• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Koliko ste inicijativni kad vam se neko dopadne?
Koliko ste inicijativni kad vam se neko dopadne?






699
poruka na forumu
750 8679



post # 1 | 2019-09-23 , 2:43 PM

Koliko i da li preuzimate inocijativu kad vam se dopadne neki momak/devojka koga/ju ne poznajete?








207
poruka na forumu
289 3226



post # 2 | 2019-09-23 , 3:06 PM

Natasha77, 
Quote
Koliko i da li preuzimate inocijativu kad vam se dopadne neki momak/devojka koga/ju ne poznajete?

smeh  lol  ova tema nije za mene hahahahha :) Udata sam hahah  lol








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2019-09-23 , 7:23 PM

Hm :D 

Pa pre nego što sam se udala bila sam uglavnom ja inicijativna lol 
Da se zna ko vozi traktor, a ko otvara kapiju lol

Ali šalu na stranu , stvarno jesam :D Nikad nisam razmišljala o tome da li se neko oseća tako ugroženo pored mene, ali brate nisam ja imala živaca da čekam da mene neko smota, svidi mi se i ja krenem :D Ako mi se ne svidi ne krenem , i tako jednostavno :p
Ja moram da mu se svidim i to ti je lol Nema on da bira :D

A moj muž je bio prvi koji je mene smotao , i onda kad vidim kako je to lepo , predlažem ženama da se ostave "jednakosti" i da puste sebe da budu žene i da uživaju u trudu oko njih :D Iako to nekad ume da potraje :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








699
poruka na forumu
750 8679



post # 4 | 2019-09-25 , 5:08 PM

Hmmm...
pa zavisi od situacije,ali znala sam da preuzmem inicijativu i krenem prva u startovanje,ali onako suptilno da muskarac nije ni svestan  da je vec moj :D  andjeo  lol


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Koliko ste inicijativni kad vam se neko dopadne?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]