• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Porijeklo
Porijeklo






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-01-27 , 10:26 PM

Zivite van rodnog mjesta ili u svijetu negdje,da li vam se desilo da ste nekad doziveli neke neprijatnosti
upravo zbog toga sto jeste.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-02-03 , 4:21 PM

Nikada niko nece imati nikakve probleme nigde ako je zdravog razmisljanja.
Zdravih stavova, i da se istih pridrzava.

Nikada nikome nisam dozvolila da me se moji stide, ili da se stidim ja.

Dozivela jesam neprijatnost, ali brzo takve osobe da tako kazem ubijem zdravim razmisljanjem, te ih u vecini slucaja ostavim bez teksta.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-02-06 , 0:30 AM

Jednom mi se desilo nesto i tu sam shvatila da ce svabo uvek da nas drugacije gleda :)

Bila sam primljena u jednu firmu gde je posao bio fenomenalan al tu nisam ostala iz razloga kad je zamenik ili majstor cuo moje ime i prezime dodao kao izvinite ja sam mislio da ste vi nasa.(mislio je na to nisam svabica)
Znaci gledao me odma drugim ocima jer sam u njegovim ocima bila auslender i ponasao s etako mrzovoljno da sma nakon 10 dana otisla.










290
poruka na forumu
90 409



post # 4 | 2012-07-05 , 11:31 PM

Ja za sad nisam imao lose iskustvo... i mislim da netreba to gledati ko je odakle... samo nenormalan covek to moze... bitno je kakva si osoba ... ali nazalost sve je manje toga...


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 5 | 2012-07-05 , 11:34 PM

Dozivljavao na Grcku Granicu, jer sam Makedonac, a mi se ne podnosimo ... :)










76
poruka na forumu
20 66



post # 6 | 2012-07-06 , 9:00 AM

Quote (Leksi)
Nikada niko nece imati nikakve probleme nigde ako je zdravog razmisljanja.
Zdravih stavova, i da se istih pridrzava.


Са овим се никако не слажем. Било би лепо када би ово било истина и са придржавам овога, али из личног искуства кажем да није увек овако.

Пример: Такси у Женеви. Причао сам са човеком бар 15 минута. И смејали смо се, причали, и све је било у реду. У једном моменту сам му рекао да идем у Лион. Он је причао како је Лион леп град и у једном моменту ме је питао одакле сам "пореклом" - мислио је да сам држављанин Швајцарске. Рекао сам му да сам Србин и то је био крај свега. Само што ме човек није избацио из таксија иако је само 5 секунди пре тога све било у реду. Лепо сам се понашао. Ништа ружно нисам рекао. Само сам изговорио реч "Србин". Човек се нагло окренуо и погледао ме као да сам му побио пола породице. Мало гледао окренуо се и наставио да вози. Није више проговорио.








235
poruka na forumu
101 568



post # 7 | 2012-07-29 , 5:57 AM

Ja sam imao jako ružno iskustvo zato što sam bio tamo gde me drugi nisu videli kao čoveka.
Srećom posle mnogo peripetija,glava mi je ostala na ramenima.
Da ironija bude veća,oni koji su nam skidali glave isto nisu bili iz te zemlje.
i pored svega trudim se da nikada ne napravim razliku između sebe i bilo kog drugog živog stvora i svakoga učim ,moje bratance pogotovo,da smo svi pod kapom nebeskom koji su hodali,hodaju ili će hodati,najpre rodjeni kao ljudi,a nisu mogli da biraju gde će se roditi.
U Splitu,pre 35 godina nisu hteli da nas usluže u poslastičarni nasred rive,kada su čuli da smo iz okoline Beograda. Puna radnja kolača,ljudi jedu,a ona teta neće da nas usluži...
Doživeo sam i to da u jednom supermarketu izbace Roma zato što je u radnju ušao bos... Kada se obuo i ponovo ušao u radnju,navodno,za kaznu nisu hteli da ga usluže. Bruka!
Protiv diskriminacije se moramo boriti svim silama.
To je moj stav,a i živim u višenacionalnoj sredini gde su ljudi vekovima izmešani i sramota bi bilo da se ne podnosimo.








308
poruka na forumu
349 1445



post # 8 | 2013-03-05 , 6:00 PM

Ja to dozivljao mnogo godina, pogotovo u ratnom i posleratnom vremenu


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 9 | 2013-03-23 , 5:50 PM

To mozes da dozivis i da si u rodnom mestu.
Ljudi su zli u poslednje vreme. Ako saznaju da nisi jedan od njih, neprijatnost ti ne gine.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2013-03-23 , 8:11 PM

Quote (Macor)
To mozes da dozivis i da si u rodnom mestu.
Ljudi su zli u poslednje vreme. Ako saznaju da nisi jedan od njih, neprijatnost ti ne gine.

bas takoo..bio ti autsajder ili ne ,....ti ce ti se dogoditii.......


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








37
poruka na forumu
9 130



post # 11 | 2014-07-09 , 2:52 PM

Hehehe kazes da ako je zdravog razmisljanja ne bi imao problema :D ... hahahahahaha ja iskreno sa bosancima sa srbi sam imao problem upravo zbog sta sam Makedonac ..... hvala prijatno.

Added (2014-07-09, 1:52 PM)
---------------------------------------------

Quote ace1 ()
Dozivljavao na Grcku Granicu, jer sam Makedonac, a mi se ne podnosimo ... :)


Pa imenjak i ubo vi e vam so odite grcija ;)


Poruku je menjao/la Budalce - Sreda, 2014-07-09, 2:52 PM


SAVE WATHER DRINK BEER !

GI ZAMOLUVAM MAKEDONSKITE DECKI/DEVOJKI BANALIZAM MIZERIJA I GLUPAVOST DA NE SHIRAT NA WEB SAJTOV.


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Porijeklo
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]