• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Lak Za Nokte - Sto o Vama Govori
Lak Za Nokte - Sto o Vama Govori






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-01-09 , 9:49 AM


Što vaš lak za nokte govori o vašoj osobnosti?

Saznajte kakve osobe nose određenu boju na noktima, odnosno što pojedini lak za nokte poručuje okolini.

Crveni: Ovu boju laka za nokte nose nostalgične i tradicionalne osobe, ali koje istovremeno žele skrenuti pažnju na sebe, i to u seksualnom smislu.

Tamno bordo: Ovakav je lak najčešće izbor žena koje vole eleganciju u svakom smislu.

Narančasti: Nose ga bezbrižne osobe.

Ljubičasti: Vole ga kreativne žene.

Plavi: Izbor je neustrašivih žena jer na ovaj način odstupaju od normi i pokazuju kako su spremne eksperimentirati.

Zeleni: Ovu boju na noktima rado nose dinamične žene koje raznim nijansama pokazuju svoju energiju i neiscrpnu volju za novim izazovima.

Žuti: Boju sunca vole optimistične osobe koje na taj način okolini poručuju da su sretne i zadovoljne.

Bezbojni ili neutralni: Za njega se opredjeljuju stabilne i pouzdane žene na koje se uvijek možete osloniti.

Sa šljokicama: Lakove koji u sebi imaju zvjezdice i šljokice nose dinamične osobe koje žele biti primijećene.

Metalik: Srebrne i zlatne metalik lakove vole zanimljive osobe sklone izazovima.










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2014-01-09 , 2:36 PM

a one koje imaju sarene nokte ? :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2014-01-09 , 3:41 PM

E jbg sad skombiniraj sebi boje i eto ti sareni :D LaMistress,

Ja najcesce te ispod i belu
Quote Dusomoja ()
Ljubičasti: Vole ga kreativne žene.

Quote Dusomoja ()
Bezbojni ili neutralni: Za njega se opredjeljuju stabilne i pouzdane žene na koje se uvijek možete osloniti.

Sa šljokicama: Lakove koji u sebi imaju zvjezdice i šljokice nose dinamične osobe koje žele biti primijećene.










387
poruka na forumu
34 201



post # 4 | 2014-01-09 , 3:51 PM

tamno bordo i bezbojni brows2


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 5 | 2014-01-09 , 3:58 PM

Quote Dusomoja ()
Tamno bordo: Ovakav je lak najčešće izbor žena koje vole eleganciju u svakom smislu.


Quote Dusomoja ()
Bezbojni ili neutralni: Za njega se opredjeljuju stabilne i pouzdane žene na koje se uvijek možete osloniti.


lol i beli volim i rozle iako za njih nema objasnjenje lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








592
poruka na forumu
208 1412



post # 6 | 2014-01-09 , 4:12 PM

Quote Dusomoja ()
Što vaš lak za nokte govori o vašoj osobnosti?

Moj pokojni babo bi verovatno reko, ko lakira nokte ništa neradi i nevredi ničemu iskoristi to privremeno ako ti valja i beži xd








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2014-01-09 , 10:04 PM

Heaven, zbunjen :D :D steta sto covek rano umro da se uveri da nije to istina :p










592
poruka na forumu
208 1412



post # 8 | 2014-01-09 , 11:09 PM

Moguće je sve neznam, al većina muškaraca dosta tako ja mislim i razmišlja uz neku misao "Vid ova damica kake bakandže ima, ta nije oprala tanjir u životu" xd








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 9 | 2014-01-09 , 11:14 PM

Quote Heaven ()
Moguće je sve neznam, al većina muškaraca dosta tako ja mislim i razmišlja uz neku misao "Vid ova damica kake bakandže ima, ta nije oprala tanjir u životu"


Molim lepo zasto sluze muzevi ako ne da cuvaju zenu ko malo vode na dlanu i neguju je i kupe masinu za sudove B) Tisina jer kad se zene uniste i ruke i sve peruci muzevljeve gace i sudove , onda se posle muz zali kako mu je zena ruzna :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








592
poruka na forumu
208 1412



post # 10 | 2014-01-09 , 11:27 PM

Lepota je prolazna,
lepa ženska dobra zabava,
vredna ženska dobra domaćica,
muž joj neće služiti za pranje suđa,
već će valjda cepat drva lol lol lol








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2014-01-09 , 11:35 PM

Quote Dusomoja ()
Plavi: Izbor je neustrašivih žena jer na ovaj način odstupaju od normi i pokazuju kako su spremne eksperimentirati.


Quote Dusomoja ()
Bezbojni ili neutralni: Za njega se opredjeljuju stabilne i pouzdane žene na koje se uvijek možete osloniti.

volim da nosim crni i rozi .. al nema objasnjenja ... :( :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 12 | 2014-01-10 , 3:09 AM

Quote Dusomoja ()

Tamno bordo: Ovakav je lak najčešće izbor žena koje vole eleganciju u svakom smislu.

ima li za crni,taj volim najvise :D


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Lak Za Nokte - Sto o Vama Govori
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]