• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Novogodišnja groznica: Odevne kombinacije za doček (Saveti, predlozi...)
Novogodišnja groznica: Odevne kombinacije za doček



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-12-14 , 12:20 PM

Evo NOVA GODINA nam polako kuca na vrata, šta ćete vi nositi za doček? Predložite neke vaše kombinacije, dajte neke predloge i savete... u čemu volite najviše da vidite suprotni pol u novogodišnjoj noći i sl.

Znači sve što je vezano oko stila oblačenja za najluđu noć svake godine, pišite ovde, postavljajte slike i sl.



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 2 | 2013-12-14 , 1:50 PM

Evo nekih muških kombinacija:



Prvi predlog je za one koji novogodišnju noć planiraju da provedu u svečanoj atmosferi. Ukoliko idete na doček na kome se očekuje formalno odevanje, najbolji izbor jeste smoking. Bela košulja klasičnog kroja, crni sako i pantalone u kompletu sa, recimo, reverom od svile, kao detaljem. Začinite kombinaciju parom elegantnih manžetni i uvek prefinjenom crnom leptir-mašnom. Što se tiče obuće, jedini izbor su crne lakovane cipele.



Drugi predlog predlažemo onima koji vole stil pedesetih. Klasičan prsluk i šešir fedora spojeni su sa veoma tamnim teksasom, dubokim kožnim čizmama koje idu preko zgloba i dvostrukom drečavošću – košuljom na prugice i satom u istoj boji. Budite hrabri i odlučite se za ljubičastu! Ovaj outfit je polu-svečan, pa je idealan kako za sedeljke i kućne žurke, tako i za klubove.



Ukoliko ste ljubitelj prirodnih tonova, a ovo posebno veče nameravate da provedete u opuštenijoj atmosferi, treći predlog je kao stvoren za vas! Svetloplavu košulju uklopite sa teget pantalonama ravnog kroja, tankim blejzerom u boji peska i kožnim čizmama na pertlanje. Što se detalja tiče, odaberite zanimljivu ešarpu i elegantni kaiš sa kožnom narukvicom.



Za četvrtu kombinaciju odlučite se ako volite nešto svedeniju eleganciju! Poput pravog Italijana, uklopite čarape sa bojom pulovera, ovoga puta onog u bordo nijansi, iz koje će se nazirati zagasito siva košulja. Sa tamnim džinsom nema greške jer se on odlično slaže sa svetlijim kožnim detaljima. Ova kombinacija nosiva je svuda, a ukoliko se temperatura naglo povisi, prebacite džemper preko ramena i uživajte!



Ukoliko se odlučite za opuštenu atmosferu sa društvom, u kućnoj varijanti, odaberite predlog broj pet. Prirodne materijale poput vune i pamuka u svetlim nijansama uparite sa kožom i platnom i stavite malo nakita na kraju. Lančić sa priveskom je odličan detalj!



Ako ste poklonik military-stila i ne volite klupske varijante dočeka, vi ste naš momak broj šest. Jednostavnu majicu na duge rukave uklopite sa cargo-pantalonama u boji senfa. Sako od tvida i crne kožne čizme u vojničkom stilu su najbolji izbor, a priručne sitnice smestite u maslinasto-zelenu torbu od platna i kože.



Ako vas vuče nostlagija za letom i ako volite color-blocking, evo šta vam nudimo, kombinacija broj sedam. Odaberite jesenje tonove poput zelene, crvene i plave, a pošto ste se posle posle takve kombinacije boja već dovoljno ušarenili, idealan izbor što se tiče pojedinosti predstavljaju šal od kašmira u nežnoj bež i minimalistički ručni sat.



Ne osećate se udobno ni u jednoj od prethodnih kombinacija? Odabrali smo i rokerski stil pod rednim brojem osam! Kožna jakna i čizme su u tom slučaju neizbežni, uz modernu kariranu košulju i pantalone sa tregerima, koje se polako vraćaju. Odaberite srebrni nakit i budite žestoki čak i za novogodišnju noć!



Novu dočekujete na trgu, na vetru poznog decembra? Onda, vam je najbitnije svakako da se lepo utoplite, u predlogu broj devet. Ali praktično ne znači i monotono! Crni tim zimskog kaputa i džinsa osvežite belom košuljom i elegantnim patikama. Ugrejte se šalom i kapom u toploj nijansi smeđe i iznenadite svojom sportskom elegancijom čak i kada ste ušuškani!


Fajlovi: 9103759.jpg (98.9 Kb) · 3636808.jpg (125.0 Kb) · 1038365.jpg (142.5 Kb) · 9222488.jpg (130.8 Kb) · 2651335.jpg (116.5 Kb) · 9601100.jpg (160.7 Kb) · 7188311.jpg (143.2 Kb) · 9848852.jpg (132.5 Kb) · 2797314.jpg (119.0 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








196
poruka na forumu
100 512



post # 3 | 2013-12-14 , 3:19 PM

Pa posto sam ja mladja generacija,idem na kosulju ,farmerke i kanadjanke mozda nisam nista jos odlucio,ali kosulja je definitivna...preko sal kuce Starka (Winter is coming),njihova kapa takodje..Mada nista nije konacno..



Moj potpis





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 4 | 2013-12-14 , 9:54 PM

3 kombinaciju bi voljela vidjet na nekome :D


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2013-12-14 , 11:15 PM

1 definitivno al bez lakovanih kozne paciji kljun npr
3 bez promena
5 bez dziduve xaxa tj lancica i torbe ;)

ostalo ko voli xaxax fic firic mene se ne dopada %)

Orion, eto ja ti dao tri xaxaxa :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-12-15 , 10:23 PM

Ovisi gde se slavi ja sam uvek za ne pretegnutu kombinaciju ne pre elegantno



Ovako nesot obavezno posto je mnogo in

Ako bi nosila usku haljinu crnu ili belu s velikim dekolteom tad bi ovu ogrlicu i cizmice
Ako se odlucim za hlace bice elegantne crneali zato gore nesto sto je elegantno izazovno :P kao sto je bela kosulja uska
otkopcana 3 dugnica odozgo i obrlica u tom stilu ali zlatneboje.
Eto tako nesto

Sto se tice jace strane pa verovarno hlace kao nabroj 2+3 kosulja i cipele sa 3 sal sa 6 i mene uz njega :D
;)




Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Novogodišnja groznica: Odevne kombinacije za doček (Saveti, predlozi...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]