Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Da li vam je bitno
Da li vam je bitno






290
poruka na forumu
90 409



post # 16 | 2012-07-05 , 11:42 PM

Pa nosim ono u cemu se ja lepo osecam... a sta ce drugi reci nije me briga... :)


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 17 | 2012-08-23 , 12:24 PM

nije mi bitno nosim ono sto meni prija i onako kako se osecam u tom momentu :)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 18 | 2012-09-09 , 8:50 PM

Ljude koje pogadja misljenje drugih o tome kako su se obukli su oni bez samopouzdanja.
Dok se ima ogledalo, i oci, valjda ces i sam znati da li ti stoji lepo, i da li se lepo osecas u tome.
Neko nekad kaze namerno da ne stoji kako bi te nagrdio jos vise.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 19 | 2012-09-14 , 4:14 PM

kad mi budu kupovali mozda cu ih i slusati do tad evoga

jedino dragog pitam kako mi stoji a i to sta god da kaze ja po svom opet :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








478
poruka na forumu
107 311



post # 20 | 2012-09-22 , 11:15 PM

Nikad nikog nisam pitala za misljenje a dobivam ih stalno i to me malo iritira.
Nikog ne pitam zasto je nesto obukao,kako se to obukao, zasto nebi obukao ovo ili ono...
Briga me taman da obuce vrecu od krumpira i stavi si na glavu majcine najlonke!
Ako ce me pitati sto mislim kako mu to stoji reci cu mu no necu mu nametati nista svoje.
Po misljenjima drugih oblacim se tmurno i dosadno jer ne nosim nista sareno,sljastece,nista s uzorkom geparda,leoparda,tigra,zebre ili neke druge zivotinje.
Ne nosim nista s nekim natpisima,slikama medvjedica, cvjetica i sl.
Ne nosim dekoltirane majce, leprsave haljinice u duginim bojama,ukrase za kosu,đinđe oko vrata, prstenje, kape niti ista krzneno.
Gotovo sva garderoba mi je u crnoj "boji" a ono malo sto nije crno je sivo,bijelo,plavo,smedje i maslinasto zeleno.
Misljenje drugih nije mi bitno, nosim ono u cemu se dobro osjecam.
Taman posla da obucem nesto sto nije po mom ukusu kako bi se netko tko me kritizira bolje osjecao kraj mene ili kako bih nekome bila oku ugodnija,veselija,trendi ili sto vec.
Svatko nosi ono u cemu se osjeca dobro i to je ok no stvarno ne razumijem zasto netko ima potrebu nekome davati savjete i iznositi svoja misljenja narocito kada ga se nista ne pita.


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 21 | 2012-09-22 , 11:37 PM

meni su znali reci "kako si se to obukla" na sta sam ja redovno odgovarala, kome se ne svidja neka ne ide sa mnom... i onda su odustali :D
nosim ono sto mi se svidja, iako na poslu moram biti klasicno odjevena, i tu vrlo cesto provucem neki "neklasicni" detalj :D i ispadne otkaceno, a kulturno
Quote (Fizica)
Svatko nosi ono u cemu se osjeca dobro i to je ok no stvarno ne razumijem zasto netko ima potrebu nekome davati savjete i iznositi svoja misljenja narocito kada ga se nista ne pita.

u pravu si 1000%


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 22 | 2012-09-22 , 11:47 PM

ne vala , jer ti drugi nit mi placaju nit me obalce dobro sad aj cure pustim da me samo svucu :D :p








386
poruka na forumu
90 1169



post # 23 | 2013-04-09 , 1:58 AM

Ni u ludilu :D :D

Uglavnom se oblacim kako mi dodje :D ma ja o tome nisam ni pomislio do sada xd







  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 24 | 2013-04-09 , 10:48 AM

Ne obracam paznju na komentare drugih, nosim ono u cemu se lepo osecam i sta se meni svidja :)


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








592
poruka na forumu
208 1412



post # 25 | 2013-04-09 , 4:25 PM

Pa nosim ono što mi se sviđa uglavnom al to nije pravilo kod većine ljudi koji to i kažu. Meni se nesviđa recimo kravata odelo jer mi nije udobno al neidem recimo na svadbu u šorcu ili trenerci :D Isto u grad kad krenem neoblačim se onako ko što hodam po kući u omiljenoj trenerci ili majici jer nekad mi i zima te obučem jaknu i to ne neku staru pocepanu koju nosim kad šišam dvorište :p








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 26 | 2013-04-20 , 5:05 PM

Nije mi bitnooo.. najvaznije mi je da se ja u tome finoo osjecam i da mi je ugodnoo to sto nosim ....

a jedina osoba koju pitam je moj dragii ... bitno mi je da sam njemu fina ... a ostalooo noo :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








102
poruka na forumu
36 299



post # 27 | 2013-07-05 , 8:28 PM

Nije mi uopste bitno misljenje nebitnih osoba, nosim ono u cemu se osecam lepo :)


I'm not telling you it's going to be easy, I'm telling you it's going to be worth it.









14
poruka na forumu
0 3



post # 28 | 2013-08-05 , 3:17 AM

Nosim šta meni odgovara,i nije me briga za tudje mišljenje.


"Они су сe смeјали мeни зато што сам другачији, а ја сам сe смeјао њима зато што су сви исти."
— Буковски








35
poruka na forumu
1 17



post # 29 | 2013-08-05 , 6:41 PM

Nije mi bitno šta drugi misle, nosim ono što se meni sviđa.








172
poruka na forumu
79 708



post # 30 | 2013-08-08 , 2:23 AM

Totalno me zabole sta drugi kazu....


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Da li vam je bitno
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]