• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Izazovi...
Izazovi...






699
poruka na forumu
750 8679



post # 1 | 2019-10-17 , 8:07 PM

Koji su neki od najvećih izazova sa kojima si se suočio/suočila?
Da li uživaš u prevazilaženju izazova ili više voliš da stvari idu glatko i lako?
Da li misliš da izazovi poboljšavaju karakter osobe?
Da li misliš da su izazovi sa kojima si se suočavao/la tokom života od tebe napravili bolju ili goru osobu?








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 2 | 2019-10-17 , 8:57 PM

Quote Natasha77 ()
Koji su neki od najvećih izazova sa kojima si se suočio/suočila?Da li uživaš u prevazilaženju izazova ili više voliš da stvari idu glatko i lako?
Da li misliš da izazovi poboljšavaju karakter osobe?
Da li misliš da su izazovi sa kojima si se suočavao/la tokom života od tebe napravili bolju ili goru osobu?


Uh kako kad. Nekad bi da mi se sve samo sklopi i da se ne nerviram.
Razmišljam se , i cenim da sam prošla dosta izazova, i da je red da se malo odmorim lol

Ali šalu na stranu, kao i svi , bila sam stavljena pred različite izazove koji su me definisali kao osobu. Vše nisam onako fina i dobra kao ranije lol Hvala životu na tome :D

Najveći neki izazovi su se za mene izdešavali u periodu od 2010-2019 :)

Definitivno je teško studirati i raditi u isto vreme i to je bio moj najveći izazov koji me je negde ispostilo kao osobu ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Izazovi...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]