Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Filmovi kojima ne znamo ime






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 121 | 2014-12-25 , 3:42 PM

Pocela sam da ga gledam ovde a ne mogu da nadjem opet.Radi se o rendzerima cija imena su ukaljana i oni zele da se okupe zajedno i skinu ljagu sa svojih imena.Pocetak filma-hoce da ubiju jednog,on ostane ziv,krene da spasava kolegu,pokusa da otme kombi u kome se ispostavi da je drugi rendzer.Njih dvojica spasu treceg,krece potera za njima,odu kod lekara da ih usije,treba da beze iz bolnice helikopterom,nekim krsem.To je sve cega se secam,ako neko zna o cemu se radi neka ostavi link.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 122 | 2015-01-20 , 6:30 PM

neku vece sam pocela da gledam film mislim da je na FOXlife bio,znam da je iz 2014. i zaspala :(

pocinje tako sto ona i muz setaju nekuda i ona se probudi 200godina pre nego je zivela,u stvarnom zivotu je bila dr ,a sad je kao neka travarka i leci na dvoru,ali se seca svega tako da je u prednosti,jako mi se spavalo ali se secam da je neki decak oboleo pa zvali popa da izvrsi exorcizam,a ona dosla jer ne veruje u to....

Added (2015-01-20, 5:30 PM)
---------------------------------------------
pronasli su mi serija je u pitanju,ali...ovaj....ja zaboravila kako se zove... stid



НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 123 | 2015-01-20 , 7:03 PM

Quote LaMistress ()
pronasli su mi serija je u pitanju,ali...ovaj....ja zaboravila kako se zove...


c c c lele plavuso...evo ti link :D lol

http://www.vojvodinanet.com/publ/strane_serije/outlander/358


Poruku je menjao/la ace1 - Utorak, 2015-01-20, 7:07 PM










1
poruka na forumu
0 0



post # 124 | 2015-02-15 , 0:58 AM

U pitanju je misterija ako se ne varam,ali nisam bas siguran davno-davno sam ga gledao ima sigurno 5 godina.Sve pocinje u vezi neke kompanije,par ljudi iz te firme se okuplja na popodnevnom rostilju 2 bracna para ako se ne varam,a najvaznije u svemu tome jeste da je pozvan i novajlija koji im se nedavno pridruzio,a koji o njima zna vise nego sto oni mogu i da predpostave.Lik je onako kroz citav film blesav,u toku filma ima seks sa plavusom ciji muz je njega pozvao u njihov dom na rostilj.U toku filma pojavljuje se komsija kojem smeta dim jer ide u njegov prozoor,a ovaj novajlija da ga tako nazovem odluci otici pravo kod njega kuci da bi se obracunali.Kasnije dolazi i kamion kako bi odvezao auto koji je nepropismo parkiran,ali taj novajlija istuce covjeka koji vozi kamion.Kako film ide,svi se medjusobno raspravljaju medjusobno i tako mnoge stvari izlaze na vidjelo,na kraju se pojavljuje neka zena koja je direktorica firme ako se ne varam,ali taj novajlija je kljuc svega na kraju,jer on zna ko je pocinio ubistvo,a taj neko je od njih,zaista extra film ali nema sanse da se sjetim,pa ako neko zna neka mi javi.pozz ;)


fdsdsfdsfds






Virginia
76
poruka na forumu
82 614



post # 125 | 2015-02-25 , 8:59 PM

Gledala sam neki film dok sam cekala na red na poliklinici, pre neke tri nedelje, bio je na TV Nova. Radi se o prevari sa kreditnim karticama. Lik, koji slabo zaradjuje, ulazi u posao kada mu neki stari poznanik ponudi da raznosi pakete (CD-ove). Onda ga uvede u taj uzi krug ljudi koji dizu novac po bankomatima (uzimaju od banaka, ne od naroda). I on sad tu sve super zaradjuje (engleski je film), pa odluce da prosire posao u Pariz. I u Parizu dvojica zeznu stvar i jave svima da se pokupe da pobegnu, a on je tad bio na utakmici i njega uhapse. Odsluzi 6 meseci u francuskom zatvoru, pa ga premeste u engleki, a nikoga nije odao. Kad je izasao, vraca se u posao, na poziciji odmah ispod big boss-a, ali ga opljackaju, i gazda pomisli da je on namestio pljacku, ali mu poveruje (navodno) da nije i kaze mu da mu se to nikad vise ne ponovi. I sad on hoce da pobegne, ali ne sme i tu su me prozvali i usla sam :D To je nekih sat i po, ali nisam videla kraj i sad hocu da izludim :D
P.S. Nasla sam, nema veze :D


Poruku je menjao/la EnaVB - Cetvrtak, 2015-02-26, 0:44 AM








1
poruka na forumu
0 0



post # 126 | 2015-03-20 , 10:56 PM

Da li neko zna ovaj film gledao sam ga sa bratom pre 8 10 god sigurno.Komedija je o crncu i marokancu ili arapinu,crnac je malo glup i stalno trci i tera ptice sa njiva,a marokanac vozi neka kola i u pocetku nije hteo da povede crnca sa sobom ali na kraju pristaje.Oni tako dozivljavaju niz smesnih scena ,crnac zove hitnu pomoc i spusti slusalicu i kaze nesto epski smesno.Ne mogu da se setim da li su imigranti,ali znam da pokusavaju da se uklope u drustvo.Mnogo bi mi znacilo da znam naziv filma,stvarno smo se brat i ja ismejali dok smo ga gledali.


bubanj is the best place in the world








1
poruka na forumu
0 0



post # 127 | 2015-03-21 , 0:49 AM

Ljudi jel zna neko gde može da se nađe Jekyll iz 2007. da se gleda? magla





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 128 | 2015-03-21 , 7:32 AM

Quote urosftw ()
Ljudi jel zna neko gde može da se nađe Jekyll iz 2007. da se gleda?


To ti je serija, a ne film, a za to imas drugi forum, za predlozi za serije :)

http://www.vojvodinanet.com/forum/35-1019-44










5
poruka na forumu
0 0



post # 129 | 2015-04-01 , 6:08 PM

Treba mi jedan film fora znam da se lik stalno sex-a sa curama sa svojim drugom koji je plasticni hirurg...I nadje neku curu koja mu se svidi i valjda cuva pingvine ili tako nesto :) iz celog filma sto se secam jeste kad je ... Policajku i jednu likusu plavu u kolicima(ne pravim vec ona sto nose pesak)


xDDDD





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 130 | 2015-04-01 , 7:44 PM

Quote kikiriki888 ()
Treba mi jedan film fora znam da se lik stalno sex-a sa curama sa svojim drugom koji je plasticni hirurg...I nadje neku curu koja mu se svidi i valjda cuva pingvine ili tako nesto iz celog filma sto se secam jeste kad je ... Policajku i jednu likusu plavu u kolicima(ne pravim vec ona sto nose pesak)


Good Luck Chuck se zove film :) moj omiljeni je inace :D

http://www.imdb.com/title/tt0452625/










5
poruka na forumu
0 0



post # 131 | 2015-04-02 , 2:04 PM

Hvala ti puno :) ccc ccc ccc ccc ccc ccc


xDDDD





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 132 | 2015-04-02 , 7:52 PM

Quote kikiriki888 ()
Hvala ti puno


nema na cemu










63
poruka na forumu
50 166



post # 133 | 2015-04-02 , 8:58 PM

> Interesuje me Film sa Michael J. Fox-om - gde On Glumi lokalnog Gradskog Detektiva za Paranormalno ,ali ga ceo grad smatra za prevaranta ,dok On stvarno vidi i prica sa duhovima ,a to je pocelo da mu se desava od kada je imao saobracajnu nesrecu sa kolima u kojima je poginula njegova zena.Za to naravno krivi sebe + njegovim skalpelom iz alata je zeni urezan broj na celo.Posle izvesnog vremena ljudi pocinju iznenada umirati ,a on vidi duha u obliku "mantila ili ogrtaca" sa Kosom kao oruzijem kako svakoj zrtvi pridje ,gurne ruku u njen grudni kos i zaustavi srce.Neposredno pred smrt On svakoj zrtvi vidi urezan broj na celu i odlucuje da to istrazi i spreci po svaku cenu.Secam se jos da je u vreme kada je njegova zena poginula ,u gradskoj bolnici su momak i devojka poceli da ubijaju svakog na koga naidju u zelji da ponesu Rekord u broju ubistava.Momka hvataju i pogubljuju ,a devojka ispada naterana na to ili nesto sl.U svakom slucaju ona cuva momkov pepeo i takodje vidi svog decka - sada duha ,a On zeli da nastave sa ubijanjem ,jer jos nisu postavili rekord.Detektiv Michael J. Fox nalazi svoj skalpel kod devojke u ormanu i otkriva da Ona cuva njegov pepeo i shvata da su Oni zajedno i svesno ubijali svo vreme ,kao i njegovu zenu ,a brojevi na celu zrtava su bili brojevi koliko su mrtvih pokosili ... Da tu je i neki "ludi" FBI agent ,prilicno i sam poremecen ,koji je ubedjen da je detektiv u stvari ubica i veoma je odlucan da ga zaustavi po svaku cenu ,pogotovo kada ubijanja ponovo pocnu.Film spada u starije ,msm da je oko vremena Filmova "Povratak u Buducnost" ,pa ako neko moze da se seti ovog Starijeg Filma ,bila bih mu zahvalna ... Pozdrav !!! ;-)


Poruku je menjao/la Hellbringer - Cetvrtak, 2015-04-02, 9:37 PM


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 134 | 2015-04-02 , 9:04 PM

.


Poruku je menjao/la ace1 - Cetvrtak, 2015-04-02, 9:07 PM










278
poruka na forumu
526 2505



post # 135 | 2015-04-02 , 9:57 PM



"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.


Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]