Page 2 of 2«12
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Kovrdzava kosa (kako izaci na kraj sa njom?)
Kovrdzava kosa

6629
poruka na forumu
2784 8160

post # 16 | 2013-02-28 , 7:21 PM

Quote (Uranijum)
najbolja je bila SUN SILK krem za kovrdzavu kosu zelena,al ni tog vise nema kod nas

plavusice moja ima ta krema slican u AVONU za naruciti...rakla sam ti da je ja koristim ....i da isto imam problema kao i ti ..jer moja je isto na neki nacin kovrdzava...ebem joj...neznas sam sta bii...sa njom nije lako se bociti sa njom jer svaka dalaka vodi svoju politikuu...dize s kovrca ajjj %) %) jos kad se ispaglam ..ala boze dragi kisa padene ode sav moj trud koji sm ulozila..odem ravne kose vratim se ko ovca kuciii <_< %) %) %) ...

ko zeli kovdzavu kosu dajem mu drage duse svoju ..a on neka meni da ravnooo :p :p :p

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

3442
poruka na forumu
2566 5061

post # 17 | 2014-05-24 , 6:06 PM

jaoooo ja imam kovrdzavu kosu cim malo poraste %) i nervira me intenzivno jer plus je jaka veoma i ima neki njen put nemozes je smiriti nikako :p zato i nisam pustio da mi poraste kosa nikada a zeleo sam to dok sam bio mladji <_<

svet je u rukama onih koji imaju hrabrosti da sanjaju i da zive svoje snove

Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Kovrdzava kosa (kako izaci na kraj sa njom?)
Page 2 of 2«12
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]