• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Depresija. (Kako to izgleda?)
Depresija.






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 1 | 2013-11-03 , 9:33 PM

Kako izgleda kada ste u depresiji?


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-11-03 , 9:44 PM

Quote Macor ()
Kako izgleda kada ste u depresiji?

Ja sam i zaboravila kako to izgleda :D
I DRAGO mi je zbog toga nadam se da necu uskoroo biti :)
vecinom sam u "depresiji" kad kisa pada jer tada ne mogu nikuda :(

A kad sam bila... davno davo nekad.. slusam tuznu muziku.. puno placem %) %)
jedem samo neke grickalice u romanticne filmove.. uglavnom prikovana sam jednu dan dva uz tv...
i onda opet imam :D tog ne vidim onog ko je uzrok mojoj depresiji :p <_< <_< <_<




Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2013-11-03 , 10:55 PM

Ja moram da postavim ovo... pa da se svi zapitamo :D


Fajlovi: 5526320.jpg (23.6 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-11-07 , 10:10 PM



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 5 | 2014-02-07 , 10:49 PM

Hm :D Bila u depresiji nekoj velikoj :D I ne pomaze vam niko dok sami ne odlucite da stanete na kraj vasem kukanju :)

Imala sam podrsku imala sam sve, medjutim , mislila sam da ako sam depresivna da ce taj neko zbog koga sam depresivna da se promeni , da se zapita dal je pogresio, da vrati sve kako je bilo ... Ali pogresno naravno :)

Svi su mi govorili da treba da krenem dalje, da jednostavno nemam nista od kukanja , da vreme ne moze da se vrati , no meni udje na jedno uvo izadje na drugo :D

I tako sam danima sedela uz internet, i gledala filmove i serije ili citala nesto ili mu blejala na fb profilu , grickala nesto i tako :D

Dok mi nije kliknulo u glavi , da sam u najlepsim godinama i da treba da se trgnem da je zivot suvise kratak da ga trosim na one koji me ne zasluzuju nzm

I sad sam opet vesela Maja juhu


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








379
poruka na forumu
207 1209



post # 6 | 2014-02-21 , 0:08 AM

Ja sam bila u depresiji, jos sam u depresiji. Promene raspolozenja su mi svakodnevne, nekad sam srecna raspolozena, ceo dan se salim i zezam a nekad sam pola dana bez ikakvog razloga tuzna hocu samo da budem sama. neznam ja sam cula da depresiju nemozes sama izleciti, za to ti treba pomoc drugih ljudi, jer je to oblik psihicke bolesti. Mislim na pravu depresiju a ne na tugu zbog trenutne situacije. Jer depresija nije klasicna psihicka bolest, ona se teze otkriva i kad je otkriju idalje ljudi misle da se samo pretvaram. Mene kad uhvati takva tuga nije mi do nicega ni da slusam muziku ni da gledam tv samo bih spavala, samo bih da nestanem u snovima, da se malo odmorim od zivota. :( To je moje vidjenje depresije,i kako je ja osecam. :( :( zbunjen


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








186
poruka na forumu
321 1340



post # 7 | 2014-03-20 , 5:27 PM

bas too ..


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Depresija. (Kako to izgleda?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]