Page 7 of 7«12567
Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da li ste spremni da se promenite?
Da li ste spremni da se promenite?

1760
poruka na forumu
1602 11819

post # 91 | 2016-08-07 , 8:58 PM

Pa kao ono uveravam sebe da sam se promenila. Ali ne mogu.
Kazu mi trebam da se uozbiljim, ne mogu. Kazu mi treba da odrastem, ne mogu.
Kazu mi da treba da prestanem da verujem u idealno, i da treba da prestanem da verujem
slepo ljudima, ne mogu. Uvek poklonim sve sto mogu da poklonim i uvek me zeznu, ali ja nikako
da se naucim i opet verujem sledeci put iako kazem da cu se promeniti.
Tako da mislim da covek ne moze da se promeni. To je podlozno samo ranijim godinama dok se covek jos vaspitava i dok formira svoje misljenje.
Kasnije kad se formira kao covek, ne mozete vi vaspitati nikoga da razmislja drugacije od onog cega je naucen :)
Ako je los, on ce biti los makoliko se trudio da postane dobar, jer uvek ce postojati ono nesto sto je naucio da tako treba da bude bez obzira sta god neko drugi mislio.

Isto tako ako je neko previse dobar ne mozete ga nauciti ni da mrzi, ni da se svadja ni da ne veruje u dobro u ljudima nzm

♥ "Kao što je ljubav prema životu zapravo samo strah od smrti, tako i društvenost ljudi zapravo nije direktna; ona se, naime, ne zasniva na ljubavi prema društvu, nego na strahu od samoće."♥

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 92 | 2016-09-28 , 6:37 AM

Pa ja sam se promenula :)
Ali ne jer je bilo ko ocekivao od mene ... ne .. to sam za sebe ucinila.
Bilo je tesko i jos uvek traje ali na kraju ce se isplatiti ulozeni trud, teski dani, nesanice, suze.

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

Forum » Razonoda » Upoznavanje » Da li ste spremni da se promenite?
Page 7 of 7«12567
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]