• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » "Pivski" stomak...
"Pivski" stomak...






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-12-23 , 6:35 PM

Iako istraživanje pokazuje da su muškarci sa pivskim stomakom krhkih i slabih kostiju, mnogim ženama se to dopada!
Moja kolegica kaže: Muškarac bez pivskog stomaka je kao nebo bez zvijezda! :)

A vi? Šta kažete na pivski stomak?



Fajlovi: 4504295.jpg (60.4 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-12-23 , 7:01 PM

brows brows brows nebitaj je stomak bitna je sarm :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-12-23 , 7:07 PM

Ne kazem nista sve dok nesto nije pretjerano ali kao sto Vladi kaze nebitan je stomak bitan je sarm to i je tako
A taj stomak ne dolazi samo od pive nego i ishrane i ne samo muski imaju stomak imamo i mi takodje samo sto
ako nam podje smetati to i to kod onog s kim smo to je znak bice takvih smetnji sve vise i vise
Meni je bas simpaticno kad je muskarac malo ono kako da kazem da ga ima svugde a ne da ima struk kao zena :)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 4 | 2012-12-23 , 9:44 PM

Meni je to odbojno.
Ja volim kada musko ima plocice ili keramiku ali ne napumpano tipa bodibilderi nego bas bas skladno.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 5 | 2012-12-23 , 10:34 PM

S ovim se mnogi tjese. Ko voli vidjet stomak kod zena? Tako ni zene kod muskaraca..
Po meni, sem u slucajevima bolesti, stomak pokazuje koliko neko (ne) brine o sebi. Govorim o mladjim osobama.


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-12-23 , 11:01 PM

(devils_angel)
Ko voli vidjet stomak kod zena? Tako ni zene kod muskaraca.

:D E vidis tu smo vec kod onog pitanja
kad odabiremo partnera da li gledamo izgled ili dusu i karakter :D
jbg ja rekla izgled pa karakter pa svi napali na mene kazu karakter bitniji
e pa sad ako mu je izgled dobar zaljubim se zavolim i on dobije onako malecki stomacic pa ljubim ja njega i u taj stomacic jer ga obozavam i volim :) ;)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 7 | 2012-12-24 , 0:12 AM

devils_angel, jer te tu definiciju naucio dr duki xaxaxaxax nebrini se jesi cula za bumerang zato pstt :D








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2013-01-02 , 1:31 PM

Muskarac bez stomaka ko Mercedes bez znaka :D

neka ga malo neka ljepse je :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2013-01-03 , 11:43 AM

(Vladi)
devils_angel, jer te tu definiciju naucio dr duki xaxaxaxax nebrini se jesi cula za bumerang zato pstt

nije Vladi, ali vjerovao ili ne, jos uvijek nema yo-yo efekta :D, mada pretpostavljam da se ti volis pivo :p


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 10 | 2013-01-04 , 7:45 PM

(devils_angel)
Moja kolegica kaže: Muškarac bez pivskog stomaka je kao nebo bez zvijezda! :)

A vi? Šta kažete na pivski stomak?


Stvar ukusa, meni licno vise odgovara stomacic koji nije pivski.. :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 11 | 2014-07-23 , 3:46 PM

pa ok da neko ima mali stomacic ali onako burence po meni je bzv da


FORTIS FORTUNA ADIUVAT






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 12 | 2016-03-10 , 8:47 PM

Ma tesko se dobija pivski stomak, pogotovo kod nas mladih, krecemo se, aktivni smo, to se desava kod starijih ljudi...pa i ja pijem skoro svaki dan pivo pa nista, ljudi mjesaju debele sa pivskim stomakom dosta :D




Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » "Pivski" stomak...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]