• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Srpski reperi (Kakav je srpski rep?)
Srpski reperi






78
poruka na forumu
8 11



post # 1 | 2012-01-13 , 6:51 AM

Da li vam se svidja srpski rep? I da li postoji srpski rep ili ga mesaju sa R'n'B -om? Koji su po vama najbolji reperi?





  Blade



33
poruka na forumu
3 12



post # 2 | 2012-01-13 , 7:28 AM

Ako mene pitas mani se srpskog repa....mi nemamo rep jedino smo imali ranije Full Moon i Vip da kazem...ovo ostalo ne valja...Prebaci se na Eazy-e,2pac-a,Puff Daddy-a,Dr.Dre-a,Snoop Dogg-a i Kadafija :)


The Prodigy...Dance music for life :D








78
poruka na forumu
8 11



post # 3 | 2012-01-13 , 7:45 AM

VIP je po meni najbolji idalje. Ostali su se propederisali. :D Sto se tice ovih stranih repera, to je ok, ali mislim da trebamo d se pridrzavamo i nase muzike, koliko toliko da je ocuvamo. :P Jaod nasih repera moguda slusam samo VIP i Struku, ostalo su sve gluposti. A ovaj Cvija,on ne ide u Grand, Rasta nek nastavi da se drogira i onao nista drugo pametno ne zna da uradi, a Elitni odredi sa Cvijom u Grand. :P





  dija



28
poruka na forumu
6 35



post # 4 | 2012-01-31 , 3:42 PM

Marchelo i Beogradski Sindikat - obozavam ih zbog tekstova :)





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 5 | 2012-01-31 , 8:21 PM

Tug i jada nisu prosli kraj repera vecinom se klinci pale na te nazovi repere... kao %)








592
poruka na forumu
518 8144



post # 6 | 2012-03-14 , 6:05 PM

same rec rap me iritira :D a kamoli muzika :D


http://prntscr.com/ioauvr








50
poruka na forumu
2 14



post # 7 | 2012-05-13 , 4:02 PM

Marchelo i Beogradski Sindikat..


Biljana Stupar








2
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 2012-06-25 , 1:53 AM

Ne znam da l' su najbolji, ali ih obozavam: Crux, Marchelo, Sky i Ajzak. :D
Ostala pitanja me ne zanimaju. xD








1600
poruka na forumu
60 489



post # 9 | 2012-06-25 , 11:33 PM

MC-Stojan,Cvija,DJ Janko upropascuju Srbiju!

Ajs Nigrutin je keva! :D


I never got to say "I Love You" as much as I wanted to. :)





  Atina



0
poruka na forumu
16 145



post # 10 | 2012-06-28 , 12:43 PM

mi nemamo repere,ovi sto pevaju tu muziku su kao reperi


Duboko veruj u ono sto zelis i zapamti izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli!
U zivotu pozeli samo jedno-da nikada ne volis izgubljeno i izgubis voljeno!








1600
poruka na forumu
60 489



post # 11 | 2012-06-28 , 1:03 PM

Quote (Atina)
mi nemamo repere,ovi sto pevaju tu muziku su kao reperi


E,bas to! :D :D


I never got to say "I Love You" as much as I wanted to. :)





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 12 | 2012-08-23 , 11:38 AM

neslusam


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








12
poruka na forumu
0 6



post # 13 | 2012-09-15 , 8:18 PM

Trebali bi da obratite pažnju na ove momke iz Smedereva ;)




sailin' on...








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 14 | 2012-11-24 , 2:32 AM

Imamo odlicnu rep scenu ali ko ne prati taj i ne zna skoro i da postoji.

Problem je sto ljudi koji uglavnom ne kapiraju tu vrstu muzike i onda se desava to da je omalovazavaju mnogo jer ne znaju.

Marcelo je najbolji reper u Srbiji na primer ali njega ne vole reperi iz BG uglavnom i stalno prozivaju decka jer je iz Paracina a razbija ih tekstualno.

Postoji veliki rivalitet repera iz BG i ostatka Srbije jer uglavnom ne priznaju nikoga ko nije iz BG na zalost a kada bi saradjivali sve bi bilo drugacije.

Quote (Petar_Veliki)
MC-Stojan,Cvija,DJ Janko upropascuju Srbiju!


Problem je sto se oni pojavljuju na televiziji i ljudi koji ne znaju misle da su oni reperi i da je to to a nisu ni svesni koliko grese,imamo dobre repere ali ovi momci se zezaju i daju ljudima pogresnu sliku o rep muzici.

Poslusajte nesto od Marcela,Grua,Skaba,Struke, Sindikata da cujete sta je rep muzika da .

Razumem da vecina to ne slusa ovde i da misle da je rep muzika samo ono sto im se servira sa malih ekrana ali kada bi se udubili u tematiku shvatili bi da tu ima mnogo vise i da prica nije povrsna.

Inace neke od mojih omiljenih pesama npr. su

Skabo-Pojacaj,Remek Delo

Beogradski Sindikat-Welcome to Srbija,Svedok Saradnik,Niko ne moze da zna

Marcelo-Klos vs. ljaks,Kuca na promaji,Sveti bes

Struka-betonski snovi 1,2,3,Svi psi idu u raj,Hvala na svemu ( kako je dobar spot za ovu stvar uzivanje)

Ok. je da neko ne voli tu vrstu muzike a ima raznih repera i svako moze da se nadje u necemu naravno ako zeli.

Ajs i Skaj su teski klosari brukaju Kotez al* boli ih cosak i klinci ih vide ko kraljeve a famozni Elitni Odredi dobri za diskoteke i provod a kao reperi jooj uzivo zvuce kao pop pevaci to nije rep.


Poruku je menjao/la Korisnica - Subota, 2012-11-24, 3:03 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








199
poruka na forumu
16 83



post # 15 | 2012-11-24 , 3:36 AM

Retko koji da valja...Ali iskreno...


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H


Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Srpski reperi (Kakav je srpski rep?)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]