Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Legalizacija marihuane ???
Legalizacija marihuane ???






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 16 | 2012-12-12 , 7:01 PM

Kome treba to, nikad mi nece biti jasno? I ja sam za to da ne trea legalizovati marihuanu.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








75
poruka na forumu
18 183



post # 17 | 2013-01-19 , 4:54 PM

Quote (Leksi)
JahRastafarI93, od cetri pitanja ti nisi odgovorio niti na jedno, jer si se uhvato jedne recenice.
I za tvoju informaciju, tako pise i na netu.

ma kako god :p bmk...ja imam znanje koje vi nemate B)

Quote (1divljak1)
Doktorat je za one koji mogu da ga razumiju, a ti se očito nisi našao među njima pa ti ne godi. Ja nisam laik da pišem uličnim slengom, ja sam ipak jedna obrazovana osoba koja koristi TAČNE podatke... Hvala!

obrazovana osoba? ja znam da napisem formulu za THC i strukturu ;) btw studiram biologiju... tacne podatke koje ni ti sam ne razumijes hah lol pfff :p










387
poruka na forumu
34 201



post # 18 | 2013-01-19 , 6:37 PM

stvarno ne znam nzm .probala sam je jednom i nije mi se svidelo.ja je svrstavam u isti kos sa alkoholom(mada njega smatram vecim zlom),cigaretama,tabletama protiv bolova i slicnim.sve ovo treba ograniciti na bezbolnu upotrebu,ali kako?meni su "gori" alkoholicari od zavisnika od marihuane.da li je bolje da se jedan tinejdzer napije ili popusi jedan dzoint? zbunjen


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 19 | 2013-01-19 , 6:41 PM

ma kava legalizacija i ovako je maloumnih bez a kamoli sa , svi pricate ne to nije navlakusa a jedva cekate da izduvate navarite , droga je droga a kada se navuces nema ti skidanja tako lako kao i sa alkohola ili cigareta , porok je porok , ja sam protiv jer imam primer par ljudi koji su culi da gandza ne stvara zavis pa se sada tresu sve dok ne povucu jedan pis , zato pamet u glavi , Igraj za zivot droga ne :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 20 | 2013-01-20 , 10:01 PM









  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 21 | 2013-02-17 , 11:40 AM

Ja nebi da komentarisem mnogo...ali cu samo reci,marihuana je uvek bila i ostala pocetak neceg velikog...sto znaci od nje sve pocinje,jer posle nje 70-75% onih koji su je konzumirali,spremni su da krenu na nesto malo ili mnogo jace...tako da je moj odgovor veliko NE...


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








122
poruka na forumu
117 761



post # 22 | 2013-02-23 , 2:02 PM

Ja imam par drugara koji rade sa tim... oni mogu pusiti ceo dan ja sam jednom probala po meni je sranje...a sto se tice jacih droga to bi trebalo stvarno da se zasece ukljucujuci i marijanu ali kakvo je doslo vreme svi to sada koriste... lele ja stvarno ne mogu da ih razumem ni alkohol nije dobar a ni droga zar ne mogu da zive normalno... nzm


Uvek ima nade... ;)








53
poruka na forumu
7 62



post # 23 | 2013-02-23 , 3:47 PM

samo cu reci da nisam za,sta ce kome to,msm samo steti :)








308
poruka na forumu
349 1445



post # 24 | 2013-02-25 , 6:08 PM

DA, jer ima jako dobre efekte po pitanju fizickog i mentalnog zdravlja ljudi.


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








592
poruka na forumu
208 1412



post # 25 | 2013-03-22 , 2:13 PM

Quote (1divljak1)
Da li bi to uticalo na naše društvo u nekoj negativnoj mjeri ?

Da li bi ti imalo efekta na turizam ?

I koja bi ograničenja prilikom legalizacije trebalo postaviti ???

1. Mislim da nebi. Smanjilo bi stopu kriminala, donelo prihoda državi a policija mi mogla se posveti nekim težim poslom poput vatanja dilera heroinom il kokainom. Na kraju krajeva ljudi koji puše po definiciji su narkofili a ne narkomani. A opojna šta je pa sve je opojno cigarete su, alkohol ja mislim da je daleko teži problem od marihuane.
2. Efekte na turizam pa pozitivne bi imalo ene holandija de je to legalno samo zgrće pare jer ima dosta tuzrista koji znaju za holandiju samo zato što je to tamo legalno a neki odlete i malo puše i ćaos, oni koji nepuše obiđu holandiju jer znaju da postoji i iz znatiželje.
3. Ograničenje bi trebalo staviti po godinama ako alkohol može se kupiti sa 5 godina u prodavnici uz reč "Poslo me tata po pivo i cigare" tu staviti makar 12 da se izduva omladina u par godina i da joj dosadi to do doba kad trebaju posvetiti se poslu i porodici.


Poruku je menjao/la Alice-In-Chain - Petak, 2013-03-22, 2:14 PM





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 26 | 2013-03-22 , 5:38 PM

Podrzavam kao i legalizaciju prostitucije..

Sve to se i ovako desava al da se legalizuje onda bi se uzimao porez, vodila koliko toliko kontrola oko zdravlja itd u svakom slucaju prestati nece zasto da se ne legalizuje...








386
poruka na forumu
90 1169



post # 27 | 2013-03-22 , 7:35 PM

Quote (1divljak1)
Mislite li da bi legalizacija marihuane i otvaranje lokala u kojima bi se ona legalno prodavala smanjila broj onih koji kupuju kod narko dilera ??


Mislim da bi se smanjio broj podmetanja droge,one jeftine %) nedaj boze pa neko uzme krokodilsku drogu jer je ishod sledeci da

Pogledajte video



Quote (1divljak1)
Da li bi to uticalo na naše društvo u nekoj negativnoj mjeri ?


Neznam zasto je nekom potrebna droga ili ta marihuana da bi se osecali dobro...meni pomaze akohol koga bas i retko koristim drustvo u kom se nalazim pusi travu,ali ja ne nisam cak ni probao.Pusenje trave zbog okoline je za mene nisko,vrlo nisko...a za one koje puse zbog zadovoljstva porucujem da nisu iskusili pravi adrenalin zivota.

Da poboljsam raspolozenje <_< pa valjda mi mozak jos uvek normalno funkcionise da se mogu zabaviti i da poboljsam raspolozenje.

Neznam kakav je osecaj ali kazu da je super,sa tim osecajem se pocinje koji prerasta u nesto vise,gde vremenom organizam gubi osecaj kod uzimanja,pa ne osecate nistaheheheh e tu sledi ono ''Treba mi nesto jace''

Quote (1divljak1)
I koja bi ograničenja prilikom legalizacije trebalo postaviti ???


Ogranicenja isto kao i za cigarete,neprodavati osobama ispod 18,uz to i pregled licne karte :D
Ma ja bi marihuanu iskorenio pa da ne postoji jer je dosta zivota vec uzela! >( upravo kao pocetni stadijum koriscenja sintetickih droga.

Added (2013-03-22, 5:35 PM)
---------------------------------------------
AJD SAD SVI PUSE MARIHUANU PA CU I JA....CISTO IZ DOSADE! lele lele











1
poruka na forumu
0 0



post # 28 | 2013-03-22 , 7:52 PM

legalizacija bi me spasila od cimanja i kontakta sa milicijom jer mi je pun k..... da me cimaju imam li nesto nedozvoljeno kod sebe ja sam za legalizaciju poz








53
poruka na forumu
40 264



post # 29 | 2013-05-21 , 12:31 PM

ne nikako...verujte znam zbog cega sam toooliko protiv,svaka cast onima koji su se samo na njoj zadrzali ali.......
MA BEZ DISKUSIJE








314
poruka na forumu
456 4349



post # 30 | 2013-05-21 , 1:37 PM

Ko pusi - zdravlje rusi, ko duva - zmaj ga cuva! lol

Salu na stranu, i cigarete sam ostavila pre pola godine! :) Nisam nikad koristila opojna sredstva , niti cu, dovoljno sam i sama jaka da se izborim sa problemima u zivotu i bez toga! :)
Znam ljude koji puse travu a cak i decu imaju, sto mi je nepojmljivo i neozbiljno...Dok si sam, radi sta hoces, kad stvoris porodicu uozbilji se!

Ma koja drzava da to stavi pod kontrolu , kad i sami politicki vrh koristi dopinge...Nemamo mi uredjen sistem za to. Umesto napred, idemo nazad... Evo samo da navedem primjer, kako su kod nas popularni "Farma" i "VB", sto je na zapadu vec izbaceno iz programa i niko to ne gleda...
U danasnje vrijeme vise od pola nase populacije uzima bar neka opojna sredstva, u koje spadaju i lekovi za smirenje... A sto se tice prostitucije i "sponzorstva" u nasoj drzavi, to mi se tek gadi...Koja drzava da to stavi pod kontrolu kad i sami politicari su upleteni u te radnje...
Zalosno, ali istinito! :)




Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Legalizacija marihuane ???
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]