Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Filmovi kojima ne znamo ime



  kdeja



1
poruka na forumu
0 0



post # 91 | 2014-04-28 , 10:10 PM

pozzz film je relativno star i u pitanju je romantika. par se mnogo voli ona umire ili gine, nisam siguran. on toliko pati za njo da se bog smiluje i vrati je na zemlju ali ona se niceg ne seca a njemu je dat rok od ne znam koliko dana da se ona opet yaljubi u njega a ako ne vraca se na nebo odavno trazim taj film





  MrA



41
poruka na forumu
4 14



post # 92 | 2014-04-29 , 1:32 AM

Quote Stefan^^ ()
Radi se o momku koji ide u muzicku skolu ( odnosno skolu klasicne muzike ) a zaista voli da svira jazz. Pronalazi nekog matorog lika ( kao legendu jazz-a) i bolnici nekoj, i odatele mu pomaze da pobegne, a ovaj ce ga nauciti da svira jazz. I oni tako idu do jednog mesta, gde je taj matori prodao dusu djavolu, kako bi svirao dobro. Srecu kao neku devojku, itd, itd? :D Zna li neko ime filma ( Momak je glumac iz filma Karate Kid - starog ) :D

Nije jazz, nego blues :)
Crossroads (1986)
http://www.imdb.com/title/tt0090888/








3
poruka na forumu
0 0



post # 93 | 2014-04-30 , 2:47 PM

cao cao trazim fim radnja filma se odvija u gradu u krajevima pokrivenim kamerama njih nekoliko se medjusobno love a ostali posmatraju i klade se na coveka koji ce zadnji ostati.. pocetak filma se odvija u klanici nji trojica medjusobno pucaju i crnac prezivljava kao takmicenje ko ce koga pre da ubije


Lakse je kamili da prodje kroz iglene usi, nego bogatasu da se odrekne bogatstva da bi stiga u carstvo Bozije





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 94 | 2014-04-30 , 3:53 PM

sukurdov, to bi trebalo da je ovo:









2
poruka na forumu
0 0



post # 95 | 2014-06-06 , 11:02 PM

Pozdrav , treba mi ime filma ako neko zna.
U filmu se radi o srednjoskolskom zlostavljanju tacnije dva momka i jedna cura zlostavljaju debelog djecaka sa narandzastom kosom :D i oni njega u jednom dijelu napiju i on se utopi u rijeci toliko znam :D


Sinisa





  MrA



41
poruka na forumu
4 14



post # 96 | 2014-06-07 , 5:42 PM

Quote Sakan25 ()
Pozdrav , treba mi ime filma ako neko zna.
U filmu se radi o srednjoskolskom zlostavljanju tacnije dva momka i jedna cura zlostavljaju debelog djecaka sa narandzastom kosom :D i oni njega u jednom dijelu napiju i on se utopi u rijeci toliko znam :D

Da nije mozda;
Mean Creek (2004)
http://www.imdb.com/title/tt0377091/








2
poruka na forumu
0 0



post # 97 | 2014-06-08 , 5:23 AM

MrA.
Nije taj , ipak hvala :)


Sinisa








2
poruka na forumu
0 0



post # 98 | 2014-06-09 , 2:57 PM

JEL ZNA NEKO KAKO SE ZOVE FILM,NEKI PLAVI GLUMAC GLUMI,DRUG MI JE PRICAO O TOM FILMU,KAO ON DOBIJE NEKU LISTU KOLIKO DEVOJAKA CE DA IMA DO SMRTI NESTO NA TU FORU.
HELP





  Boj@n



18
poruka na forumu
3 34



post # 99 | 2014-06-17 , 11:31 PM

Nekoliko prijatelja odlazi na nekoo kratko krstarenje jahtom jednog od njih. Skacu u more zaboravljajuci da spuste merdevine da se vrate na brod.








640
poruka na forumu
67 157



post # 100 | 2014-06-18 , 1:55 PM

Boj@n, evo filma http://u.to/znsMCA










1
poruka na forumu
0 0



post # 101 | 2014-06-19 , 3:39 AM

ljudi koja je bese ono komedija kad neki lik na sahrani,pipa mrtvu devojku,i kao jos je vruca pa krene da je **** :D u kom je to filmu beese?


Ivanov Bugarin Nikola








543
poruka na forumu
1516 4731



post # 102 | 2014-06-27 , 3:39 PM

Tjedan dana vec pokusavam pronaci ime filma ali nema sanse :D
Kao osmero njih se prijavi za neki kao posao sta vec....i od njih osmero samo jednog ce primiti. Neki crnac im govori pravila koja moraju ispostovati. Dobiju list papira na kojem moraju tocno odgovoriti naa pitanje.... ali pitanja uopce nema, nego je prazan list. I sad oni pokusavaju nekako doci do tog pitanja.. stavljaju list na svjetlost da vide da pitanje nije pisano kemijskom sa nevidljivim mastilom....oni se onda udruzuju da saznaju koje je pitanje. Svatko dobije po neki nadimak: ima Bijeli, Plavusa, Brineta, Crna, Smeđi, Crni i Gluhonja. ugl. ta firma se bavi otkrivanjem bolesti neke pandemije. Premocan je film i fakat bih ga voljela ponovno pogledatii. :(


Poruku je menjao/la SamoJustinova - Petak, 2014-06-27, 3:47 PM


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








640
poruka na forumu
67 157



post # 103 | 2014-06-27 , 6:19 PM

SamoJustinova, u pitanju je film EXAM (2009)










18
poruka na forumu
0 0



post # 104 | 2014-06-27 , 6:59 PM

TO JE ISPEKTOR IZ PARIZA FILM PICENJE JA MISLIM SA PJESMOM PINK PATHERA








1
poruka na forumu
0 0



post # 105 | 2014-06-28 , 3:03 PM

E ovako ja cu pokusati da vam koliko mogu prerpricam film tj.onoliko koliko se secam.grupa drugova bude pozvana na zurku kod nekog lika.Oni odu i onad im on objasnjava kako je to zurka pod maskama i posto nece movci da se prepoznaju dobijaju telefone koji su umrezeni ili bese svako od njih postavljen na brzo biranje kako bi mogli da komuniciraju.Zurka naravno ludilo vrh,svi se rastrkaju.I onda jedan po jedan pocinju da budu ubijani.Kontaju da nesto nije ok ali ne znaju sta.Na kraju filma mi a to je i najaci deo.Cini mi se su samo dvoje preziveli.Lik sa pocetka filma je svakom od njih dao drogu pomocu koje oni haluciniraju.Svi su bili zakopani u grobovima ispred te kuce gde je kao bila zurka sa telefonima pored glave,a neko od njih je uspeo da pozove pandure....OO dug post cao


Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]