Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Srpski reperi (Kakav je srpski rep?)
Srpski reperi






2620
poruka na forumu
330 2814



post # 16 | 2013-01-14 , 2:43 AM

Ima par njih koji bi sebe mogli nazvati reperima. Mr. Wihte (Beli), Grasshopper, Deda, Samuraj Krek (Mogu slobodno da kazem da je on novi Ajs Nigrutin) i dama po imenu Ice Tea.
Stvarno su dobri, gledao sam ih na Red Bull MC Battle. Bacaju freestyle kao ludi.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








2
poruka na forumu
0 12



post # 17 | 2013-01-14 , 10:47 AM

Beogradski Sindikat,VIP,Struka,,Sick Touch i Teha cela familija! :) To je ono sto ja slusam od repa :D


Најјачи сам кад је најтеже, али мени ништа није тешко. Уместо да уживам у свом успеху, мени је жао кад нема више изазова. Уместо да кукам кад пропаднем, ја сам постао само јачи и отпорнији. Немојте ви мене погрешно да схватите нисам ја сад неки лош човек, ја све ово само превише олако проживљавам...








40
poruka na forumu
1 21



post # 18 | 2013-01-14 , 5:55 PM

Sunshine, CYA, Jugoton, The Master Scratch Band, Budweiser, Green Kool Posse (Sushine crew), Who Is The Best, Robin Hood, Double 1, Bez Kaucije, Crno-Bela Veza, Jedva Smo Se Skupili, Voodoo Popeye, Prti Bee Gee, Bad Copy, 43-zla Defense.
E deco moja to je RAP. Prisecam se dana kad je samo ovaj Rap przio iz nasih zvucnika, kola, kaseta... A sta sad, sta deco slusate?
Ko se slaze samnom? :D


Cimprici se VUTRA! :D








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 19 | 2013-01-14 , 6:02 PM

Drogg-Dillah, 'bo te zivot, kad pomenu CYA. Secam se kad sam prvi put maznuo caletu kola i otisao da se provozam po gradu, a iz kola gruva CYA brate samo tako... :D Dobra vremena. A bio sam samo klinac... :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








40
poruka na forumu
1 21



post # 20 | 2013-01-14 , 6:16 PM

Quote (Macor)
bo te zivot, kad pomenu CYA. Secam se kad sam prvi put maznuo caletu kola i otisao da se provozam po gradu, a iz kola gruva CYA brate samo tako... Dobra vremena. A bio sam samo klinac...

I ja sam bio klinac, ali to su bila vremena za pamcenje, gruva najbolji rap, domaci, strani Wu, kad se setim covece, opet bi mogao da budem klinac, zezanje, ribe, trava, pivo... :D


Cimprici se VUTRA! :D








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 21 | 2013-01-14 , 6:25 PM

Drogg-Dillah, I naravno kad se setim kada sam prvi put cuo Gruovu pesmu 'Bicu tu', mi klinci iz kraja se toliko nalozili pa po ceo dan na onoj vrucini igramo basket u kraju. :D Au brate... :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








40
poruka na forumu
1 21



post # 22 | 2013-01-14 , 6:35 PM

Quote (Macor)
Au brate...

Najbolji dani, nikad necu preboleti ta vremena. :D Nismo koristili racunare, telefone, svi znaju kad treba da dodju... :D
Ma bilo je sveka, ribe iz kraja opustene, nisu znale sta je furanje... :D Dani repersa.. :D


Cimprici se VUTRA! :D








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 23 | 2013-01-14 , 6:38 PM

Kakav racunar brate? :D Samo daj neku loptu, muziku, neku ribu iz kraja i Grua , to je sve. :D
Ova deca danas nemaju pojma. :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








40
poruka na forumu
1 21



post # 24 | 2013-01-14 , 6:54 PM

Quote (Macor)
Ova deca danas nemaju pojma.

Nemaju, istina. :D


Cimprici se VUTRA! :D





  Tufna



42
poruka na forumu
24 125



post # 25 | 2013-01-15 , 2:24 PM

Marchelo.. jedino... nisam pobornik repa, ali me on glazbeno i tekstualno odusevljava..








262
poruka na forumu
12 70



post # 26 | 2013-01-20 , 3:54 AM

nije los srpski rep ali JUICEEE je najboljii nema boljeg od njegaa :D


"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore








40
poruka na forumu
1 21



post # 27 | 2013-01-23 , 1:36 PM

Quote (tolinkaTOXI)
JUICEEE je najboljii nema boljeg od njegaa

Fali tebi sta ti fali, lik se bre prodao za sine pare... Sad cepa narodnjacine sa nekim debilima i Jasarom... da
Obrazuj se malo... :D


Cimprici se VUTRA! :D








53
poruka na forumu
7 163



post # 28 | 2013-06-28 , 11:52 AM

Volim srpski rep, ali ne mislim na elitne odrede i tako te... vec na struku, thc, marchela, cya, f4, ikac, mcn i ostale slicne njima... :D








1203
poruka na forumu
58 815



post # 29 | 2013-06-28 , 12:26 PM

Beogradski Sindikat :D








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 30 | 2013-06-28 , 12:45 PM

Bas me briga sto ih ne volite ja ih volim :p :p :p juhu







"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Film, Muzika i TV » Muzika » Srpski reperi (Kakav je srpski rep?)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]