• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Kovrdzava kosa (kako izaci na kraj sa njom?)
Kovrdzava kosa






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 16 | 2013-02-28 , 8:21 PM

Quote (Uranijum)
najbolja je bila SUN SILK krem za kovrdzavu kosu zelena,al ni tog vise nema kod nas


plavusice moja ima ta krema slican u AVONU za naruciti...rakla sam ti da je ja koristim ....i da isto imam problema kao i ti ..jer moja je isto na neki nacin kovrdzava...ebem joj...neznas sam sta bii...sa njom nije lako se bociti sa njom jer svaka dalaka vodi svoju politikuu...dize s kovrca ajjj %) %) jos kad se ispaglam ..ala boze dragi kisa padene ode sav moj trud koji sm ulozila..odem ravne kose vratim se ko ovca kuciii <_< %) %) %) ...

ko zeli kovdzavu kosu dajem mu drage duse svoju ..a on neka meni da ravnooo :p :p :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 17 | 2014-05-24 , 7:06 PM

jaoooo ja imam kovrdzavu kosu cim malo poraste %) i nervira me intenzivno jer plus je jaka veoma i ima neki njen put nemozes je smiriti nikako :p zato i nisam pustio da mi poraste kosa nikada a zeleo sam to dok sam bio mladji <_<


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Kovrdzava kosa (kako izaci na kraj sa njom?)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]