• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Godine i Iskustvo
Godine i Iskustvo






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-08 , 8:17 AM

Da li godine znace i iskustvo?
Stice li se iskustvo godinama ili ga imamo oduvek samo nismo znali iskoristiti
Da li se svi dozovemo pameti u nekim godinama i kazemo a ha sad mi je jasnije
jer me zivot iskusio u svemu.










1354
poruka na forumu
453 256



post # 2 | 2012-02-10 , 10:37 PM

Obicno se kaze ,,e da mi je ova pamet a ono vreme". . .:D
Mislim da covek uci do god je ziv, zivot je najbolja skola, do god odrastamo sticemo novo iskustvo pa cak i kada postanemo odrasli iskustva nikad dovoljno.


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








249
poruka na forumu
75 51



post # 3 | 2012-02-11 , 2:33 PM

pa da,godine znace iskustvo svakako,ali i putevi i situacije kojima nas zivot vodi....ne mora grubo biti da neko stariji ima vise iskustva ili da je zreliji....naravno u vecini situacija je to tacno,ali postoje i izuzetci :D


...resiv da ti pisam pesna,ali nemam rima,toa je dokaz deka si neinspirativna,prazna i nikakva,gnusna rgja i gnida.....

Mogu svemu da se oduprem,izuzev iskusenju :)
Nije bitna duzina stapica,vec magija u njemu!
Dva je drustvo,tri je orgija...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-02-13 , 7:11 PM

Covek uci celog zivota naravno mada to ne znaci da se dozove pameti :D
Mnogi rade iste greske celog zivota ili se ponasaju kao da su deca to je znak da godine ne znace iskustvo ili da su se spamatovali
Mozemo danas sresti osobu sa 20g koja razmislja i gleda na zivot kao da je 40g to su najcesce osobe koje je zivot brzo naucio i pokazao im sta valja a sta ne .










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2012-02-13 , 7:28 PM

Covek se uci dok je ziv, mada nekima ni lekcije nisu dovoljne da prestanu da prave iste greske. Neko sazri pre neko kasnije, neko nikada. Svakako da iskustvo ima uticaja. Meni je tuzno kad vidim da dete razmislja kao odrastao covek, sticajem tuznih okolnosti i da nema svoje detinjstvo.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-04-13 , 4:01 AM

Niko se nije naucan rodio.
Neki steknu iskustvo u ranoj mladosti, a neki ostanu operisani zivotnog iskustva do kraja zivota.
Smatranja sam, da svaki dan treba coveka da podstakne da uci nesto novo, da se interesuje za nesto sto ne zna.
I samo tako ce steci iskustvo.
Ali jos niko nije ucio na tudjim grskama nego na vlastitim. Tako da zavisimo jedni od drugih nekom nevidljivom niti.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 7 | 2012-04-13 , 4:47 PM

To su dvije najbolje stvari


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 8 | 2012-04-24 , 1:55 PM

naravno s godinama ide i iskustvo da


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-05-03 , 8:42 AM

Mislim da bi ja to ovako rekla covek se uci dok je ziv i ma koliko puta da padne on ce ustati ali to ne znaci da opet nece pasti.
Tako da nebi bas rekla da su godine ujedno iskustvo iz razloga jer ima jako mladih osoba a jako inteligentni iskusnih gledajuci na one np pd 40g a ponasanje nula ,ili bas oni nisu dorasli godina mislim da je sve od osobe do osobe
:D Ja np imam osecaj da nekad nisam dorasla svoim godinama to sam zakljucila po ponasanju ili kad citam postove koje sam pisala samo ja znam koliko su oni iskreni i kad to citam nakon par meseci .......kazem sebi Uffff Majoooooo crna Majooooo :D :D
dobro ti mama i govori :D Majo ti nikad neces odrasti %)










305
poruka na forumu
403 1340



post # 10 | 2012-05-03 , 10:03 AM

Neka moj potpis objasni sve za godine i iskustvo :)


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








190
poruka na forumu
90 420



post # 11 | 2012-05-19 , 8:43 PM

Iskustvo i znanje se dobiva vremenom, niko se nije rodio a da je sve znao ^^


"Sta se setas po mom profilu jedan!"





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 12 | 2012-08-20 , 7:03 PM

Quote (ljutiposkok)
niko se nije rodio a da je sve znao

I niko nikad nece umreti a da je saznao sve!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 13 | 2012-08-20 , 8:00 PM

Iskustva nikad dosta a godina.... :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2013-01-04 , 0:15 AM


Niti me naucilo cemu ...uvek padnem gde sam padala...samo...svaki put ustanem







  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 15 | 2013-01-04 , 11:24 PM

Dusomoja, Vidis da si naucila da grijesis,i da si naucila posle toga da ustanes i krenes dalje ;)

Godine i iskustvo,godine nekad jednostavno nemaju veze sa iskustvom,to je sve do zivota,sudbine sta nam je spremila,kako je sta ko proziveo i doziveo,pa neko sa 20 ima iskustva i ponasanje kao sto bi trebao neko sa svojih 30-40,a pak neko sa 30-40 ima iskustva kao neki tinejdzer i slicno...


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Godine i Iskustvo
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]