• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Estradne novosti Narodna Muzika
Estradne novosti Narodna Muzika






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-11-09 , 2:44 PM

Sta se desava na Estradi

Koje su to novosti ko skim sta gde ;)

Dodajte i vi najnovije o onome koga volite slusati nesto lepo ili skandal

Evo ja cu da dodam odma o mojoj omiljenoj pevacici malo starog i najnovijeg :)
Dragana Mirković je rođena 18. Januara 1968. godine u Kasidolu, nadomak Požarevca.
Nakon sto se udala za Tonija preselila se da zivi u Bec
S njim ima sina Marka i kcerku Manuelu.
Svako ko prati narodnu muziku zna da je vrlu uspesna i da je vole sirom sveta
ja sam njom fascinirana oduvek cini mi se :)

Najnovije vesti snimila je spot za pesmu Mili Mili ispred beogradske arene


Ljubilarni album Dragane Mirkovic 2012 ruza ruza ruza ruza
Pesma Ljubaviiii jaoooooooo draganaaaaaaaaaaaaaa ruza ruza ruza ruza ruza








  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-11-09 , 8:04 PM

Grand Production
Osnovan pocetkom devedesetih godina sa ciljem
da upropasti mozgove mladjih generacija, i dokrajci one starije.
Njihova muzika peva o gacicama, brushalterima, bundama, autima,
parkiranja u garaze, i kojekavim drugim morbidnostima.
Za taj nekvalitet zaduzen je mali prco Sasa Popoovic, zvani Kepec i
krakonoga Ruzna Brena.
Novost je ta, da im se kraj blizi 12.12.2012.
Nadam se da nece biti masovno samoubistvo jer su mladi poprilicno navuceni na nekvalitet.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-11-10 , 0:16 AM

Leksi, Zlobnice jedna :D :D opet mrzis narodnjake a taman si se bila ufurala :D :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-11-12 , 8:23 PM

Dusomoja, ahahahhahha ma volim Draganu Mirkovic. Luce iz Kasidola. Dosta mi je ona.
Ih, nemam ja srca da volim sve narodnjake. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2012-11-15 , 9:21 PM

Saban Saulic i njegova cerka Ilda Saulic presli su u PGP RTS i prekinuli saradnju sa Grandom i Sasom Popovicem iako ce moci da se pojavljuju na emisijama TV Pinka.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-12-10 , 11:48 PM

Boban Rajović na filmu sa Sergejom Trifunovićem (Foto)

Preplitanje estradnog i glumačkog sveta nije retka pojava, a ovog puta združili su se Boban Rajović i Sergej Trifunović, i to kao glumački tandem u filmu "Mali Budo", koji je deo omnibusa "Svetlosti velegrada".

Film je rađen po scenariju Dimitrija Vojnova i u režiji Danila Bećkovića. Snimanje je nedavno završeno u Vrnjačkoj Banji, a Boban o Sergeju Trifunoviću ima samo reči hvale.

"Za Sergeja sam znao da je odličan glumac, a sada sam imao prilike i da ga upoznam kao čoveka i mogu da kažem da sam oduševljen! On je vrhunski profesionalac koji je spreman svakome da pomogne. Izlet u glumačke vode mi se veoma dopao i ne mogu da kažem da me ne bi oduševilo kada bi mi neko opet ponudio ulogu na filmu", izjavio je Rajović. Inače, film je priča o Beograđanima koji to nisu po rođenju, već po opredeljenju.

Sergej glumi Miša, prekaljenog Beograđanina, koji je Rajovićev mentor i vodič kroz velegrad. U jednom delu filma oni izlaze i u diksoteku u kojoj je Boban Rajović izbacivač, a kao specijalni gost pojavljuje se i Marko Kon kao di-džej. Premijera je zakazana za proleće sledeće godine.

A ovo je za smeh zaista :D


FOTO // Ovako se Severina pojavila na Belom dvoru i mamila poglede!

Mami, mami!

U četvrtak veče održana je druga po redu dodela "Hello! Serbia Person of the Year" dodela nagrada, a jedna od najslikanijih osoba u toku večeri bila je svakako hrvatska pevačica Severina Vučković, koja je došla po nagradu "osoba iz regiona".

Dobro je poznato da ova dama svojom pojavom mami uzdahe gde god da se pojavi, ali prilikom dodele prestižnih srpskih nagrada čini se da je zablistala u posebnom svetlu, a za to je delimično kriva njena glamurozna i providna toaleta.

Iako od njenog porođaja nije prošlo mnogo vremena, mora se priznati da je Seve u potpunosti opravdala titulu seks simbola, jer joj je haljina stajala kao salivena.

U pomenutoj kreaciji, Seve je pozirala i u društvu srpskog princa Aleksandra i princeze Katarine.

FOTO // Zaustavljeno snimanje jer su Radi Manojlović krenule suze!

Rasplakala se!

Folk pevačica Rada Manojlović je u sredu na splavi "Bollywood" snimala novogodišnji show "DM Sat" televizije, i tom prilikom je imala manju neprijatnost u toku nastupa.

Naime, energična Rada je na na sceni izvela pesme "S Mora Na Planine" i "Marakana", a u toku izvođenja druge pesme počele su da jojteku suze niz lice.

Kako javlja PulsOnline.rs, pretpostavlja se da su joj suze krenule zbog šminke.

Snimanje je na kratko prekinuto, dok Rada nije obrisala lice, a onda je sa osmehom nastavila da peva.

Dragana Mirkovic, Rada Manojlovic - Novogodisnji program



Oženio se Dado Polumenta!
Vjerujemo da je većinu raje kada su ugledali njegove fotografije za vjenčanim stolom to itekako iznenadilo.


Riječ je o Dadi Polumenti, o kojem se ovih dana mnogo pisalo, a sve povodom njegove djevojke vjeroučiteljice Selme Mekić. Tačnije supruge, jer su Dado i Selma od jučer u braku.

Iako je do sada cijelu stvar dobro krio, naročito od medija, Polumenti to nije pošlo za rukom dugo vremena, pa na društvenim mrežama kruže fotografije sa vjenčanja.

Dadi želimo sretnu budućnost sa svojom izabranicom i sve najbolje u daljnjem životu.

Maya se udaje za Alena[size=15]
Pjevačica Maya Berović, može da se pohvali da ubira plodove svog dugogodišnjeg rada i truda, jer se njene nove pjesme vrte u gotovo svim diskotekama i klubovima.

Međutim, iako joj ide na poslovnom planu, ovoj pjevačici, kako saznajemo ide i na ljubavnom polju, što opovrgava ustaljeno mišljenje da ko nema sreće u poslu, ima u ljubavi i obrnuto, pa ako je vjerovati pričama koje su došle do nas, na ljubavnom planu ove pjevačice desit će se i neki veći poduhvati. Kažu, udaje se.

Posljednjih dana se šuška, kako se pjevačica povjerila jednoj prijateljici, kako ne bi imala ništa protiv, kada bi je dugogodišnji dečko Alen, sa kojim je vjerena dvije godine, zaprosio. Vodeći se tim glasinama, nazvali smo Mayu kako bi iz prve ruke čuli koliko ima istine u ovim pričama.

"Koja žena ne bi voljela da se uda za čovjeka kog voli", bilo je prvo što je Maya prokomentarisala kada smo je upitali da li je tačno da priželjkuje udaju.

"Naravno da bih voljela to jer je Alen čovjek sa kojim želim da ostarim, ali ne mogu ja njega zaprositi. Bar nisam planirala tako nešto. Ja sam po tom pitanju malo staromodna i smatram da je muškarac taj koji treba ženu da zaprosi, a ne ona njega, što je moderno sada u posljednje vrijeme. Tako da ću sasvim sigurno čekati da se to desi, a da priželjkujem, pa nije da ne priželjkujem", bila je otvorena Maya.

Ime makni te ruke nemoj da si zlobnica podeli s nama tu lepotu celavu :D :D :D

Added (2013-03-30, 7:35 PM)
---------------------------------------------
Dragana Mirković oduševila Kraljevo!


Sinoć je održan fenomenalni humanitarni koncert u Kraljevu. Zvezde, među kojima su bili Šaban Šaulić, Bojan Marović, Željko Vasić i Neda Ukraden smenjivali su se na bini. Međutim, mora se priznati da je publiku najviše obradovala Dragana Mirković.




Kraljevčani su bili oduševljeni i Draganom i njenim glasom i njenim hitovima, a da je tako svedoče i brojni aplauzi koje je dobijala, kao i poruke od publike.



Carice moja najbolja si ruza ruza ruza ruza ruza

Added (2013-12-10, 9:48 PM)
---------------------------------------------
lele kud ne odo u ljubljanu grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ovo je bilo ludilo











417
poruka na forumu
137 1408



post # 7 | 2018-06-14 , 8:33 AM



Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Estradne novosti Narodna Muzika
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]