• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Zašto muškarci gledaju u ženski dekolte
Zašto muškarci gledaju u ženski dekolte






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-10-31 , 9:44 AM

Šta mislite o tome zašto :D
Da li su grudi zene toliko zanimljive i privlacne











421
poruka na forumu
65 124



post # 2 | 2012-10-31 , 11:29 AM

Dusomoja, lele
Zasto zene gledaju u muski biceps, guzu... Zasto su muski misici toliko zanimljivi i privlacni?
Eto ti odgovora pitanjem. ;)








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2012-10-31 , 12:17 PM

zato sto misle da se tamo nalazi ogledalo duse... oci :p :p

mislim da im je to ostao poremecaj iz najranijeg djetinjstva... podsjeca ih na majku i prvu hranu koju su uzeli... obzirom da su uvijek gladni, svega necega... %)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2012-10-31 , 12:27 PM

ja sam to bas prije pitala svog dragog,jer on kad vidi sisu sretniji nego dijete cokoladu kad dobije :)

kaze da nema pojma,al da ih obozava,nekakvi prelijepi osjecaji ga preplave jednostavno je toliko lijepo da je neopisivo %) %) %) %)

pa sta god im to znacilo.....


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








421
poruka na forumu
65 124



post # 5 | 2012-10-31 , 1:02 PM

A vi se kao toga gnusate...
Onda zasto nosite duboki dekolte i dajete ih maltene na izvolte?
Da nas podsecate na detinjstvo mozda ili da se osecate zenstvenije?
Prvo ako one sluze za prehranu odojcadi, trebalo bi vama da bude neprijatno sto ih na neki nacin pokazujete i trazite paznju.
Kao, "vidi kako mi bulji u grudi a ja jadna nisam imala sta da obucem pa su ostale polugole".
A i vi zene ih volite.

Opet da postavim pitanje.
Zasto volite snazne muske ruke? Podsecaju vas na taticu kada ste bile male? %)
Zbog tih grudi, zadnjice (...) ste i zenstvene. Da ih nemate ne biste privlacile muskarce u tolikoj meri i onda bi covecanstvo propalo. Znaci tu su sa svrhom a ne da bi, kako neki komentarisu, muskarce podsecali na majku i prvu hranu koju su uzeli posto, ako malo mucnete glavom, bebe u to doba jos nisu svesne a i koliko su se muskarci na taj nacin hranili, toliko su i zene...








782
poruka na forumu
47 137



post # 6 | 2012-10-31 , 1:24 PM

Ja se slazem sa Deluxe-om...gnusno mi je i pomisliti da muskarci gledaju u moj dekolte jer ih podsecam na mamu ili na, ne daj boze, dojenje...
Nemam pojma zasto gledaju, verovatno iz istog razloga iz kojeg ja volim videti i okrenuti se za doteranim muskarcem koji "ima ono nesto"...


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2012-10-31 , 1:32 PM

Quote (Deluxe)
A vi se kao toga gnusate...
Onda zasto nosite duboki dekolte i dajete ih maltene na izvolte?
Da nas podsecate na detinjstvo mozda ili da se osecate zenstvenije?
Prvo ako one sluze za prehranu odojcadi, trebalo bi vama da bude neprijatno sto ih na neki nacin pokazujete i trazite paznju.
Kao, "vidi kako mi bulji u grudi a ja jadna nisam imala sta da obucem pa su ostale polugole".


jbg sad pretjera ga ti..


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








421
poruka na forumu
65 124



post # 8 | 2012-10-31 , 1:50 PM

Quote (Uranijum)
jbg sad pretjera ga ti..

Mozda sam i preterao ali sto kaze elllena70, malo (vise) je bolesno kada neko kaze da nas vase grudi podsecaju na majke i prvu prehranu.
Nisam mislio nista lose. ;)








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 9 | 2012-10-31 , 8:13 PM

Pitanje je da se da odgovor a ne da se odgovara pitanjem Deluxe, :) a ti uvek imas neke replike koje vode ka nekim prepirkama. Cemu to.

Nek gledaju ako vec vole i ako imaju u sta da gledaju. Sve je to majka priroda.

Ja se gnusam samo onih zena koje preteruju sa isticanjem grudi, jer im je to jedan jedini adut. Kad ih podignu toliko da ih mogu dodirnuti bradom :D To je preterivanje.
Sto je jedan moj drug rekao pred leto, sad kad se skinu push up grudnjaci videcemo ko zaista ima sta za pokazati.
Zna se kad i koliko.

A nikada nisam volela previse dekoltirane stvari da nosim. Ne znam zasto, nisam nikad smatrala da mi je to adut, vec neki drugi deo tela.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 10 | 2012-10-31 , 8:20 PM

Meni je dekolte samo odskocna daska da je pogledam u oci :p :p :p od grudi mi se zenice amortizuju ka vrhu :D mada ponekad znaju i da skliznu i na nize %)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-10-31 , 9:50 PM

Quote (Deluxe)
A vi se kao toga gnusate... Onda zasto nosite duboki dekolte i dajete ih maltene na izvolte? Da nas podsecate na detinjstvo mozda ili da se osecate zenstvenije? Prvo ako one sluze za prehranu odojcadi, trebalo bi vama da bude neprijatno sto ih na neki nacin pokazujete i trazite paznju. Kao, "vidi kako mi bulji u grudi a ja jadna nisam imala sta da obucem pa su ostale polugole". A i vi zene ih volite. Opet da postavim pitanje. Zasto volite snazne muske ruke? Podsecaju vas na taticu kada ste bile male? Zbog tih grudi, zadnjice (...) ste i zenstvene. Da ih nemate ne biste privlacile muskarce u tolikoj meri i onda bi covecanstvo propalo. Znaci tu su sa svrhom a ne da bi, kako neki komentarisu, muskarce podsecali na majku i prvu hranu koju su uzeli posto, ako malo mucnete glavom, bebe u to doba jos nisu svesne a i koliko su se muskarci na taj nacin hranili, toliko su i zene...

Ivaneee ziveo govornik ;)
Ja bi samo rekla jos nesot a to je
kako mi je odvratno kad osetim pogled starijeg coveka na grudima iako nemam dekolte iako je maica s malim izrezom ufff >( %)
A sto se tice inace i ja gledam neznam zasto ali kad vidim sad primer ide meni u susret prolaznica a dekolte joj jedva grudi pokriva
meni pogled prvo ide na njen dekolte pa onda prema gore :D ne jer me privlaci nego jer je upadljivo mnogo :D :D

A ono sto kazes sto mi gledamu musku guzu pa delux brate ako je sa napred ne gledam mu guzu gledam ga u oci majkemi :D :D










421
poruka na forumu
65 124



post # 12 | 2012-11-01 , 12:32 PM

Quote (Morena)
Pitanje je da se da odgovor a ne da se odgovara pitanjem Deluxe, a ti uvek imas neke replike koje vode ka nekim prepirkama. Cemu to.


Pa eto, saznala si da moze i pitanjem da se odgovori. Covek se uci dok je ziv. ;)
Ne repliciram da bih stvarao neke prepirke vec mi je gnusno da neko prikazuje muski rod kao bolesnike koji u zenskim grudima vidi hranu tj. podseca na prvi obrok i koje iste podseca na majku. Bolesno. Slazes se?
Znaci nista lose nisam mislio. Sve je ok.

devils_angel, prijatelji

Quote (Dusomoja)
A ono sto kazes sto mi gledamu musku guzu pa delux brate ako je sa napred ne gledam mu guzu gledam ga u oci majkemi


Luda si skroz!


Poruku je menjao/la Deluxe - Cetvrtak, 2012-11-01, 12:33 PM





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 13 | 2012-11-01 , 1:31 PM

povezivati grudi sa dojenjem... bljak
i zene gledaju u zenski dekolte
da muskarci gledaju u dekolte i da vole grudi je normalno, pre svega zbog oblika jer lice na oci , kupastog su oblika kao da prizivaju i to s razlogom, svi znamo sta sledi dalje
sledeca stavka je da masiranjem zenskih bradavica u 9 om mesecu trudnoce zena se priprema za porodjaj jer stimulise otvaranje karlice, i celog tog dela
tako da se to desava i kad nije trudna,
sve je to priroda stvorila pa ne znam zasto raspravljati o tome, tako je kako je
i mi zene volimo videti zadnjicu, prednjicu, ruke, u mozgu se tada desavaju razne stvari koje deluju na organe znate vec kako
stoga ne vidim nista u lose sto muskarci vole dekolte, grudi, guzu ili zene ono gore pomenuto
zapravo je rec o manipulisanju tih istih
sve receno ;)








718
poruka na forumu
55 286



post # 14 | 2012-11-01 , 5:11 PM

cemu tolika rasprava, jednostavno lepo je videti dojke i to pokusamo da uradimo kroz brus i majcu, zato zagledamo ka dekolteu. a ako je tema zasto nas fasciniraju zenske grudi to je vec odvojena tema, koja ako se pojavi na forumu mislim da cu imati sta da pisem, ali ne bih zagadjivao ovu temu.


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 15 | 2012-11-01 , 5:48 PM

Quote (Deluxe)
Pa eto, saznala si da moze i pitanjem da se odgovori. Covek se uci dok je ziv.


Ja to zovem izbegavanje konkretng odgovora. Hvala sto si me naucio :) Inace ne bih znala da postoji i ta vrsta odgoovora.
Kazem samo da ne dodje do neke rasprave, jer je u poslednje vreme to cesta pojava.
Ni oko cega se stvori rasprava. Naravno da imas pravo reci sta mislis, ali opet neka kontrola mislim da moze da postoji.
Ja sam rekla sta mislim o ovoj temi, a ako je neko povezuje za dojenjem, nek povezuje ima sva prava na to.

gutabgd, Tako je :D i ja pogledam, kao sto rekoh sve je to majka priroda dala.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Zašto muškarci gledaju u ženski dekolte
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]