• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Extensions
Extensions






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-11-29 , 9:18 PM

Danas se sve moze napraviti i kupiti pa tako i duga kosa
Sta vi kazete za donagradnju tj produzivanje kose
Da li ste kad to radile i kako vam se dopada?
Smatrate li da su cene preterane ili moze proci?











421
poruka na forumu
65 124



post # 2 | 2012-11-29 , 9:32 PM

Jao, ja ovde usao jer sam pomislio da nije neki extension za komp, neki program...
Kada sam vec tu, da prokomentarisem ovo.
Kada je jedna devojka skinula preda mnom TO i stavila na krevet, momentalno mi je pripalo muka.
Nestale su prirodne grudi, usne, zadnjica, nos...sada i kosa.
Kako mislite da vam decko prodje rukom kroz kosu ili zamislite, jos da mu TO ostane u ruci dok pokusava da vas pomazi?!
Pa pobegao bih glavom bez obzira!
Aj tako. Caooo... cao








478
poruka na forumu
107 311



post # 3 | 2012-11-29 , 11:31 PM

Taman posla da si lemim necije mrtve vlasi na glavu.
Nisam inace gadljiva ali pomisao da imam neciju kosu na glavi...e pa %)
Trenutno pustam kosu, pazim je,njegujem i koliko god je dugo cekati da naraste i lakse bi bilo
nakeljiti tudje dlake na glavu,ne bih hvala.
Nekako mi je ova moja draza pa kakva god da je.

Za cjene ne znam kakve su tako da to ne mogu komentirati.

Quote (Deluxe)
Jao, ja ovde usao jer sam pomislio da nije neki extension za komp, neki program...

Eh, malo si se zeznuo... lol


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








1006
poruka na forumu
50 416



post # 4 | 2012-11-30 , 0:04 AM

Quote (Deluxe)
Jao, ja ovde usao jer sam pomislio da nije neki extension za komp, neki program...

Isto brate, isto... :)
Ali, kada sam vec tu, da kazem, da se i meni to ne dopada...












3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2012-11-30 , 1:49 AM

Ko ima para za dobru nadogradnju dobro uradjenu (a to kosta bas,bas),para za preparate za negu,cetke za takvu kosu,volje za negu,vremena za odlazak kod frizera - nadogradnja nekada treba i da se laicki receno podigne,a ako farbate kosu to mora frizer onda sam za to-ko voli neka izvoli.
Nisam radila jer me ne zanima bacanje para i vremena na tu glupost ali gledala sam kako moj buduci kolega skida musteriji nadogradnju i to jeste lepo ali svakako ostecuje prirodnu kosu.
To zavisi od tehnike rada(postoje razne tehnike nadogradnje),zavisi od kolicine kose za nadogradnju i profesionalnosti lica koje je radi a smatram da je cena ne bitna ako je musterija zadovoljna krajnjim rezultatom.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-12-03 , 5:15 PM

Deluxe, :D :D :D e brate ala me nasmeja
Pa to se samo desi ako je u pitanju clips to su one sto spadaju :D
Ja sam to probala ali kod frizera imala sam pola g i skinula
Razlog nisam s evise mogla pocesljati previse cupavo je kad je moja kosa pocela da raste i tu gde je slepoto
mada za po nekad nije lose pogotovo kad je nesto extra neko slikanje ili sta znam .
Da nebi vise BI sto da ne :)










409
poruka na forumu
50 74



post # 7 | 2012-12-03 , 11:18 PM

Vidiš ti čovječe, ja sve mislila da je to neka vuna od koze sa kojom se iste ponose, kad ono... zbunjen Eto i na forumu se nešto može naučiti, dobar forum nema šta. klopa








387
poruka na forumu
34 201



post # 8 | 2012-12-03 , 11:57 PM

ne,hvala.ne volim da mucim svoju kosu.ja sam od onih sto vole da su dobro osisane i da je dovoljno samo dobro susenje.sva sreca,pa mi to uspeva,jer ne volim da trosim puno vremena na namestanje svake dlake.za cene ne znam tacno,ali mislim da je preskupo.ne svidja mi se kada se primeti nadogradnja,ali ko hoce da je ima,ok mi je :)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








399
poruka na forumu
155 997



post # 9 | 2012-12-04 , 1:25 AM

Dosta sam puta eksperimentisala sa kosom što se tiče frizura i boja samim tim što mi je mama frizerka pa me nije koštalo ništa. Prošle godine sam kupila nadogradnju nakon što sam se ošišala na paž i nosila sam je dosta puta, ali posle sam i nju farbala i upropastila u pokušaju da sa blanšom napravim ombre :D tako da je sad neupotrebljiva. To je bila ta na klipse nadogradnja i po meni je bolja jer je možeš staviti/skinuti kad god hoćeš i ne oslabljuje koren kose kao ostale nadogradnje koje su 24h/7 na tebi.
Što se tiče cena, sve su niže i niže treba biti samo dobro informisan :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 10 | 2012-12-04 , 1:20 PM

Dobro uradjene ekstenzije kostaju :) .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








379
poruka na forumu
207 1209



post # 11 | 2013-05-26 , 8:44 PM

ja imam dugacku kosu i nikad ne bih stavila dodatke.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 12 | 2013-05-26 , 8:51 PM

Ko hoce da je ima oke :D ali sto se mene licno tice nadogradnja mi ne treba posto i ovako imam dugacku kosu :)


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 13 | 2013-05-26 , 9:17 PM

Quote (Deluxe)
Kako mislite da vam decko prodje rukom kroz kosu ili zamislite, jos da mu TO ostane u ruci dok pokusava da vas pomazi?! i
Pa pobegao bih glavom bez obzira!


hahhaha kako me nasmija .. al upravu si sto se tice toga... ja mislim da bi prvo pomislio da je bolesna ili nestoo... nedaj boze...
inace kosa mi spora raste, tanka je , nema je sakica kad zavezem repic svoj kako ja kazem al nikad se za to ne bih odlucila radije za neki sampon za brzi rast ili guscu kosuu all---- ko voli neka izvoli ;) da


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Extensions
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]