• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Cijenite li zdravlje ?
Cijenite li zdravlje ?






287
poruka na forumu
36 149



post # 1 | 2012-05-19 , 0:19 AM

Svi mi imamo mnoge želje i prohtjeve, ali ne mislimo o jednoj stvari.. O zdravlju.... Mnogo puta smo zatekli sami sebe kako razmišljamo o tome kako je lijepo biti zdrav tek onda kada smo bolesni.. Sve je u redu dok je to obična prehlada ili možda neka lakša viroza..

No, šta je sa onim ljudima koji su bolesni od rođenja, koji dobiju neku neizlječivu bolest.. Koja je njihova želja... Jedina je da ozdrave... Nekada to ozdravljenje nije moguće, znaju da im se želja neće ostvariti, i uvide to kako je život okrutan...

Nismo li licemjeri ako zapravo jedinu dobru stvar na ovoj planeti zapuštamo.. Ako ne mislimo na svoje zdravlje..


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-05-19 , 8:38 PM

Smatram da su ljudi bezobrazni prema samima sebi, da su nekulturni prema vlastitom telu, kao i zdravlju.
Ruzno je videti punasku osobu, i niko mi ne moze reci, da je toj osobi super, i da se super oseca, ali u stvari mimo onih koji imaju hormonski poremecaj, to su ljudi koji su nekulturni prema sebi samima.
Koji ne zele postaviti sebi vlastite granice, da se ne prejedaju, i da to nikom dobra nije donelo. Treba imati balansiranu ishranu.
Visak kilograma prouzrokuje mnoge bolesti, a ljudi na to zmire. Pa neka zmire, ali i to ce trajati do jednom, presece ih i gotovo. Srcani, mozdani, dijabetes i raznorazne druge bolesti.

Ja o svom zdravlju vodim racuna.
Pocevsi od zuba pa do ginekologa.
I mislim da to treba svako da radi, i da ceni svoje postojanje pa samim tim i zdravlje :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-05-28 , 2:55 AM

Ja vodim racuna o svom zdravlju. I mozda ce nekome zvucati smesno, ali i kada imam obicnu prehladu, ne lecim se na svoju ruku, vec posetim doktora. Meni nije tesko odvojiti ako treba i pola dana, cekajuci da dodjem na red, ako znam da ce mi biti bolje.
Smatram da svaka osoba treba da bude savesna i da vodi racuna o sebi. Jer dobili smo zivot i treba da ga cenimo i da se cuvamo koliko je to u nasoj moci. Na neke stvari ne mozemo uticati. Ali svakako da mozemo da se potrudimo da sprecimo neke stvari..koje je moguce spreciti.
Nazalost, bas kao sto divljak rece, mnogi ga tek pocnu ceniti, kada se razbole i kada ga izgube. A ponekad je isuvise kasno za to.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 4 | 2012-05-28 , 11:42 AM

Kazu da sve bolesti dolaze iz glave, tako i ja mislim zato radim na svojim mislima, cenim svoje misli, cenim moje blago koje posedujem!
Kao i svakom ljudskom bicu dese mi se negativne misli, (tada mi se i desava fizicka bolest)onda ih lecim pozitivnim stavovima!!!!!
A ne znam stvarno sta da kazem za one koji su od rodjenja bolesni....????????? Zasto...????????
Koje tu onda imao negativne misli?
Zivote tako si okrutan prema neduznima i nevinima.....zasto....????????


Poruku je menjao/la ket - Ponedeljak, 2012-05-28, 11:45 AM





  $teX



318
poruka na forumu
9 13



post # 5 | 2012-05-29 , 6:54 PM

Da

Added (2012-05-29, 5:54 PM)
---------------------------------------------
Da









10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-07-10 , 9:02 PM

Sama sam svoj dokaz!!!
Ne obracam mnogo paznju na zdravlje,ali eto ovu g se desile neke stvari sto ih niko nije mogao predvideti
nazalost sad iz dana u dan se pitam da li ce ikad proci ili cu ziveti dalje ovako
Borac sam i boricu se pa makar otisla na kraj sveta.

Quote (1divljak1)

No, šta je sa onim ljudima koji su bolesni od rođenja, koji dobiju neku neizlječivu bolest.. Koja je njihova želja...

Samo jedna a to je ona koja s enemoze novcem kupiti ZDRAVLJE
Quote (1divljak1)

Nismo li licemjeri ako zapravo jedinu dobru stvar na ovoj planeti zapuštamo.. Ako ne mislimo na svoje zdravlje..

Valjda jesmo ali ja za sebe moram reci vise sam nepazljiva tvrdoglava i mislim ma ne too mene nece trefiti
ali uvek ima ali










1641
poruka na forumu
171 425



post # 7 | 2012-07-11 , 7:20 PM

Pazim na zdavlje plivam vozim bicikl po 150km nedeljno, za sad sve ok,na zalost sa jednom bolescu nisam mogao da se izborim mada sam dao sve od sebe da je makar primirim





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 8 | 2012-08-23 , 12:22 PM

da


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 9 | 2012-12-09 , 3:54 PM

Idem kod lekara ako i samo ako umirem koliko mi nije dobro jer ovde lekari nisu profesionalni i nakon svega sto su uradili ne verujem im.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 10 | 2016-11-17 , 11:37 PM

Meni je zdravlje na 1 mestu,mada se slažem sa korisnicom,naši lekari su kr***  da


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Cijenite li zdravlje ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]