• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Vase tajno oruzje za lijepu kozu lica??
Vase tajno oruzje za lijepu kozu lica??



  honey



508
poruka na forumu
691 2800



post # 1 | 2013-10-28 , 8:22 PM

Zanima me kako njegujete lice? Kako se borite protiv bora? Imate li neki omiljeni preparat (kremu, masku) bez kojeg ne mozete? Pisite o svim pozitivnim i negativnim iskustvima. Ja jos uvijek tragam za nekom "cudnovatom" kremom koju cu pozeljeti kupiti barem dva puta pa me bas zanimaju vasa iskustva. :D


Sto bolje upoznajem ljude,sve vise mi se svidja moj pas !!








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2013-10-28 , 8:37 PM

ja sam mlada i nemam bore :D

pa ja nit se trudim nit imam volje iskreno

sve sto koristim je kad se setim Farmasi maska za lice


i nevidim nikakve promene :D samo se dzaba mazem :D

i Dove kremu


i eto tako po nekad se umijem ahahahahahahha


Poruku je menjao/la LaMistress - Ponedeljak, 2013-10-28, 8:40 PM


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2013-10-28 , 10:06 PM

ja nemam bore na licu .. ne koristim nikave skupocijene preparate
samo Becutan kremu

i nemam nikakvih probelam sa licem .. super je kao djecje :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 4 | 2014-04-12 , 0:31 AM

Becutan krema i nista vise :D :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-04-12 , 0:38 AM


Ovu kremu koristim vec par godina pre nje isto ta marka samo roza bila
a tokom godina mi se desilo da se poslije umivanja lice isusi pa sam ju zamenula tu rozu mislim
jer ona nije imala efekt ove.

mada moram reci da ima dana kad se premazem i niveom i to onom kad uvece mazem telo mlekom :P
i ta je dobra bitno je da koza dobiva vitamin vlaznost i masnocu koju zahteva.

Nebi mogla dati neki definitivni savet iz razloga sto svaka ima drugaciju kozu a i da nema opet se koza menja
ne ovisno dali smo mladi isli stari s borama ili bez.

Kad je rec o borama mislim da tu niti jedna krema ne pomaze to je smao reklama za koju naivni bacaju novac
a pitam se cemu se buniti kad nas stigne stiglo je nazad nema a te bore ce nam isto lepo stajati s nasim godinama zar ne ;) :D Zato se samo smejte :D :D










256
poruka na forumu
33 238



post # 6 | 2014-04-12 , 1:20 AM

Spvam na faci.

Added (2014-04-12, 0:20 AM)
---------------------------------------------
A ponekad,a ponekad cak volim i da zagnjurim facu medj' zenske grudi.









2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2014-04-12 , 2:46 PM

Od krvavih tretmana Kim Kardashian, u kojima slavnoj starleti vade krv a zatim je uštrcavaju u lice, do bizarnog tretmana kojem se podvrgava glazbeni producent Simon Cowell, u kojem mu na lice stavljaju ovčju posteljicu, na svijetu postoji zaista mnogo nevjerojatnih i čudnih tretmana za ljepotu.

No, bizarna tajna ove 67-godišnje bake ih je sve nadmašila.

Stella Ralfini iz Londona tvrdi da je za njezinu vječnu mladost zaslužna ljudska sperma.

- Tretman je vrijedan tisuće i tisuće, ali ipak je besplatan - objašnjava Stella u videu postavljenom na YouTube.

- Sve što vam treba jest ljubavnik, a sve što trebate učiniti, svakih desetak dana, jest doživjeti ugodne trenutke, a kad je vaša ljubavna seansa gotova, uzeti spermu i namazati je po svome licu, ostaviti 15 minuta, a zatim je isprati - kazala je Stella.

Britanka sebe opisuje kao autoricu, životnu trenericu, savjetnicu parova i učiteljicu tantre. Objašnjava da je svoj bizarni trik za pomlađivanje naučila za vrijeme boravka u Indiji gdje je proučavala tantru.

Vremešna Britanka nije jedina žena koja koristi ovaj bizaran trik za pomlađivanje. Među sljedbenicima neobične metode jest i slavna glumica Heather Locklear, koja je svojevremeno u intervjuu za TMZ priznala da na lice umjesto kreme nanosi spermu.

Ljudska sperma je moćan antioksidans i znanstvenici smatraju da ona ravna bore i uglađuje kožu.

Pa nije lose :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








256
poruka na forumu
33 238



post # 8 | 2014-05-29 , 2:17 PM

Pola sata dnevno odmarati facu u zenskom dekolteu.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 9 | 2014-05-29 , 3:24 PM

Vagabond83, vi u dekolteu,mi sa spermom na licu jopet poza 69 %)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








256
poruka na forumu
33 238



post # 10 | 2014-05-29 , 3:28 PM

LaMistress, nisam bas siguran da bi se tako mogla izvesti 69-ka. :/ ccc


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Vase tajno oruzje za lijepu kozu lica??
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]