Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Nemam sta obući...
Nemam sta obući...






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 16 | 2012-10-20 , 6:16 AM

Obicno je problem sto devojke (svako zensko od 7 do 77 kako se kaze se lepo oseti kada je nazovete devojka) ne vole da budu obucene isto kao i neka druga i ne vole da ponavljaju kombinacije odece i zato "nemaju sta da obuku" .
Ima tu i velike doze jake nesigurnosti u sebe.
Ja zaista mogu da kazem da nemam sta jer imam malo odece (ne "malo" nego malo) i skoro uvek nosim isto.
Na primer neko mi je spomenuo kao opciju upoznavanja da odemo u restoran ali ja otmenu odecu za to nemam ono malo sto imam je kako drugi kazu u sportskom fazonu (na stranu sto bi radije jela pljeske a ne da crkavam gladna u restoranu) .
Niti sam ikad bila u restoranu niti pojma imam sta se tamo nosi ali moja odeca ne to znam.


Poruku je menjao/la Korisnica - Subota, 2012-10-20, 6:29 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 17 | 2013-01-07 , 12:07 PM

ja jos uvijek nemam sta da obucem kada otvorim ormar budem napadnuta silnim "krpicama" kojw vape "obuci me... obuci meeeeee"
ali NEMAM sta da obucem :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








81
poruka na forumu
51 222



post # 18 | 2013-01-08 , 11:47 PM

Ahahah kad god trebam izlaziti ja nemam sta obuci %)
Hahah cimerica stalno galami na mene kad otvorim ormar, kaze da nisam normalna xd


Medju ljudima budi covjek,
medju psima budi vuk!








130
poruka na forumu
333 2852



post # 19 | 2013-04-23 , 11:24 AM

E bas vla, a nemam gde vise stvari da stavim, a opet nemam sta da obucem :D !


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








123
poruka na forumu
299 1417



post # 20 | 2013-06-12 , 0:12 AM

Ima onaj vic - Dolazi mujo kuci a Fata da prostite gola golcata u spavacoj sobi... Dreci Mujo na sav glas: "Jesi li ti normalna pa sto ne obuces nesto!" Na to cemo Fata: "Kako da obucem nesto Mujo kad nemam sta da obucem"

Mujo se iznervira ode do ormana otvori ga i krene: "A kazes nemas sta za obuci!!!! A sta je ovo???? - Jedna haljina, druga haljina, kimono, zdravo komsija, suknja, jos jedna haljina!!! Jel to nista!" xd


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








92
poruka na forumu
190 573



post # 21 | 2013-06-12 , 0:59 AM

Quote (devils_angel)
koliko puta ste rekli ili čuli " nemam šta obući "???

Pa kad nikad nemam sta obuci.. lele








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 22 | 2013-06-13 , 9:56 PM

napravila sam cistku u ormaru juhu odbacila sve stare stvari koje vise ne mislim nositi....
i sad stvarno NEMAM STA DA OBUCEM tuga


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 23 | 2013-06-18 , 0:30 AM

Quote (SanDraa)
Ahahah kad god trebam izlaziti ja nemam sta obuci


uvijek nam je tudje ljepse i draze neko nase.. sta ces mi smo zene proklete da imamo svijetske oramre nama ni to ne bih bilo dovoljoo.. opet b rekle:!" a sta sad da obucem" sve na maloo i da imam svega ---


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








53
poruka na forumu
5 80



post # 24 | 2013-06-18 , 0:37 AM

Najveci problem kod zena. Nikad nemaju sta da obuku. :D


S' neba, pa u rebra.
Cirnućemo vopsić i ceo taj zonfa.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 25 | 2013-06-18 , 7:58 AM

Quote (devils_angel)
napravila sam cistku u ormaru odbacila sve stare stvari koje vise ne mislim nositi....
i sad stvarno NEMAM STA DA OBUCEM


hahhahahahahaha i sama sam ti takva,mrzim prolecno ciscenje ahahahahahahhaha

Quote (strumfeta_mala)
uvijek nam je tudje ljepse i draze neko nase.. sta ces mi smo zene proklete da imamo svijetske oramre nama ni to ne bih bilo dovoljoo.. opet b rekle:!" a sta sad da obucem" sve na maloo i da imam svega ---


jes majku mu de nadju sve one majice,haljinice,..... a ja nemogu ahahahahahhahah


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








199
poruka na forumu
16 83



post # 26 | 2013-06-19 , 8:40 PM

Pfff... Ja nikad nemam šta da obučem...


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








1203
poruka na forumu
58 815



post # 27 | 2013-06-19 , 11:09 PM

Quote (Brate_Moj)
Najveci problem kod zena. Nikad nemaju sta da obuku.

Ma imaju...nego neznaju sta ce pre ;)








699
poruka na forumu
750 8679



post # 28 | 2018-07-02 , 4:44 PM

ja nemam problem sa tim... da 
ja uvek iskombinujem nesto..sve zavisi da li mi je bitno da ostavim utisak ili ne...ili ako zelim da zavedem ili ne :)  :D





  Vita



555
poruka na forumu
76 586



post # 29 | 2019-03-07 , 3:36 PM

Uvijek imam što obući...ali mi ponekad nešto dosadi. Onda me uhvati nešto pa to što mi je dosadilo odlučim redizajnirati. Malo mašte i eto novog odjevnog komada! B)


Rekla sam ti lijepo, hvataj drugi let.
Ja sam samo magla, svoj svijet.
Ja sam noć bez snova, jezik ljubavi...
Malo svoja, ne zamjeri.








23
poruka na forumu
4 70



post # 30 | 2019-03-31 , 9:40 AM

uvek imam sta da obucem i nikad nista nemam..zavisi od trenutka i raspolozenja ;)


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Nemam sta obući...
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]