• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Tajanstvene osobe
Tajanstvene osobe






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-01-27 , 7:59 PM

Tajanstvenost je svakako vrlo interesantna i budi radoznalost,tako da nemam nista protiv toga.
Ali (uvek postoji ono ''ali''),postoji neka granica koju treba postovati,neki limit.
Sta mislite o takvim osobama?
Dali treba s njima biti strpljiv ili su one takve i uvek ce biti?










314
poruka na forumu
33 42



post # 2 | 2012-01-30 , 10:54 PM

Jao imam jednu u svojoj baaaaassssss blizoj okolini. Kontala sam u startu, da se stidi, treba joj vremena. Neka se navikne. Prosla godina, dve, pet...Iskreno, ne volim takve osobe, jer sam ja otvorena ( mozda i vise nego sto bi trebalo ), i komunikativna. Nemam preterano strpljenja, pa je odavno ignorisem. Tako da ponekad prodje i ceo dan a da progovorimo jedva par reci. Ne dotice me to.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-02-08 , 11:38 PM

Meni je to tako izazovno te osobe,kad primetim da je tajanstvena/en kod mene automatcki se budi radoznalost
samo sto od tog momenta ne pitam mnogo pokusam pricati i sebi da bi se dovezao/la uz moju pricu a ako ne odustajem.
Postujem takve osobe i verujem za njihovu tajanstvenost ipak postoji razlog i ako neproprica i dalje nastavi biti tako tajanstven/a prihvatam to .







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-03-29 , 10:35 PM

Ja obozavam misteriju, i takva sam, koliko napravim to da me znate, toliko me i ne znate.
Koliko me volite toliko me i mrzite. :) Koliko sam bitna, toliko sam i nebitna ;)

Misterija je cudo. I dok je ima, bice i cari :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








305
poruka na forumu
403 1340



post # 5 | 2012-04-03 , 8:26 AM

Meni su takve osobe bas zanimljive ... i mislim da one ostaju takve do kraja :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 6 | 2012-04-24 , 2:47 PM

dosadne su nemam zivaca za takve


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








56
poruka na forumu
2 6



post # 7 | 2012-05-30 , 9:22 PM

uopste se me ne dotice ovaka osoba ako hoce bit tajanstvena eej neka bude ali i ja nevolim osobe koje hoce znat sve o tebi ili se druzit stobom ako covjek hoce bit takav ostavite ga namiru jer on to trazi a i bolje za vas jer mozda ce vas kostat batina ili glave jer niko nema prava da zna nesto sto on ona nece da se zna ili bude vsiljiv i radoznalo








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-06-04 , 6:27 PM

Tajanstvene osobe ili su oduvek takve ili su se toliko razocarale za nesto u zivotu da su postale tajanstvene
Znaci neki razlog postoji ta paznja i tajanstvenost,ja mislim da sam u fazi pretvaranja u tajanstvenu osobu :D










235
poruka na forumu
101 568



post # 9 | 2012-06-05 , 9:19 AM

Tajna se uglavnom ne da sakriti.
Zene,devojke,trebaju da su misteriozne i da uvek iznenadjuju svoje partnere. A nije lose ni obrnuta varijanta.
A ovako,kao neka tajanstvenost medju ljudima koji rade zajedno ili se druze,zapravo govori koliko je ta osoba slabo otvorena prema svojoj okolini. A to moze poticati iz razlicitih izvora i uglavnom svi leze u nekoj psiho-socio patologiji.
U svakom slucaju otvorenost ti daje olaksanje i skida teret sa ledja.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2012-06-13 , 12:25 PM

Quote (badule)
U svakom slucaju otvorenost ti daje olaksanje i skida teret sa ledja.

da Istina drug sve dok ti jednom sve to ne nabiju na nos e onda postajes drugaci .
Tako sam i ja odlucila skoro da je bolje cutati nego nekome previse reci ;)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 11 | 2012-12-20 , 10:03 PM

Iza misterije se uglavnom ne krije nista,tako da nisam ljubiteljka toga.
Ne volim preterano cutljive osobe kojima treba klestima treba da se izvlace reci iz usta.
Bilo kakvo preterivanje me odbija.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"






USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 12 | 2013-04-20 , 1:41 PM

Znam katkad biti misteriozan, misliš da me znaš, za trenutak se promjenim :p
Usput moj kvart je pun misterioznih ljudi ;)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2013-04-30 , 6:44 PM

Da li java ili net ne volim osobe koje samo ispitivaju a o sebi nikad ne pricaju
Iz razloga sto ja ne pitam ako mi se ne kaze a pricam i ono sto me se ne pita
mada opet ima onih koji imaju dodatna pitanja za koja ja smatram nisu tema
i pravo mesto.
Tajanstvene osobe nikad neznam sta mute u glavi ne trazim da je neko kao knjiga otvoren
ali dovoljno komunikativan da mozemo voditi normalan razgovor bez da mesamo trecu osobu.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 14 | 2013-04-30 , 11:29 PM

MA tajnstvena osoba... neznam ,... sta krije i skriva ... nevolim to ... svako ima nekoga kome mora recii nestoo... j ada tajim nestooo aaaa.. da to skriva pa ja bih pukla jednostavnoo,... svi mi imamo nekoga kome mozemo reci sve svoje tajne i otkriti i olaksati se...

a te tajnstvene osoboo... ma ... necu da se mucimm i razmisljasm sto su takvii.... %) %) <_< <_<


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








399
poruka na forumu
155 997



post # 15 | 2013-05-02 , 2:50 PM

Mislim da postoji razlog za njihovu tajanstvenost, više volim takve osobe od onih navalentnih... Svaki čovek bi trebao posedovati dozu tajanstvenosti i nikad ne otkrivati sve o sebi, kod mene je apsolutna "razgolićenost" jedino pred porodicom ;) Ne zaslužuju svi da te upoznaju do kraja...


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Tajanstvene osobe
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]