• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Moc reci
Moc reci






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-01-30 , 4:43 PM

Jedan filozof je rekao nesto sto je u to vreme pokrenulo svet a to je :

"koliko mogu reci, toliki je moj svet " , znaci koliko je nasa moc da kazemo, ispricamo, objasnimo tolika je velicina naseg sveta.
Sta vi mislite o svemu tome ?
Kolika je po vama moc reci ?
Sposobnosti reci ?
Dali je to zaista mocna rijec neka za vas?










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2012-02-09 , 0:23 AM

U tom slucaju, moj svet je veliki. :)


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-02-09 , 8:13 AM

Ima par rijeci koje su mocne ostale su svakodnevne.
]Kao sto je na pr.Volim te Rec koju sam samo jednom u zivotu izgovorila a nisam tako vise osecala ona je mocnai jaka rijec.
Nedostajes mi Rijec koja se odgovara iz dubine duse,kad nju kazem osecam tako.
Zelis li se udati za mene Ovo su reci koje supune svega koje okrunjavaju ljubav
Ti s moj zivot
Biti neciji zivot znaci voleti ga kao samog sebe a mozda i vise za mene su te reci jako mocne i lepe.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-02-09 , 10:40 PM

Onda danasnja deca malo znaju, jer imaju veoma siromasan rjecnik.

Ja cu reci samo jedno:

Cekic mi moze slomiti kost, ali mi samo rijec moze smrskati dusu!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2012-02-09 , 11:01 PM

Lepa rec gvozdena vrata otvara , a pero je jace nego bilo koja sablja i mac ... ako su reci dokaz recenice, Poljubac je jezik ljubavi. Sreco, dodi da se ispricamo :p :p :p





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 6 | 2012-04-25 , 1:47 PM

Tema je dosta duboka i svakako da predstavlja jedan neizostavan deo ličnosti. U stvari, na kraju se sve svede na aktivnosti emocija i razuma i usmeravanje energije u određenom pravcu. Koliko sebe zaista dajemo druga strana neće uvek lako da primeti i proceni. Pri tome reči koje izlaze imaju presudnu ulogu. Na koji način će biti iskoriščene i koliko vremena smo spremni drugima da damo da bi smo se razumeli isključivo od nas zavisi.
Za mene fond upotrebljenih reči nije presudan ali ako se neko odluči da funkcioniše na način da malo govori onda je izabrao teži put jer sam tako druge navodi na predrasude, sužava im izbor u proceni. Međutim u svemu tome postoji ravnoteža. Postoje osobe koje mnogo govore ali su njihove reči prazne, malo toga ličnog previše plastični sadržaji...ali postoje osobe koje malo govore njihovo izražavanje je sadržajno, precizno, drugačije a samim tim i zanimljivo....
Pre tome mera uvek mora da postoji a to znači i harizma i srce i emocije i celokupan stav a sve to da bi smo inspirisali druge i zauzvrat više dobili :) :) :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 7 | 2012-05-17 , 11:14 AM

rec toliko jaka da moze da ubije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!








290
poruka na forumu
90 409



post # 8 | 2012-07-13 , 3:23 PM

Sa recima moras oprezno... mozes povrediti nekoga... treba biti slatko recivi vecina od nas... ali iskreni...
Jaka rec za mene je volim te... a to je samo ako je iskrena i od srca...


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 9 | 2012-07-13 , 8:20 PM

BLACK_ANGEL, e i te reci Volim te danas se vise upotrebljavaju da nekome skines gace. :)
I meni moja komsinica kaze da me voli, a znam da bi mi otela muza dok trepenem. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 10 | 2012-07-13 , 9:52 PM

Quote (Leksi)
BLACK_ANGEL, e i te reci Volim te danas se vise upotrebljavaju da nekome skines gace. :)
I meni moja komsinica kaze da me voli, a znam da bi mi otela muza dok trepenem

carica si xixiixxi svaka ti je ko u Njegosa :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-07-14 , 9:22 PM

Quote (Leksi)
BLACK_ANGEL, e i te reci Volim te danas se vise upotrebljavaju da nekome skines gace.

Te reci sa gacama nemaju veze danas se to cini sa flasom u ruci ili dobrim autom ili punim novcanikom a ne kad neko nekom kaze da ga voli,smatram ni jedna nije naivna ni glupa kad joj neki usput kaze hej mala volim te da na to padne i zavrsi sa njim u krevetu.
Reci nisu meterijal a u danasnje doba se na materijalno mnogo gleda nazalost a malo na osecanja i lepe reci

Bilo kako bilo svi drugacije mislimo ja se cesto setim reci moje bake koje vise nema kad je znala reci drzeci me za ruku iako sam bila odrasla i tad Majo duso moja znas li da te baka najvise voli od sve unucadi koju imam. :)
Zar je i ona imala interes dok je to izgovarala

Ili ako mi neko kaze ili ja kazem umro si za mene-te reci su ubijacne grozne
Kad kaze neko jojjjj pojescu te-ne znaci pojesce me nego sam mu draga
I tako mnogo reci ima sto ne znaci da su u radi nekog interesa
treba da shvatimo neko je stidljiv neko ne neko malo prica mnogo cini
tako je u zivotu i sta bi trebalo kad neko kaze volim te da mu puknem samaru ili ako ja nekom kazem da mi se nasmeje u lice nebitno bilo to familija ili ljubav da je u pitanju smatram sve su to lepe reci koje danas covek retko izgovara a sve cesce upotrebljava vulogarno nesto ili psovku.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 12 | 2012-09-09 , 8:23 PM

Quote (Dusomoja)
Te reci sa gacama nemaju veze danas se to cini sa flasom u ruci ili dobrim autom ili punim novcanikom a ne kad neko nekom kaze da ga voli,smatram ni jedna nije naivna ni glupa kad joj neki usput kaze hej mala volim te da na to padne i zavrsi sa njim u krevetu.

Imas pravo.
Danas je bitno da si bogat materijalno a siromasan dusom.

Ali veruj da postoje i one koje daju samo ako im to kazes.
Mimo auta i svega. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2012-09-09 , 8:59 PM

Quote (Leksi)
Ali veruj da postoje i one koje daju samo ako im to kazes.

Verujem
a zasto
pa iz razloga sto su ogorcene sto takvu ne ispunjava niti jedan muskarac u sexu
ona ne oseca zasicenje nego trazi utehu u sexu da bi prekrila nesto gore

Nekima osobama je potreban sex vise nego drugima a razlog se krije duboko u njima
rekla bi vise u onome sto zele da zaborave

Sexom se stice praksa :D ali ne i zadovoljstvo celokupnog zivota
osim tela naravno










409
poruka na forumu
50 74



post # 14 | 2012-09-10 , 10:13 AM

Quote (Dusomoja)
Jedan filozof je rekao nesto sto je u to vreme pokrenulo svet a to je :

"koliko mogu reci, toliki je moj svet "

E da se moze to vrijeme vratiti, pa da se i dalje svijet pokrece.

MOC RIJECI JE OGROMNA.

Moc rijeci moze biti ravna "atomskoj bombi", sprzi sve gnjide i trulez sto dugo pruzase svoje OTROVNO korijenje.

Rijeci su moc samo onda kada u njima nema niceg suvisnog, vec samo sustina, cinjenica do cinjenice i gdje je ta sustina svrstana bez nekog redoslijeda, vec slobodno, prema potrebi.

Moc rijeci je velika u onoj mjeri u kojoj moze da se "prilagodi" u moru bezvrijednih rijeci.

Ali isto tako moc rijeci postaje nemoc kada necija ogranicenost sve oko sebe pretoci u bezvrijedni "laprdanski" jezicki izraz i time doprinosi rastu korova i svih ostalih stetocina.

Zato mocna, sustinska rijec unistava sve one zlurade "suplje tepihe" kojima se vecina voli ogrnuti i okititi.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2012-09-27 , 10:50 AM

Upoznala sam jos jedno moc u recima
glasi
Smisri hormone!!!!!!!!
Nisam bila svesna njenog znacenja i kako deluje
sad mi je jasno sad to znam i mislim kako god
ima lepih d anam pojasnu nesto super
tako ima i ovah sto nas bacaju u kontra
sa dve reci s emoze i obradovati i povrediti




Forum » Razonoda » Upoznavanje » Moc reci
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]