Forum » Razonoda » Upoznavanje » Brak zbog papira.
Brak zbog papira.






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 16 | 2012-08-29 , 12:24 PM

Quote (vladogrozni)
Razvodim se...
U brak nikada nisam vjerovo niti cu vjerovati...Kada sam se vjencao napravio sam to da bi udovoljio svojoj bivsoj...
U brak zbog papira vjerujem vise nego u ovaj ajd mo reci klasicni brak...

Kada se ljudi vjencaju iz ljubavi, sto se je njima promjenilo??? Vole se i postuju vise nego dan ranije??? Ma dajte molim Vas, napravili su veceru, potrosili hrpu para, ona ce najvjerovatnije uzeti njegovo prezime i morati ce mjenjati sve domumente pa ce potrositi jos hrpu para... Notorna tradicionalna, konzervativna glupost... Zamisli, sad smo vjencani pa je ona moja...
Pa nije zena krava da bi bila moja... Ja sam sad njen, ma mozes misliti, ni nezelim gledati na sebe kao na neciju svojinu...

Brak radi papira je sredstvo za postizanje cilja, i razumijem ljude koji za njime posezu...
I taj/ta koji se na taj nacin zeni/udaje znaju da ce na taj nacin doci do necega do cega bez toga nebi dosli...
U ovoj situaciji bi samo rekao da cilj opravdava sredstvo...

Ionako takvi brakovi nakon par godina zavrse s razvodom, kao uostalom i pola brakova iz ljubavi...

Ali makar "supruznici" imaju neke koristi iz toga...


evo ja ovo potpisujem,sreca pa je napisao prije mene da nemoram ja :D

ZAHVALJUJEM KOLEGA GROZNI :P


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








437
poruka na forumu
65 203



post # 17 | 2012-08-29 , 3:20 PM

Quote (Majche87)
Sta je to brak, jel se to maze na hleb, jede? Molim vas pojasnite mi, hehe salim se

Brak zbog papira ne dolazi u obzir.
Kad malo bolje razmislim uopste ne razmisljam o braku

Suvise je sirok pojam za mene jos uvek "BRAK" . . .
Sve u svoje vreme, nikad se ne zna, AL ZBOG NEKE KORISTI, PAPIRA NIKAKO, NE DOLAZI U OBZIR!!!

sLAZEM SE S MAJOM NI JA NE BI POGOTOV ZBOG''PAPIRA''








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 18 | 2012-08-29 , 5:53 PM

ali narode to nije vrsta braka iz ljubavi to je vise poslovni ugovor
zasto ne i zasto ne pomoci nekome ako ce mu biti bolje tj obema stranama,ne razumijem.....


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 19 | 2012-08-29 , 6:40 PM

Quote (Boyana82)
ali narode to nije vrsta braka iz ljubavi to je vise poslovni ugovor
zasto ne i zasto ne pomoci nekome ako ce mu biti bolje tj obema stranama,ne razumijem.....


i plus da se zaradi neka kinta preko vremenog rada xaxaxax a placaju se brakovi takvi i do 10000 eurica :D ;)








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 20 | 2012-08-30 , 9:48 AM

Quote (Vladi)
i plus da se zaradi neka kinta preko vremenog rada xaxaxax a placaju se brakovi takvi i do 10000 eurica


pa zar nije tako,,tu obe strane znaju na cemu su,znaju da taj papir znaci ugovor kojim ces pomoci drugoj strani i kad mu istekne rok gotovo je.

slobodne su potpuno obe strane,jedino eto te kontrole policije i sta ja znam.ali zasto puistiti nekog da bude na rubu siromastva a ti da uzivas a znas da moze i on.......

druga je stvar zeznuti nekoga pa prosipati price o ljubavi i na kraju ispaliti za par godina kad ti ne treba vise


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 21 | 2012-09-03 , 10:54 PM

Bolje tako nego bez ljubavi
Zelim reci da je to brak bez interesa tj platis dobijes papire i cao
a kad se ozene pa se ne vole pa te zajebancije ma nema tih para koje mogu platiti nesot u tom braku da valja opet
nemam nista protiv i podrzavam ljude koji se zene radi papira sto da ne ako ima love da plati takvih uvek ima sto nude ponudu da se udaju ili ozene radi papira oni u biti nemaju nista jedno s drugim cak se na sudu smiju ljubiti u obraz :D :D :p a nedao bog da ih neko skonta sta se radi ufff %)










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 22 | 2012-09-03 , 10:59 PM

Quote (Vladi)
i plus da se zaradi neka kinta preko vremenog rada xaxaxax a placaju se brakovi takvi i do 10000 eurica :D ;)

koja je tvoja zadnja cijena? lol


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 23 | 2012-12-21 , 9:51 PM

Zasto da ne ako obe strane nadju svoj interes u tome.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








122
poruka na forumu
117 761



post # 24 | 2013-01-05 , 4:28 PM

Eh,ja nemam reci jer ne znam ni sta ce biti sa mnom... ;)


Uvek ima nade... ;)





  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 25 | 2013-01-05 , 4:45 PM

Cekajte,to je isto poslovna transakcija,npr ja kao momak dodjem kod devojke/zene,dogovorimo se dam joj toliko i toliko novaca,odredimo uslove,odgovara i meni i njoj,i sta je tu lose? Kod nas je takva situacija da jednostavno ne mozes da se izboris sa svim finansiskim problemima,jer su nam drzave i sve ostalo u haosu zivom,pa odes kod privatnika da radis,uzima ti dusu a na kraju mjeseca ili ne dobijes,ili dobijes nesto jadno da ti se smuci i zivot i sve... Nije mnoogo bolje ni u inostranstvo,ali opet neki red,zakon postoji,koliko radis (a radis ga i te kako) bar znas zasto i zbog cega,i to nece ostati neprimjetno !

Jezivo mi je samo kad se neko igra sa necijim osjecanjima,pa se ozeni devojkom zbog papira,bude miran,fin dok ne prodje tih 5 godina,i onda joj zagorca zivot,unisti ga bukvalno,takve ljude..... uf ... Za primjer da vise !


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"








95
poruka na forumu
28 222



post # 26 | 2013-01-05 , 7:22 PM

XAVI, ti i ne pomisljaj na to u maju, junu, julu! :p a ni prije, a ni poslije! hahahahha


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








89
poruka na forumu
7 105



post # 27 | 2013-09-10 , 1:57 AM

iz sadasnje perspektive, i cele ekonomske situacije (citaj: sra*a), pristao bi, ali bi ipak gledao kakva je ta osoba, da li uopste mozemo da se "dogovorimo"...


We Want Russian Military Base in Mexico








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 28 | 2013-09-10 , 2:01 AM

Ja se cesto znam saliti na tu temu , medjutim kad bolje razmislite mnogo ljudi to radi... udaje se zbog papira da bi izaslo odavde i otislo u inostranstvo da nadje neki posao :) dobro sad ne racunam tu one sponzoruse :)

Mada danas su uveli da moras da budes sa nekim u braku minimum 2 godine kako bi mogao da ostvaris pravo na polovinu imovine ;) Tako da se to ne isplati sponzorusama koje su sa dedicama :D

Ja mislim da bi me na brak zbog papira navela samo najveca muka :) ili nemogucnost da obezbedim bolji zivot :) ne sebi, jer sebi nikad nisam ni gledala da pomognem, nego meni dragima ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 29 | 2014-04-18 , 9:08 PM

Quote Dusomoja ()

Dakle: Da li bi pristali na brak zbog papira??

Ama nikad..... znaciii ... ni luda .. pa nama prosila u ovoj svojoj drzaviii znaci ....nikad ..
A ma nema tog vraga .. koji bi na to nagovrioo da mi kaze da se udam ...
A ma... pa da mi kad tad jednog dana kad se posvadjam sa njim .. da mi kaze: TI NE BIH BILA TO STO JESI DA NIJE
BILO MENE ..ili NE BIH IMALA TO STO IMAŠ .... %) %)
Ma dzaba mu njegov papir i dravljanstvoo neka brise ...... sa njim .... :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 30 | 2014-07-28 , 2:06 AM

Podrzavam ljude koji to rade jer mnogi tako odu u zemlje gde im je od posla omogucen pristojan zivot.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Brak zbog papira.
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]