• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » E-cigarete (ZA ili PROTIV)
E-cigarete






718
poruka na forumu
55 286



post # 1 | 2013-01-03 , 8:11 PM

Sta zapravo mislite o E-cigaretama? da li ih podrzavate ili osporavate i zasto?


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2013-01-03 , 8:19 PM

jos su neispitane dobra zamisljena stvar ali kazu da ta aroma ne valja zato bolje ti je da bacis od jednom nego postepeno , ja sam prestao pre 4 godina i zivot bez cigareta je savrsenstvo B) rekao sam tog dana kraj tako i bilo








718
poruka na forumu
55 286



post # 3 | 2013-01-03 , 8:53 PM

hvala na odgovoru, ali mislim da se nismo razumeli, u slucaju ostavljanja pusenja se u potpunosti slazem da nije cilj njanjaviti se i razvlaciti, ili resis i ostavis ili ne, licno mi se dopada ukus, cistije su mi ruke (ne baze=de sto je za mene kao masera izuzetno bitno) i ne skripe mi pluca, a nemam nameru otarasiti se nikotina, dopada mi se, volim osecaj pusenja, sad vec parenja :)


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 4 | 2013-01-03 , 8:59 PM

Kolega mi je koristio mesec dana i prvi puta kada mu se istrosila baterija zapalio cigaru i realno kaze da je sranje isto ko da ima komad plastike nista mu ne smanjuje zelju za pravim cigarama...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-01-03 , 9:07 PM

(Davor)
nista mu ne smanjuje zelju za pravim cigarama...

Tako je
Sama sam pokusala i izdrzala dva dana em mi bilo muka bila sam nervozna em to nemoze cigaru zameniti
Naravno volja je najbitnija i najbolje ostaviti skroz samo mislim ako neko nema volju a ima veliku zelju za nikotinom
ta umetna cigareta nije nista zdravija ok nece ruke smrditi ali koliko sam ja cula da su ipak nezdrave.
Meni nisu nista i nebi ih preporucila znaci ili kako treba ili nikako.
Mada ko ima zelju i cilj da prestane treba pokusati sve meni je to isto kao i ona zvake :D crknem zvakajuci i opet bi Marlboro
marlboro light :p znaci nema efekta
Ma sve to dolazi iz glave ako centrala objavi dobro je tako i bude ali ako javi nije bas e onda nista od toga :D










1597
poruka na forumu
77 196



post # 6 | 2013-01-03 , 11:04 PM

Ako vec pusis pusi prave ili nikakve da








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2013-01-04 , 10:26 AM

isto kao i ona japanska spravica za ljubljenje preko interneta

znaci cista glupost

muz kupio on dudli ja vala nemogu i necu :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








387
poruka na forumu
34 201



post # 8 | 2013-01-04 , 12:03 PM

(Uranijum)
muz kupio on dudli ja vala nemogu i necu :D

lol lol lol
bilo bi dobro da postoji nesto zdravo sto moze da zameni pravu cigaretu,ali jos nisu uspeli.mislim da je e cigareta jos jedan promasaj,steta...ako se vec trujes,truj se sa onim u cemu vise uzivas.ali,naravno,podrzavam svaki pokusaj ostavljanja ove vrste droge,ali i razumem sve koji to ne mogu(tu spadam i ja) zvizdi


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








718
poruka na forumu
55 286



post # 9 | 2013-01-04 , 4:26 PM

(Davor)
realno kaze da je sranje

koliko realno, jer je isto toliko subjektivno koliko i njegova realnost da sam ja prezadovoljan, i ne pokusavam ostaviti cigarete vec ih ne palim jer mi ni najmanje ne prija njihov "smek", smrde do bola

(Dusomoja)
Ma sve to dolazi iz glave ako centrala objavi dobro je tako i bude ali ako javi nije bas e onda nista od toga :D

mozda je kod mene problem sto ne ostavljam pusenje samo uzimam ono sto mi se vise svidja da "pusim"

(skech1213)
Ako vec pusis pusi prave ili nikakve da

kao sto nekad neko na bas ovom forumu rece:"ekologija rules"

(Uranijum)
muz kupio on dudli ja vala nemogu i necu

problem je u glavi i u tome sta ocekujes od e-cigarete, da zameni "stare dobre" nema trika ali samo kao stvar za sebe je odlicno, bar za sada tako mislim, samo je veoma bitno sta ocekujes.

(tatjana73)
ali i razumem sve koji to ne mogu

a ako vidis da ja ne ostavljam "analogne" cigarete time sto se navlacim na "digitalnu" da li cu i dalje videti tvoju podrsku?


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








387
poruka na forumu
34 201



post # 10 | 2013-01-04 , 8:17 PM

(gutabgd)
a ako vidis da ja ne ostavljam "analogne" cigarete time sto se navlacim na "digitalnu" da li cu i dalje videti tvoju podrsku?

imas moju apsolutnu podrsku da se odlucis za onu koja tebi vise prija,a ti ocigledno uzivas u e cigareti.mada,svima nama,zavisnicima,zelim da se skinemo sa toga! %)
mislim da nema vajde da neko nekome soli pamet kako je dobro ostaviti,zdravlje je u pitanju i tako to.ja sam strastven pusac,a jedna kutija mi traje tri dana... :)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








718
poruka na forumu
55 286



post # 11 | 2013-01-04 , 10:06 PM

(tatjana73)
ja sam strastven pusac,a jedna kutija mi traje tri dana...

tatjanice,
godinama (preko 10) sam pusio 2 pakle lakija na dan, par godina duvane, sto jaci to bolje .... sve ostalo je sicurija, a ti sa 5-6-7 dnevno sebe nazoves strastvenom .... ja sam oda bio kretenski pusac, a mislio sam da sam samo strastveni :)


Poruku je menjao/la gutabgd - Petak, 2013-01-04, 10:08 PM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








68
poruka na forumu
103 357



post # 12 | 2013-01-07 , 11:25 AM

ja sam protiv-razlog-nije prirodno
ako ne zelite da pusite-nemojte
ako zelite-zasto bi sebi to branili? u svakom slucaju cete umreti pa ne morate toliko da se brinete ;)

ja sam prestao posle 3-4 godine i nije bilo lako ;)










130
poruka na forumu
333 2852



post # 13 | 2013-04-23 , 11:31 AM

Ja koristim cigarete ali nisam za. Pokusavala sam da ostavim par puta ali mi nesto ne ide. Losa navika i bacanje para. Izgleda da mi treba cvrsta volja, ili ponovo da zatrudnim pa da mi smetaju. Samo da se ne navucem ponovo posle porodjaja.


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








1203
poruka na forumu
58 815



post # 14 | 2013-06-02 , 2:38 PM

Ja sam za to elektronsko sranje...bolje i to nego prave cigarete :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 15 | 2013-08-01 , 11:51 PM

E-cigareta mi se sviđa jer ne smrdi :)


Mister


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » E-cigarete (ZA ili PROTIV)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]