• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kad sam bio mali??? (...Mi mala djeca :p)
Kad sam bio mali???



  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 16 | 2016-11-26 , 0:42 AM

Kad sam bio mali skovao sam plan, sagradicu garazu u njoj ce biti san, 7 kaciga, 7 jakni za 7 dana, kako sam stariji vidim nista od mog plana. :D

Ukratko, kad sam bio mali, bio sam pod turturom oca koji mi je sve zabranjivao. A jes da sam i bio nestasan. I vuko sam batine za svu decu. Zato sam sad i malo nenormalan.










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 17 | 2016-11-27 , 6:29 PM

Quote Admin ()
Nutella92, kad si bila mawa? Mislim da si ti jedina osoba koju znam koja se u stvari smanjuje s godinama... Ali da, na slici definitivno izgledas kao jedan od momaka, bez zajebancije.

okac kao sto rekoh na pocetku svog posta,sam ce se prepoznati i javiti lol kazna

Uh sad me podseti na moju  kaznu :o Mama nas je terala da stojim u cosku i da gledamo u jednu tacku i tako vise od pola dana. To kad napravimo neku zvrcku, i tacno se secam sa strane se cuje omiljeni crtani kanal namerno, a ja ne smem da ga gledam okac

Isto tako kad bi napravili neku zvrcku, kad smo vec bili veci, mama nije pribegavala da nas udari, vec samo skupi usne i prosikce i ti se najeziiis i smiris u sekundi okac


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








136
poruka na forumu
151 1012



post # 18 | 2021-06-08 , 11:44 AM

Ukratko, bjezao sam 3 puta iz vrtica, sa 4 godine sam upao u more, sa 5 sam zaradio svoje prve ondasnje dinare...


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Kad sam bio mali??? (...Mi mala djeca :p)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]