• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Povjerenje
Povjerenje






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-02-13 , 8:36 PM

Znamo da je povjerenje kamen temeljac svakog kvalitetnog odnosa. Gradi se dugo i obazrivo. Pa ipak i kad pomislimo da smo sagradili čvrsto i stabilno ztanje, zna se desiti da se za čas uruši. Kako gradite povjerenje i da li ste sigurni da neka koja ste izgradili, mogu svemu da odole? Kako se uopšte može biti siguran, postoji li neki način?
Da li vam se desilo da vam je povjerenje bilo zloupotrebljeno?







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-02-17 , 11:03 PM

Dakako da jeste.
Ako steknem poverenje, u nekoga, smatram ga ok. A u slucaju da me izneveri, samo ga prekrzim, jer moj zivot je isuvise kratak, da opet gradim poverenje, i to bi bio samo gubitak vremena.

Mrzim laz. Postujem privatnost, ali cemu laganje? To je za mene gubljenje vremena. Ali ok, neko se oseca lepo dok je okruzen lazima. I to treba postovati.

Cak i onda kada neko kvalitetno i masno slaze, a imala sam i u zadnje vreme prilike da se uverim, onda tu osobu ili osobe iskljucim iz svog zivota. Lepo je znati da imas taster. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-02-18 , 8:22 PM

Poverenje se stice s time sto i sami doprinosimo necijem poverenju,dajemo do znanja da mu verujemo i da nam moze verovati ne recima nego mu ili njoj pokazemo da smo tu da razumemo nebitno o cemu da se radi.
Osoba sam koja se lako poveri svakome s tim povredim samu sebe jer sam brzopletna i naivna kazem nesto a ne razmisljajuci malo pre ko je sve tu i pred kim sve to govorim.

Ako izgubim poverenje u nekoga toj osobi cu na drugi nacin dati do znanja da ne verujem ali ne reci u facu
i ako me laze pa laze sam sebe, smatram ako direktno nekog pitam nesot a neznamo se dugo ne ocekivam 100% istinu jer me nepozna dovoljno a kad tad ako stekne poverenje ce ispraviti svoju laz :)










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 4 | 2012-02-18 , 8:33 PM

Naravno da jeste. I zato sada ne verujem nikome ved dugo vremena.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2012-02-18 , 9:14 PM

macak druze pevas pesmu od semse xaxaxaxaxa

poverenje se kod mene tesko stice a lako se gubi!!! mada nanjusim kad me lazu ma cim zinu i naravno ja to proverim i dokazem i kako verovati nekome , mene su ucili jedno NIKAD NEVERUJ DEVOJCI KOJA LAZE !!! i ja se toga drzim i dan danas :D








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 6 | 2012-02-18 , 9:31 PM

Quote (Vladi)
macak druze pevas pesmu od semse

Izvini brate, a koja je to pesma i ko je semsa?


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








1641
poruka na forumu
171 425



post # 7 | 2012-02-18 , 11:27 PM

Kazu poverenje ie casa od kristala...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 8 | 2012-02-18 , 11:56 PM



Macor, evo ti da popijemo neku dok nam poverenje dodje xaxaxaxaxxaxax ziveli








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-02-23 , 10:12 AM

Ja inace verujem svakome to mi najveca mana %)
Bilo je trenutaka u mome zivotu gde sam tako verovala i na kraju bila izneverena te dane te momente necu niikad zaboraviti
pogotovo jer to nisu bile sitnice.
A bilo je i vremena kad osecam i d ami ne kaze ne verujem ti,a bes toj osobi pricas istinu pricas o sebi o onom sta osecas
ad ti to ubije u tebi i dokaze da ti ne veruje mislim da toj osobi vise nebi mogla poverovati da mi ista ozbiljno kaze jer nikad nebi znala sta je istina a sta ne.







  sweet



370
poruka na forumu
46 164



post # 10 | 2012-02-27 , 11:49 PM

uxxx... dva put sam da kazem kiksala... vjerovala pogresnim ljudima, od tada sam precizna...msm sa svima sam ok.. ali pazim kome sta mogu reci...

kako kazu.. : prijatelju povjeri laz,i tada ces znati da li je prava osoba za prijateljstvo......


<3 Čudna sam čudnima. Luda sam ludima. Dobra sam dobrima. Loša sam lošima. Ionako ne marim, svako vidi ono što ima u sebi. <3








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-02-28 , 4:17 PM

Evo upravo razmisljam o poverenju o osobama kojima sam s eja poverila u mnogim stvarima i shvacam kako covek moze samo sebi verovati jer te neke osobe kad tad pocmu ucenjivati sa onim sto smo im poverili ma koliko da je normalno u zivotu ali ipak malo drugacije od drugih stvari.
Mislim da me sve to dovodi do jedne tocke a to je da covek treba upoznati prvo osobu kakva je kad je dobra i lose i d atreba vreme proci dok se nekom poverimo eto ja sma cinila to prebrzo pa me kajanje stiglo. :)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 12 | 2012-02-28 , 8:27 PM

Quote (Dusomoja)
kakva je kad je dobra i lose i d atreba vreme proci dok se nekom poverimo

tako je duso, slazem se sa tobom, ne treba se poveravati nikome dok ga ne upoznas, jer nikad ne znas da li ce to zloupotrebiti. Nikad ne znas s kim imas posla :) Ja pre nisam umela da se kontrolisem, kad krenem da pricam, kazem i sta treba i sta ne treba, ali polako sam pocela da se kontrolisem...ne ide mi lose.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








592
poruka na forumu
518 8144



post # 13 | 2012-03-24 , 7:29 PM

teskom mukom se stekne, a laganicom pukne :) cista realnost


http://prntscr.com/ioauvr





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 14 | 2012-04-24 , 1:10 PM

cika_nessko, slazem se :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 15 | 2012-09-12 , 1:31 PM

Apsolutno poverenje imam samo u porodicu, uz duzno postovanje svih koje znam.
Porodica je ta koja staje iza mene uvek. I hvala joj na tome.

U svetu sebicnosti, lazi, i ostalih nemoralnosti, poverenje je kao igla u plastu sena. Tesko je naci. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!


Forum » Razonoda » Upoznavanje » Povjerenje
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]