Page 52 of 107«125051525354106107»
Forum » Razonoda » Upoznavanje » O cemu trenutno razmisljate
O cemu trenutno razmisljate

Dea92

2263
poruka na forumu
825 5334

post # 766 | 2013-11-22 , 0:08 AM

O tome sta bi moglo da se desi ;)

I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

honey

630
poruka na forumu
689 2790

post # 767 | 2013-11-22 , 0:09 AM

o iglama hahahahhahaha

Sto bolje upoznajem ljude,sve vise mi se svidja moj pas !!

932
poruka na forumu
214 829

post # 768 | 2013-11-22 , 9:18 PM

ne razmisljam vegetiram ko biljka... %)

Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...

bane

430
poruka na forumu
84 477

post # 769 | 2013-11-22 , 9:32 PM

O krevetu...

Živi život,kao da ti je poslednji dan...

1662
poruka na forumu
60 489

post # 770 | 2013-11-23 , 8:42 PM

Čokoloadi :D

I never got to say "I Love You" as much as I wanted to. :)

4307
poruka na forumu
668 4157

post # 771 | 2013-11-24 , 10:50 PM

Kako mi nedostaje...

"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"

743
poruka na forumu
418 2725

post # 772 | 2013-11-26 , 10:44 PM

gde je...da li je ok...sta radi...ispostovala sam zelje a sada ostaje cekanje...nemo i depresivno...cekanje

Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)

3004
poruka na forumu
326 2570

post # 773 | 2013-11-27 , 11:38 AM

Koliko malo imam cigara, a mrzi me da izlazim. %) I o kafi.

Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥

6640
poruka na forumu
2785 8170

post # 774 | 2013-11-28 , 1:05 PM

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

bane

430
poruka na forumu
84 477

post # 775 | 2013-11-28 , 1:48 PM

Potpisujem komentar iznad :)

Živi život,kao da ti je poslednji dan...

743
poruka na forumu
418 2725

post # 776 | 2013-11-28 , 9:39 PM

o polomljenom staklu xd

Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)

6640
poruka na forumu
2785 8170

post # 777 | 2013-11-28 , 10:07 PM

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

3004
poruka na forumu
326 2570

post # 778 | 2013-11-28 , 11:47 PM

Razmisljam o pecanju, mesu na raznju. :D

Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥

932
poruka na forumu
214 829

post # 779 | 2013-11-29 , 11:51 AM

i o njenom dupetu hmmm.... :p B)

Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...

4307
poruka na forumu
668 4157

post # 780 | 2013-11-29 , 12:23 PM

Kako je Zlatan Ibrahimovic pokazao da je nula od coveka.

Nikad mi se nije ni dopadao-antipatican mi je samo tako bio i na slici kad ga vidim kamoli kad slucajno menjajuci kanale naidjem na njega kako daje intervju ali nakon sto nije hteo da odvoji deset minuta da vidi onog decaka koji umire a dosao je bukvalno njemu na noge na stadion kluba gde igra da ga vidi pokazao je koliko nema ljudskosti u njemu.

Sto se stidi svog porekla njegova je stvar,sto nece da prica srpski njegova je stvar ali to sto nije zeleo da vidi dete kome je idol a koje umire i to mu je jedina zelja je pokazalo da nema saosecanja,empatije niti ljudskosti.

Muka mi je od onih koji su ga branili izgovorima tipa-nema on vremena,velika je zvezda,a sta treba sad da upoznaje svako dete koje pozeli da ga vidi,to je tezak prizor izbegao je traumu itd. isl.Imao je vremena da ode na mec Djokovica sa porodicom a nije imao deset minuta da ulepsa zivot detetu koje umire?Velika zvezda i sta to sad znaci da treba da bude bezosecajan?Ne zeli njega 200 dece da vidi nego je zeleo taj jedan decak.Jeste potresno videti bolesno dete ali to bi detetu ulepsalo ostatak zivota koji ce se ubrzo kako kazu lekari ugasiti-potresnije je nemati sluha za nekog ko pati a ne zeli nista sem da vidi svog idola.

I sam ima decu,kako nije pomislio sta bi on uradio da je u toj situaciji i kako bi se osecao a da neki tamo sportista nece da mu upozna dete ne mogu da shvatim.

Fudbaleru koji nije hteo da se pojavi njegovo ime u javnosti a platio je put detetu i njegovima do tamo gde su trebali da upoznaju doticnog i nazad svaka cast,uradio je jako plemenitu stvar kao i kolege koje su dirnuti samom pricom dosli da vide dete.

Njegov zemljak,voditelj na radiju koji je pozvao njegov klub gde igra,predstavio se i rekao da mu prenesu da je dobio zvanicnu potvrdu da je &&&&& godine od gradjana Bosne je uradio pravu stvar.Al* nece ga to dotaci,iako je svojim postupkom veliku vecinu ljudi razocarao.

Ovo je cist pokazatelj da nije bitno ko gde zivi i koje je vere-covek si ili nisi i to se pokazuje u ovakvim i slicnim situacijama.Ako su zvanicnici njegovog kluba mogli da puste dete i njegove da dodju mogao je i on da se pojavi.A nije.

Kada su slagali dete da mu je Ibrahimovic bolestan ali su nocu bili kod njega i poslao mu je igrackicu sa zeljom za ozdravljenje a mali se odusevio i napisao mu pismo sa zeljom da Ibra ozdravi mene je to u tom trenutku ostavilo bez teksta.Koliko hladan treba da bude neko da ne zeli deset minuta da odvoji za dete koje umire?Koliko?

Severna zemlja cijim se drzavljanstvom ponosi je izgleda zaledila njegovo srce i dusu ako ih je do tada i imao.

Poruku je menjao/la Korisnica - Petak, 2013-11-29, 12:44 PM

"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"

Forum » Razonoda » Upoznavanje » O cemu trenutno razmisljate
Page 52 of 107«125051525354106107»
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]