Forum » Razonoda » Upoznavanje » Ljutnja
Ljutnja






166
poruka na forumu
209 566



post # 46 | 2014-11-24 , 6:34 PM

Dosta tesko se ljutim.
A kad se naljutim tu nema popravke :)

Inace nisam jedan od onih sto se ne znaju nasaliti na svoj racun.


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...








100
poruka na forumu
108 243



post # 47 | 2014-11-24 , 11:06 PM

Jedino me moze naljutiti osoba do koje mi je stalo i ako mi neko dira voljene ,onda poludim totalno ,ostali na jedno udje na drugo izadje .Uopste me ne zanima sta mi pricaju ,jer su nebitni u mom zivotu ;) iGNORE I SVI MIIRNI :))

Kad se naljutim ,brzo prodje ljutnja a onda stupa na snagu inat i tako to ide nekoliko dana :D

PS:tESKI ZAJEBANT :d :p


Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 48 | 2015-02-11 , 3:22 PM

Joj pa stacu kad me naljuti :p










699
poruka na forumu
750 8679



post # 49 | 2018-04-28 , 8:27 PM

Nisam osoba koja se brzo ljuti i volim sprdnju na svoj racun,ali volim i da sprdam druge..
Kad se naljutim tad me se kloni..bolje je :)


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Ljutnja
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]