Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Lak Za Nokte - Sto o Vama Govori
Lak Za Nokte - Sto o Vama Govori

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 1 | 2014-01-09 , 8:49 AM

Što vaš lak za nokte govori o vašoj osobnosti?

Saznajte kakve osobe nose određenu boju na noktima, odnosno što pojedini lak za nokte poručuje okolini.

Crveni: Ovu boju laka za nokte nose nostalgične i tradicionalne osobe, ali koje istovremeno žele skrenuti pažnju na sebe, i to u seksualnom smislu.

Tamno bordo: Ovakav je lak najčešće izbor žena koje vole eleganciju u svakom smislu.

Narančasti: Nose ga bezbrižne osobe.

Ljubičasti: Vole ga kreativne žene.

Plavi: Izbor je neustrašivih žena jer na ovaj način odstupaju od normi i pokazuju kako su spremne eksperimentirati.

Zeleni: Ovu boju na noktima rado nose dinamične žene koje raznim nijansama pokazuju svoju energiju i neiscrpnu volju za novim izazovima.

Žuti: Boju sunca vole optimistične osobe koje na taj način okolini poručuju da su sretne i zadovoljne.

Bezbojni ili neutralni: Za njega se opredjeljuju stabilne i pouzdane žene na koje se uvijek možete osloniti.

Sa šljokicama: Lakove koji u sebi imaju zvjezdice i šljokice nose dinamične osobe koje žele biti primijećene.

Metalik: Srebrne i zlatne metalik lakove vole zanimljive osobe sklone izazovima.

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

2775
poruka na forumu
1576 7470

post # 2 | 2014-01-09 , 1:36 PM

a one koje imaju sarene nokte ? :D

НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 3 | 2014-01-09 , 2:41 PM

E jbg sad skombiniraj sebi boje i eto ti sareni :D LaMistress,

Ja najcesce te ispod i belu
Quote Dusomoja ()
Ljubičasti: Vole ga kreativne žene.

Quote Dusomoja ()
Bezbojni ili neutralni: Za njega se opredjeljuju stabilne i pouzdane žene na koje se uvijek možete osloniti.

Sa šljokicama: Lakove koji u sebi imaju zvjezdice i šljokice nose dinamične osobe koje žele biti primijećene.

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

388
poruka na forumu
27 170

post # 4 | 2014-01-09 , 2:51 PM

tamno bordo i bezbojni brows2

vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn

1760
poruka na forumu
1602 11819

post # 5 | 2014-01-09 , 2:58 PM

Quote Dusomoja ()
Tamno bordo: Ovakav je lak najčešće izbor žena koje vole eleganciju u svakom smislu.

Quote Dusomoja ()

lol i beli volim i rozle iako za njih nema objasnjenje lol

♥ "Kao što je ljubav prema životu zapravo samo strah od smrti, tako i društvenost ljudi zapravo nije direktna; ona se, naime, ne zasniva na ljubavi prema društvu, nego na strahu od samoće."♥

637
poruka na forumu
207 1389

post # 6 | 2014-01-09 , 3:12 PM

Quote Dusomoja ()
Što vaš lak za nokte govori o vašoj osobnosti?

Moj pokojni babo bi verovatno reko, ko lakira nokte ništa neradi i nevredi ničemu iskoristi to privremeno ako ti valja i beži xd

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 7 | 2014-01-09 , 9:04 PM

Heaven, zbunjen :D :D steta sto covek rano umro da se uveri da nije to istina :p

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

637
poruka na forumu
207 1389

post # 8 | 2014-01-09 , 10:09 PM

Moguće je sve neznam, al većina muškaraca dosta tako ja mislim i razmišlja uz neku misao "Vid ova damica kake bakandže ima, ta nije oprala tanjir u životu" xd

1760
poruka na forumu
1602 11819

post # 9 | 2014-01-09 , 10:14 PM

Quote Heaven ()
Moguće je sve neznam, al većina muškaraca dosta tako ja mislim i razmišlja uz neku misao "Vid ova damica kake bakandže ima, ta nije oprala tanjir u životu"

Molim lepo zasto sluze muzevi ako ne da cuvaju zenu ko malo vode na dlanu i neguju je i kupe masinu za sudove B) Tisina jer kad se zene uniste i ruke i sve peruci muzevljeve gace i sudove , onda se posle muz zali kako mu je zena ruzna :p

♥ "Kao što je ljubav prema životu zapravo samo strah od smrti, tako i društvenost ljudi zapravo nije direktna; ona se, naime, ne zasniva na ljubavi prema društvu, nego na strahu od samoće."♥

637
poruka na forumu
207 1389

post # 10 | 2014-01-09 , 10:27 PM

Lepota je prolazna,
lepa ženska dobra zabava,
vredna ženska dobra domaćica,
muž joj neće služiti za pranje suđa,
već će valjda cepat drva lol lol lol

6619
poruka na forumu
2784 8145

post # 11 | 2014-01-09 , 10:35 PM

Quote Dusomoja ()
Plavi: Izbor je neustrašivih žena jer na ovaj način odstupaju od normi i pokazuju kako su spremne eksperimentirati.

Quote Dusomoja ()

volim da nosim crni i rozi .. al nema objasnjenja ... :( :D

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

2159
poruka na forumu
2232 4418

post # 12 | 2014-01-10 , 2:09 AM

Quote Dusomoja ()

ima li za crni,taj volim najvise :D

Aliis si licet, tibi non licet.

Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Lak Za Nokte - Sto o Vama Govori
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]