Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Da li su žene sa dugom atraktivnije od žena sa kratkom kosom
Da li su žene sa dugom atraktivnije od žena sa kratkom kosom






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 16 | 2013-05-31 , 9:08 PM

Pazi! Sto se tice starijih zena ok. Ne treba joj duga kosa.
Ali. Kad zensko koje ima od 20 pa navise i koja ima frizuru kao ja, to ne lici ni na sta.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








1203
poruka na forumu
58 815



post # 17 | 2013-06-01 , 7:34 PM

Ja mislim da nema to nikakve veze ;)








53
poruka na forumu
40 264



post # 18 | 2013-06-02 , 9:04 PM

Quote (Avenger)
Ja mislim da nema to nikakve veze


da :* :*
ima devojaka kojima mnooogo doobro stoji kratka kosa

Added (2013-06-02, 8:04 PM)
---------------------------------------------
na zalost ja nemam kratku kosu i mnogo mi lose stoji,nosim uvek vezanu i skupljenu jer je gusta kao kao ..... bolje da se ne izrazim









54
poruka na forumu
2 19



post # 19 | 2013-06-02 , 9:32 PM

Licno,vise volim dugu,tj. srednje duzine,jer mi bolje stoji,ali znam devojke kojima kraca mnogo bolje stoji.
Nemam nista protiv ijedne,ali ono sto mi smeta je farbanje kose,sto je po meni glupost.
Mislim da svakome prirodna boja kose najbolje ide uz ten,oci i obrve.


So what if you can see,the dark inside of me?








592
poruka na forumu
208 1412



post # 20 | 2013-06-14 , 1:23 AM

pa zavisi kako kojoj stoji. Nekim ženama bolje stoji kratka fizura ako to lepo se uklopi one su atraktivnije ovih sa dugom ima tone standardica xd








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 21 | 2013-06-14 , 1:37 AM

Osoba kojoj kosa utice na samopouzdanje je povrsna,isto tako su osobe koje druge ljude procenjuju po duzini kose povrsne.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








592
poruka na forumu
208 1412



post # 22 | 2013-06-14 , 11:40 PM

Korisnica nije reč o ničijem pouzdanju, dal je neko površan il ne već prosto pitanje. Dal su trenutno atraktivnije žene sa kraćom ili dužom kosom. Neprocenjujemo nikog nit imenujemo :)








199
poruka na forumu
16 83



post # 23 | 2013-06-15 , 5:21 AM

Ja licno vise volim dugu kosu, ali postoje osobe na kojima mi se vise svidja kratka....


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








102
poruka na forumu
36 299



post # 24 | 2013-06-30 , 9:52 PM

Po mom misljenju zene sa dugom kosom su zenstvenije.


I'm not telling you it's going to be easy, I'm telling you it's going to be worth it.









2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 25 | 2013-09-10 , 11:03 PM

Zene sa dugom kosom su po meni zenstvenije i atraktivnije :) Shvatam i one koje ne mogu da se iskobeljaju sa dugom ili im j e vruce i slicno :) ali ja kad vidim recimo ovo



.....meni prosto nije dobro %) I mrzim sto svi kao prate modu i kopiraju stilove .. danas niko nije svoj .. Ides gradom i svaka cura je slicna jedna drugoj uopste ih ne prepoznajes ...

Danas sam videla u budu tri cure .. sve tri kratke kose ko ova na slici i crne i identicne :o mozda su i sestre ne znam ne mogu da lupam sad ali po meni je to ruzno ... :o ja volim da sam svoja ... i da formiram svoj stil... ja inace imam dugu kosu i volim to i smatram da mi kratka nikad nece ni stajati .. a i ja sam za ono ..Muskarci kratku kosu , zene dugu :) Isto kao kad mi je ruzno videti musko sa dugom kosom i vezano u rep %) to je moje neko misljenje :) Nista licno :D Ovo sad samo komentarisem na temu , ne znaci da u pravom zivotu delim ljude sa kojima se druzim na ljude sa dugom i kratkom kosom :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 26 | 2014-05-24 , 7:26 PM

ja volim kad devojka ima duzu kosu nekako mi je to lepse :D i zenstvenije, plus veoma volim lepu kosu na devojci pa mozda i zato :D
sad naravno ima devojaka kojima stoji i kraca kosa ali malo kraca ne ono kao musko to mi je bzv i nemoze mi biti lepo :p :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 27 | 2014-05-24 , 7:47 PM

Sta znam, nekima bolje stoji duza, a nekim kraca kosa :D

Sto se mene licno tice ja imam duzu trsavu kosu i obozavam je iako mi nekad ide na zivce pogotovo kad je perem ukocim se u ledjima pa se jedva ispravim ali dobro hehe

Quote Nutella92 ()
Muskarci kratku kosu , zene dugu :) Isto kao kad mi je ruzno videti musko sa dugom kosom i vezano u rep %)


Ovo podrzavam :D meni iskreno musko i nije musko ako ima kosu ko ja realno ali dobro svako fura svoj fazon ;)


Poruku je menjao/la Dea92 - Subota, 2014-05-24, 7:48 PM


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 28 | 2014-05-24 , 8:25 PM

Volim duzu kosu :) lijepo je vidjeti da ali također msm da imaju i neke kojima lijepo stoji kraca kosa da
Volim kad netko zna sta mu dobro stoji i prema tomu ide, a ne ono tipa ''gle kod nje idem i ja ..'' .. sto nije slucaj sa Miley, ona mi je svakako prelijepa, ali 100% puta joj je stajala duza kosa srce


Fajlovi: 9762289.jpg (31.1 Kb)

Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








379
poruka na forumu
207 1209



post # 29 | 2014-05-24 , 9:08 PM

Quote jasna666 ()
ali ono sto mi smeta je farbanje kose,sto je po meni glupost.
Mislim da svakome prirodna boja kose najbolje ide uz ten,oci i obrve.

Ne slazem se, ja se ceo zivot farbam, bila sam plava, smedja (moja pririodna boja kose), crna i crvena.
Nije tacno da prirodna boja kosa stoji svakom.

A da se vatim na temu. Po meni duza kosa na devojci je lepa, zenstvena. Ali kad devojka ima kracu kosu nemora da znaci da je muskobanjasta. Kratka kosa stoji nekim devojkama jako lepo. Ja nebih smela da se osisam na kratko jer imam okruglo lice, glupo bih izgledala. Ja licno volim jako dugu kosu. Znaci 50 cm. :* ruza


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








256
poruka na forumu
33 238



post # 30 | 2014-05-24 , 9:14 PM

Atraktivna zena,je atraktivna zena...
Imala dugu ili kratku kosu nebitno.
Duga kosa je ukras i ulepsava zene,ali isto tako postoje neke zene kojima extra stoji kratka kosa. Imaju ''glavu'' za to,ako razumete na sta mislim... :)


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Da li su žene sa dugom atraktivnije od žena sa kratkom kosom
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]