Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Filmovi kojima ne znamo ime



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-05-18 , 1:25 AM

Jednostavno, opišite ovde film po sećanju, ukoliko neko zna neka postavi trejler. :)



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.





  rope



2
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 2013-05-18 , 12:38 PM

Da li neko zna kako se zove onaj film sa 50cent-om
?????


Petar Gruicic





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-05-31 , 10:15 PM

rope, da nije ovaj ? :)

Added (2013-05-31, 9:15 PM)
---------------------------------------------
E ljudovi treba mi pomoc da se setim jendog filma, nesto me jede iznutra ali nikako ne mogu da se setim koji film je u pitanju. :D
Romanticna komedija je u pitanju, radnja filma: Glavni glumac je raskinuo sa devojkom i u medjuvremenu upoznaje jednu devojku u radnji za pranje vesa, glavna poenta filma je da glavni glumac ima brata svestenika kod koga je se obavezao da nece imati sex 60 ili 40 dana nisam siguran, tj da ce apstinirati taj period. :D Cak mislim da je u tom filmu bio Jevrej tj da se po nekom njihovom obicaju odreknu necega za taj period koliko traje taj njihov "praznik" ili sta vec. :D
I sada njegovi prijatelji su igrom slucaja saznali za to i pokrenuli opkaladu u kom danu ce se desiti da ce imati seks sa nekom, i kako se on blizi kraju tom svom cilju(da ce izdrzati bez seksa) padaju sve vece opklade i sve vece pare se ulazu na to kada ce posustati, salju mu razne ribe kako bi ga isprovocirale i kako bi poklekao. :D I na kraju filma kada je on zadnje vece zakazao romantican sastanak sa tom devojkom koju je upoznao,bivsa stavlja opkladu da ce to vece imati sex sa njim, a njemu je drug pomogao da se sredi za taj zadnji sastanak, tj vezao ga za krevet i ostavio ga da ceka da mu ova dodje :D ,kad kao i po obicaju dolazi mu bivsa pre te devojke i cepi se sa njim i uzima pare :D itd...itd...

Ako se neko seti neka stavi trailer? :D Hvala unapred. :D




Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 4 | 2013-05-31 , 10:26 PM

G@le,
Da nije ovaj? :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 5 | 2013-05-31 , 10:31 PM

Macor, Bravo tebra, taj je. :D
A ja mislio Eston Kucer je je igrao glavnog glumca i sve filmove sam pregledao, kada Dzos Hartner , bravo tebra. gj



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 6 | 2013-05-31 , 10:42 PM

Ja sam gledala davno film..ona radi u nekoj galeriji i otice na farmu sad zbog cega tacno ne znam...i zaljubice se u tog lika cija je farma, a on ima sestru i u svadji je sa susedom posto je valjda bio veren za njegovu cerku a ona je poginula, i sad taj sused njega krivi...i na kraju filma on ce konjem ici kroz grad u otici u tu galeriju i zaprositi tu devojku....

Ako neko zna koji film je u pitanju bila bih mu zahvalna da kaze :D


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥





  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 7 | 2013-05-31 , 11:06 PM

Andrea-92, Da nije ovaj>? :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.





  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 8 | 2013-05-31 , 11:21 PM

Dobar je film :) ali nije taj :(


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








2
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 2013-06-01 , 4:16 PM

treba mi pomoc oko jednog starog filma. mislim da je iz 90ih a moguce i 80ih. ne sjecam se bas previse, ali molim pomoc ako netko zna. bio je neki mladi par, isli su negdje u autu, i onda se dogodila neka nesreca, dali na nekom mostu ili slicno...neznam sta se dogodilo s njima. i sjecam se neke scene kako mlada zena gleda u kucu a na prozoru je bio netko. bilo bi super da mi netko pomogne jer se ja niceg vise nemogu sjetit. hvala :D








216
poruka na forumu
204 1640



post # 10 | 2013-06-01 , 5:51 PM

carolina6, znm nekoliko filmova sa slicnom radnjom.. al ako mozes da se setis zanra bilo bi mi lakse da nadjem film ;)


Poruku je menjao/la Comy878 - Subota, 2013-06-01, 5:52 PM








2
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 2013-06-03 , 0:15 AM

Quote (Comy878)
carolina6, znm nekoliko filmova sa slicnom radnjom.. al ako mozes da se setis zanra bilo bi mi lakse da nadjem film ;)

horor ili triler





  drc1



1
poruka na forumu
0 0



post # 12 | 2013-06-19 , 4:55 PM

ok ovako radnja filma je da neki plavi robot kojeg kontrolira neki klinac se bori protiv zla... sjecam se samo jedne scene kako se taj klinac popisal u tog robota ninju plis filma trazim vec 7 godina i nikako ne mogu ga naci ako znate bio bi vam zahvalan do groba








1
poruka na forumu
0 0



post # 13 | 2013-06-21 , 3:26 PM

u pitanju je horor.Bogati tinejdzeri odlucuju da sagrade skroviste gde bi lagodno proveli raspust(duboko ispod zemlje)Sve se odvija po planu i boravak dole je extra sve dok neko ne pozeli da izadje,a kljuc se izgubio.


bonbonica








2
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 2013-06-21 , 3:51 PM

U filmu se radi o grupi prijatelja koji se zene jedan po jedan. Kada jedna od njihovih cura uhvati buket. Secam se scene kada u tom trenutku kada se baca buket oni se zamisljaju kao pastusi kako jednog po jednog hvataju. Jos jedna smesna scena u tom filmu je bila kada su im deveruse nasule viagru u pice. Zatim oni su imali neki dogovor tj opkaldu ko ce uspeti zadnji da se ozeni. Nadam se da je od pomoci bio ovaj opis.

PRONASAO SAM FILM!!!!! : :D :D :D :D :D :D


Poruku je menjao/la gariman - Ponedeljak, 2013-06-24, 5:31 PM








2
poruka na forumu
0 0



post # 15 | 2013-07-04 , 7:41 PM

Film je iz 2005-6-7. ili tako nesto godine.. :D Nekoliko tinejdzera se nekako pretvori u male ljude. Posle, sjecam se scena kada putuju kroz travu dvorista njihove kuce, hrane mrava da bi putovali na njemu, neki covjek ih gadja cigaretom pa je izbjegavaju... Znam da je opis uzasan ali ne mogu niceg vise da se sjetim. Valjda ce neko znati o cemu se radi... :)

Added (2013-07-04, 6:41 PM)
---------------------------------------------
nvm, nasla http://www.imdb.com/title/tt0097523/
mislila sam da je noviiji ali eto.. mozda nekome bude od pomoci :)



Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]