Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Visak kilograma
Visak kilograma






1006
poruka na forumu
50 416



post # 16 | 2012-12-12 , 10:36 PM

Quote (Korisnica)
Netacno.

Zasto je to netacno? Znas li koliko beneficija imas od redovnog seksa? Samo cu spomenuti neke:
Izgledas mladje, oslobadja od stresa, zamenjuje kardio trening, popravlja raspolozenje, smanjuje pritisak, omogucava miran san,...


Poruku je menjao/la scorpion - Sreda, 2012-12-12, 10:41 PM












3907
poruka na forumu
677 4248



post # 17 | 2012-12-12 , 11:05 PM

^Na primer zato sto postoje i aseksualni ljudi kojih se nisi setio pisuci to.
Na primer zato sto znam ljude koji nisu imali seks a smrsali su jer su se vise kretali,radili i malo izmenili kolicinu i nacin ishrane.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








1006
poruka na forumu
50 416



post # 18 | 2012-12-12 , 11:18 PM

Znam da postoje. I, nisam rekao da se samo seksom moze smrsati, nego da je to i vise nego odlicna zamena za kardio vezbe i da ima dosta beneficija.
Ne izvlaci reci iz konteksta. :)


Poruku je menjao/la scorpion - Sreda, 2012-12-12, 11:37 PM












3907
poruka na forumu
677 4248



post # 19 | 2012-12-13 , 12:22 PM

Ne izvlacim ja iz konteksta nego ti odgovaram na ono sto si napisao :) .
Seks nema veze sa mrsavljenjem a postujem sto ti mislis da ima samo sto ja znam da nema.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








782
poruka na forumu
47 137



post # 20 | 2012-12-13 , 3:56 PM

Ne bih da kvarim raspravu :p ali .... od seksa neces smrsati, ali cini cuda na samopouzdanju i raspolozenju...budemo manje sitnicavi :p ;)


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 21 | 2012-12-14 , 0:34 AM

^Kako kome .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 22 | 2012-12-14 , 1:51 PM

Quote (scorpion)
Izgledas mladje, oslobadja od stresa, zamenjuje kardio trening, popravlja raspolozenje, smanjuje pritisak, omogucava miran san,...

Istina je sve sto si nabrojao. Ali vodi racuna da to treba da bude svaki drugi dan, duze od sat vremena konstantnog udaranja bez prestanka.
A malo ko da moze izdrzati taj tempo.

Stoga za skidanje kila je vazno da se ne zdere i ne prezderava, da se izbaci hleb tamo gde nema potrebe da se konzumira.
Da se bavis necim, kao sto je setanje, trcanje ili fitnes, pokrenuti se je mnogo vazno.

Najlakse je sedeti i lezati i prezderavati se. To je nekultura prema vlastitom telu.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1006
poruka na forumu
50 416



post # 23 | 2012-12-14 , 2:50 PM

Quote (Leksi)
Ali vodi racuna da to treba da bude svaki drugi dan, duze od sat vremena konstantnog udaranja bez prestanka.
A malo ko da moze izdrzati taj tempo.

Nemam problema sa duzinom trajanja, posto mogu izdrzati i duze od navedenih sat vremena. :D
Trenutno nemam devojku, tako da mi dzabe sto sam u kondiciji... :)

Quote (Leksi)
Stoga za skidanje kila je vazno da se ne zdere i ne prezderava, da se izbaci hleb tamo gde nema potrebe da se konzumira. Da se bavis necim, kao sto je setanje, trcanje ili fitnes, pokrenuti se je mnogo vazno.

Apsolutno se slazem.









  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 24 | 2012-12-14 , 2:52 PM

Quote (scorpion)
Nemam problema sa duzinom trajanja, posto mogu izdrzati i duze od navedenih sat vremena.

Cek cek cek, jesi li me shvatio kako treba?
Znaci neprekidno u jednoj pozi bez stajanja sat vremena!


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1006
poruka na forumu
50 416



post # 25 | 2012-12-14 , 3:33 PM

Quote (Leksi)
Cek cek cek, jesi li me shvatio kako treba?
Znaci neprekidno u jednoj pozi bez stajanja sat vremena!

Ne bas neprekidno, ali prlicno blizu...









  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 26 | 2012-12-14 , 3:40 PM

scorpion, eto vidis.

Ali smo ustanovili, neko ko stalno jede nezdravu hranu, sta pod tim mislim ( grickalice, hleb, slatkisi), mada ja to zovem nepotrebna hrana, naravno da mu ni grupni seks svaki dan po 24h ne bi pomogao.

Coca Cola je najveci neprijatelj stomaka, posle piva. Mada ja sam pivo pila ali sam vezbala i trcala svaki drugi dan po 9 km i imala sam plocice. :) Sto znaci mora se vezbati i kretati.
Mada i to kretanje i vezbanje ne pomaze onima koji se nezdravo hrane. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1006
poruka na forumu
50 416



post # 27 | 2012-12-14 , 3:52 PM

Quote (Leksi)
Ali smo ustanovili, neko ko stalno jede nezdravu hranu, sta pod tim mislim ( grickalice, hleb, slatkisi), mada ja to zovem nepotrebna hrana, naravno da mu ni grupni seks svaki dan po 24h ne bi pomogao.

Quote (Leksi)
Mada i to kretanje i vezbanje ne pomaze onima koji se nezdravo hrane.

Tako je, ali ja vodim racuna i o tome... :)









  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 28 | 2012-12-14 , 3:54 PM

scorpion, o svemu moramo povesti racuna, jer npr. zub se nece sam popraviti ako ne odemo zubaru.
Moja sestra od strica je stomatolog, i ona kaze ovako: Meni bi bilo najdraze da mi dolaze pacijenti sa karijesom, kad ima mala crna tacka, a ne sa rupetinama nako katakombe. :)
E tako je i sa kilama. Lakse je odrzavati zeljenu tezinu time da se aktiviras nego skidati 20kg viska :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








1006
poruka na forumu
50 416



post # 29 | 2012-12-14 , 4:04 PM

Quote (Leksi)
Lakse je odrzavati zeljenu tezinu time da se aktiviras nego skidati 20kg viska

Upravo tako. :)

Quote (Leksi)
o svemu moramo povesti racuna, jer npr. zub se nece sam popraviti ako ne odemo zubaru.

Tako je. :)












2137
poruka na forumu
904 4467



post # 30 | 2012-12-15 , 7:26 PM

E ja recimo konzumiram hleb uz svaki obrok, manje kuvanja, vise hleba, testo obozavam jesti. Slatkise tu i tamo, nisam fanatik, od grickalica, smoki, kikiriki, koka kolu oobozavam, znala sam 2 litre da pijem na dan, ali konstantno imam istu kilazu, na svoju visinu od 173-4 cm, vrtim se oko 55.6 kg..jednostavno ne pazim sta jedem, kad jedem, ali nemam problem za kilogramima.

Ali recimo da imam taj problem, verujem da bi pazila, jer znam po sebi kad god se desavalo da dobijem koju kilu(sto se ne primeti zbog moje visine), nisam se lepo osecala, nisu mi prijale, bila sam sebi teska i bas neki cudan osecaj, jednostavno mi je smetalo.

Kretanje je mnogo bitno,kad se ne kreces, kad si statican, onda jednostavno gledas iz dosade sta ces da gricnes, znam po sebi, ja prva to radim.

A prvo gojaznost nije zdrava ako je preterana, toga trebamo svi biti svesni, pa ako nista, onda zbog svog zdravlja treba malo da poradimo na tome. Volja je cudo.

Nije prijatno nikome da ode u butik i da ne moze da pronadje odgovarajucu velicinu, laze onaj ko kaze da mu to nije bitno, bar mi zene kad smo u pitanju.

A sex sam po sebi je zdrav, ne moze da odmogne nikako :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Opste diskusije » Zdravlje i Moda » Visak kilograma
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]