• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Rešenje za miran san (Kako sanjati lepo?)
Rešenje za miran san



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-10-18 , 8:09 PM

Rešenje za vesele snove je jedna čaša mleka pre spavanja i - da se pročita neka laka knjiga. Može čak i dečija slikovnica - da se vratimo u detinjstvo.

I da poželimo šta hoćemo da sanjamo - i to ponavljamo sve dok ne zaspimo.

Sretni i laki snovi...

Šta vi mislite o ovome? :D


Poruku je menjao/la G@le - Petak, 2013-10-18, 8:09 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-10-18 , 8:15 PM

Quote G@le ()
i to ponavljamo sve dok ne zaspimo.

hehhe dovoljno je samo da pomislim na nekog i ja fino i ljepoo sanjam :D ehhehhehe

aaaaaaaa

Quote G@le ()
Šta vi mislite o ovome? :D

a sta mislim o toj tvojoj temi sad
hm mljeko je da uspava covjeka fino ... a sad da jos uzmem knjigu i da citam--- pred spavnje..
prije bih izabrala tu slikovnicuu nego knjigu.. pa ne znam pokusaj ti pa nam javi da li je djelovaloo
:D :D


Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Petak, 2013-10-18, 8:17 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








712
poruka na forumu
219 844



post # 3 | 2013-10-18 , 9:24 PM

jedino resenje je da se onesvjestis... hahah LOL!!! :)


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 4 | 2013-10-18 , 9:35 PM

strumfeta_mala, Dovoljno je da pomislis na mene i odmah se useceris. :D :p

smjesni, Al smo ozbiljni i ''izigravamo ludilo", ovu temu sam otvorio vise iz zaebancije. :D

Miran san ne postoji, samo nocna mora. :D


Poruku je menjao/la G@le - Petak, 2013-10-18, 9:35 PM



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2013-10-18 , 9:42 PM

Quote G@le ()
Dovoljno je da pomislis na mene i odmah se useceris. :D :p

CCCCC .... ako si ti onaj crni kovrdzavii ...... onda da.... :p hahhahhahha
Quote G@le ()
Miran san ne postoji,

ama postoji .... miran sann... kako ne ... nije od mljeka ...
al kad se napijes ... zaspes kao zaklan neosjetis nista ,,, lol :lol: xd


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 6 | 2013-10-18 , 9:52 PM

strumfeta_mala, Da znas da jesam, cek da stavim periku ki slika

Za pice + :D A najjace je kada se napijes i nicega se ne secas, ''tada si siguran da si nesto dobro sanjao, samo sto ne mozes da se setis sta". xd



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








154
poruka na forumu
3 34



post # 7 | 2014-11-24 , 1:00 AM

ja odgledam neki film i ne odgledam do kraja zato što se uspavam a Wi-Fi ostane upaljen tako ceo dan lol :D


Poruku je menjao/la AleksaK98 - Ponedeljak, 2014-11-24, 1:00 AM










1381
poruka na forumu
175 10257



post # 8 | 2016-11-18 , 1:27 AM

Popiješ tablete i spavaš k'o dete :D


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Rešenje za miran san (Kako sanjati lepo?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]