Forum » Razonoda » Upoznavanje » O clanu iznad znam.
O clanu iznad znam.






348
poruka na forumu
18 69



post # 106 | 2012-02-28 , 9:02 PM

Znam da je oky osoba i veoma fina, znam da ima lep nick, avatar... Znam da je Forum Moderator i jos vise mi se svidja nisam jos naisao na osobu koja ima vecu brojku postova na forumu :) Svaka cast na toj aktivnosti i vidi se po kucanju kakva je osoba...


Hvaliti se je znak sirotinje...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 107 | 2012-02-28 , 9:06 PM

Znam da se zove Nemanja, da ima 24 god, da je urednik :) da je skroz normalan momak :) ali necu ti oprostiti sto mislis za mene da sam vestica hahaha (sala) :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








421
poruka na forumu
65 124



post # 108 | 2012-02-28 , 11:11 PM

Kao i svaka devojka ovde, Anchy je veoma draga devojka, uvek spremna za salu i saradnju a oci su joj
;)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 109 | 2012-02-28 , 11:22 PM

Znam da se zove Ivan znam da je jako prijatan i kulturan
Znam koliko ima g :p
Znam tako neke sitnice jos ali u stvari samo dobro :)










1354
poruka na forumu
453 256



post # 110 | 2012-02-29 , 2:01 PM

Znam da je predivna osobam drustvena i vesela. Iskrena i dobara. :) :) :* ruza


Poruku je menjao/la marija1984 - Cetvrtak, 2012-03-01, 10:05 PM


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 111 | 2012-02-29 , 4:30 PM

Znam mnogo toga..da je moja draga komsinica, da voli piti koktelcice, da voli izlaziti, da voli zivotinje, da ima kucu i macu...dosta da ostavim nesto i za sledeci put :* :* :*


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








249
poruka na forumu
75 51



post # 112 | 2012-02-29 , 6:00 PM

Da je lenja :D sto se tice knjiga :p da voli vise da dobija nego da daje :p da ima super nove stiklice :D i da...pa sad :D


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








1354
poruka na forumu
453 256



post # 113 | 2012-02-29 , 6:31 PM

jedino o ovome clanu sto znam jeste da je veoma drustvena osoba :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 114 | 2012-03-01 , 1:33 AM

Sve znam sve :) Maro smem li reci? hahaha :D :*


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Tea



306
poruka na forumu
132 141



post # 115 | 2012-03-01 , 1:38 AM

O mojoj ljepotici znam puuuuno toga..ali moram biti psssst :D
Ona je jedna divna osoba kakvih je danas jako malo..to je moja naj net frendica koju jako volim :* :* :*


...Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.. :))
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš prečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu.
U tome je tajna...
U tome je jedini trik... :)))))








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 116 | 2012-03-01 , 1:51 AM

Tako je draga, pssssssssssssssst! :)
Tea je jedno predivno stvorenje, jako sam je zgotivila i mnogo mi je draga moja naj net frendica...svasta nesto znam, ali ne smem reci :* punooooooooooooooooooooo


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 117 | 2012-03-01 , 6:25 PM

Znam da je htela da se farba ali nema ko da obavi delo pa je juce i prekjuce bila ljuta kao Osa :D










1354
poruka na forumu
453 256



post # 118 | 2012-03-01 , 10:07 PM

ovo znam:
pozitivna, draga, drustvena, duhovita, znam da je prava dusa :) :*


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Tea



306
poruka na forumu
132 141



post # 119 | 2012-03-02 , 3:45 AM

Moja Mare je jedna divna,vesela,pozitivna i meni jako draga osoba :* :*


...Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.. :))
Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe. Ako znaš prečicu, nema potrebe da se puno lomataš po bespućima. Ne bato... Stigao si čim kreneš. Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu.
U tome je tajna...
U tome je jedini trik... :)))))





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 120 | 2012-03-02 , 11:02 AM

Znam da je super VIP član


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''


Forum » Razonoda » Upoznavanje » O clanu iznad znam.
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]