Jesam li ja onda uopšte išla u školu? <_< lol


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."





  Emm



82
poruka na forumu
14 226



post # 10 | 2018-12-08 , 2:57 AM

U osnovnoj...nije zatvarala usta koza do mene. Em me stipala, zadirkivala..bas mi isla na zivac.
U jednom momentu sam skocila i ubola je suhom olovkom po sred tikve.
Ona je otisla ljekaru da joj se izvadi spic iz glave..a ja, paaa... :D


Ljubav je čišćenje nekim. Ljubav je nečiji miris, sav izatkan po nama. Tetoviranje maštom. "








417
poruka na forumu
137 1408



post # 11 | 2018-12-08 , 1:26 PM

Kaznjavan sam kod uciteljice u osnovnoj zbog dizanja suknji devojcicama ... .. .    lol


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Zbog kakvih ste sve "sitnica" bili kaznjavani u skoli/poslu?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]