• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Na koji način započinjete svoj dan?
Na koji način započinjete svoj dan?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-11-14 , 1:24 PM


Kako se osjećate prvih minuta nakon buđenja? Pobrinite se da na pravi način započnete dan, od prvih jutarnjih sati!


Dotjerajte se
Ovo se svakako čini logičnim, ali činjenica je da se osjećamo mnogo bolje kada smo dotjerani. Sa lijepom frizurom i kvalitetnom odjećom automatski ćete se osjećati bolje, profesionalnije, sa više samopouzdanja te ćete ostavljati bolji dojam.

Razmišljajte pozitivno
Iako se čini nelogičnim, ljudi su itekako osjetljivi ka pozitivnom razmišljanju. Ukoliko od svog vremena odvojite nekoliko minuta kako biste se dosjetili svojih dostignuća, ispunjenih želja i ciljeva, garantovano ćete osigurati dovoljno pozitivne energije za čitav dan.

Ugasite TV
Da li ste jedni od onih ljudi koji automatski posežu za daljinskim upravljačem po buđenju? Zvuk koji dopire sa malih ekrana može ponuditi određenu dozu sigurnosti, ali će vam u isto vrijeme odvući pažnju i preusmjeriti je na nešto drugo.
Na nešto što možda i nije previše bitno. Stoga se radije fokusirajte na predstojeće radne zadatke.

Pobrinite se da se budite na prirodan način
Da li vas zvuk alarma na mobitelu plaši? Ukoliko da, pokušajte da se budite na prirodan način. Kada se promole prve zrake sunca, tijelo zna da je vrijeme za buđenje, ali ovo je moguće samo ukoliko dopustite suncu da se probije do vaše spavaće sobe.
Stoga, podignite zastore i ne spuštajte ih tokom noći.

Doručkujte
Ukoliko nekoliko posljednjih godina niste proveli izolovani od svijeta, vjerovatno ste čuli milion puta da je doručak najbitniji obrok u toku dana. Svi shvatamo kolika je važnost prvog jutarnjeg obroka ali ga itekako uspješno ignoriramo.
Stoga, ne zaboravite odvojiti vrijeme za sebe i pojesti kvalitetan doručak koji će vas „opremiti“ energijom za čitav dan.

Vježbajte
Svi smo svjesni da fizička aktivnost ima velike posljedice na cjelokupno tijelo i zdravlje, ali samo nekolicina ljudi iskreno radi i vježba ujutro. Pokušajte trenitati ujutro, ali polako, krenite sporiijm ritnom, npr. na posao krenite biciklom, prošetajte psa ili jednostavno zaplešite u ritmu svoje omiljene pjesme.

Sex
Budimo iskreni, da li postoji nešto što nas više može oraspoložiti od dobrog seksa? Igricama u krevetu rano ujutro možete ubiti dvije muhe istovremeno, osigurat ćete kvalitetnu tjelovježbu, provest ćete vrijeme u zagrljaju voljene osobe, razmišljat ćete pozitivno i na svoje lice zasigurno navući veliki osmjeh koji ni najstrožiji direktor neće biti u stanju da skloni!


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-11-14 , 9:43 PM

Quote (devils_angel)
Dotjerajte se Ovo se svakako čini logičnim, ali činjenica je da se osjećamo mnogo bolje kada smo dotjerani. Sa lijepom frizurom i kvalitetnom odjećom automatski ćete se osjećati bolje, profesionalnije, sa više samopouzdanja te ćete ostavljati bolji dojam.

Ma meni odmah lepse cim se pocesljam :D
Quote (devils_angel)
Sex Budimo iskreni, da li postoji nešto što nas više može oraspoložiti od dobrog seksa? Igricama u krevetu rano ujutro možete ubiti dvije muhe istovremeno, osigurat ćete kvalitetnu tjelovježbu, provest ćete vrijeme u zagrljaju voljene osobe, razmišljat ćete pozitivno i na svoje lice zasigurno navući veliki osmjeh koji ni najstrožiji direktor neće biti u stanju da skloni!

Iskreno nema nista ni bolje ni lepse :p :D







  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 3 | 2012-11-15 , 1:24 PM

Quote (devils_angel)
Razmišljajte pozitivno
Iako se čini nelogičnim, ljudi su itekako osjetljivi ka pozitivnom razmišljanju. Ukoliko od svog vremena odvojite nekoliko minuta kako biste se dosjetili svojih dostignuća, ispunjenih želja i ciljeva, garantovano ćete osigurati dovoljno pozitivne energije za čitav dan.

ja sam divna, drazesna osoba, pozitivna, draga, osecajna, dan je divan, cak i kad je kisan, dat mi je da ga iskoristim maximalno, pa zasto ga onda trositi uzalud!
Da , moj zivot je uspesan, ja sam uspesna, sve sto radim, radim uspesno
I sad ona malo vec izlizana recenica al uspeva, svakoga dana u svakom trenutku sve vise napredujem!
I vec se osecam bolje!
Quote (devils_angel)
Vježbajte
Svi smo svjesni da fizička aktivnost ima velike posljedice na cjelokupno tijelo i zdravlje, ali samo nekolicina ljudi iskreno radi i vježba ujutro. Pokušajte trenitati ujutro, ali polako, krenite sporiijm ritnom, npr. na posao krenite biciklom, prošetajte psa ili jednostavno zaplešite u ritmu svoje omiljene pjesme.

Zaplesem cim poijem kaficu!;) Uz kaficu pozitvne misli i dan zapocinjem predivno ! devils_angel, hvala ti na ovome!








387
poruka na forumu
34 201



post # 4 | 2012-11-15 , 2:03 PM

kafom i tisinom...a ako mi obaveze dozvole,u pidzami i u krevetu,sama ili ne brows2
kada se ritual budjenja zavrsi,onda je na redu toaleta(sta cu,imam nizak pritisak zvizdi ) :D


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








14
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 2012-11-15 , 2:08 PM

Ustanem iz kreveta skuvam caj ili kafu sve zavisi sta mi se u tom trenutku pije. Malo kuliram i pocnem sa vezbanjem pa kasnije sa ostalim aktivnostima sto me cekaju tog dana..








409
poruka na forumu
50 74



post # 6 | 2012-11-15 , 5:06 PM

Kao ket. ;)








1641
poruka na forumu
171 425



post # 7 | 2012-11-17 , 11:32 AM

Sa optimizmom








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 8 | 2012-11-18 , 6:22 PM

Budim se i bude me i ustajem iz kreveta oko sat vremena sat i po i onda na brzaka higijena pare za klopu ili brzopotezno przenje klope za dorucak ili praznjenje frizidera i odlazim ka obavezama :D .

Kad nemam obaveze sve je lagano,opusteno,jutro je u pet po podne :* a ako mogu ne ustajem uopste :* .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 9 | 2012-11-21 , 4:31 PM

Quote (ALLURE)
Kao ket. ;)

:* :* :* :* :* :* :* :* :* :D :D :D :D :D :D
razumemo se zar ne? :*








1667
poruka na forumu
317 1890



post # 10 | 2012-11-21 , 4:39 PM

uvek sam ujutru nervozna.. mrzim ceo svet.. tako da mi dan ne pocinje pre jutarnje kafe. Onda mogu da razmisljam pozitivno, da doruckujem i da krenem tamo gde trebam :D

Quote (Korisnica)
Kad nemam obaveze sve je lagano,opusteno,jutro je u pet po podne a ako mogu ne ustajem uopste .

Potpisujem :D :)


ஐ Vuk je možda slabiji od lava ili medveda ali zato, nikad ne igra u cirkusu. ஐ








718
poruka na forumu
55 286



post # 11 | 2012-11-21 , 4:47 PM

uvodim da se setim da se zahvalim Gospodu za jos jedan dan pun novih prilika ....


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 12 | 2012-11-26 , 2:59 PM

Uvek prvo ustanem i obavim licnu higijenu, zatim nekad popijem kafu, a i ne moram. Pre sam dzogirala, sad to vise ne radim. :) Ali uradim par vezbi, cisto radi sebe same. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Na koji način započinjete svoj dan?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]