Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Filmovi kojima ne znamo ime






1
poruka na forumu
0 0



post # 16 | 2013-07-19 , 3:53 AM

Quote (madjarica)
u pitanju je horor.Bogati tinejdzeri odlucuju da sagrade skroviste gde bi lagodno proveli raspust(duboko ispod zemlje)Sve se odvija po planu i boravak dole je extra sve dok neko ne pozeli da izadje,a kljuc se izgubio.

http://www.imdb.com/title/tt0242527/ Mozda ovaj?

Added (2013-07-19, 2:53 AM)
---------------------------------------------
Ovaj gif vidjam svuda, zanima me da li je iz nekog filma http://www.barnorama.com/wp-content/uploads/2013/07/zamara1.gif









142
poruka na forumu
234 1993



post # 17 | 2013-07-19 , 5:23 AM

Quote (drc1)
ok ovako radnja filma je da neki plavi robot kojeg kontrolira neki klinac se bori protiv zla... sjecam se samo jedne scene kako se taj klinac popisal u tog robota ninju plis filma trazim vec 7 godina i nikako ne mogu ga naci ako znate bio bi vam zahvalan do groba


PRILICNO SAM SIGURAN DA JE O OVOM FILMU RIJEC ;) http://www.imdb.com/title/tt0120478/?ref_=sr_1

ako jeste... nema na cemu! UZIVAJ ;)


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








256
poruka na forumu
33 238



post # 18 | 2013-07-30 , 2:04 PM

Sirena zivi u bazenu a proganja je neka zver,usput se VALDA neki stanar obliznje zgrade zaljubljuje u nju. Treba mi naslov tog filma.








1
poruka na forumu
0 0



post # 19 | 2013-07-31 , 9:13 PM

Pa ovakooo...Film je malo stariji...On je slikar koji je brutaalno ubio svoju zenu,i sada valjda sluzi neku kaznu sredjuje dvoriste u vrtu nekog doktora i njegove zene i imaju sina carlija (carlsaa) ne znam tacnoo.. i slikar se zaljubljuje u njegovu zenu i ona u njega i on pronalazi nacin da pobegne odlazi,a ona kad ga nadje u Londonu par puta odlazi kod njega zatim odlazi od kuce i tu zivi sa njim i slucajno nju policija nadje a on pobegne...ona odlazi sa svojim muzem i sinom u neko malo selo on sve radi da je pronadje i tu kad se nadju uhvati ga policija.a zatim jedng dana na izletu ona se zamislila dok je njen sin pokusavao da ulovi ribu u tegluu i upao ona gleda u njega al kao da nije prisutna...i on tu se udavi posle ona poludi ode na lecenje i na kraju vilma znam da je skocila sa neke zgrade i ubila se. :OOOO jbt jbt jbt jbt jbt








2
poruka na forumu
0 0



post # 20 | 2013-08-01 , 7:04 AM

Jaooo nmg da se setim filma radi se o break dancu nzm ko je glavni glumac ali on zna neki potez sto niko ne zna i prvi put failuje i padne u komu i na kraj filma uspe jedva. ne znam vise sta da kazem. ako neko moze da pomogne.
Hvala.








4
poruka na forumu
0 4



post # 21 | 2013-08-07 , 9:25 PM

Ne trazim da mi film postavite, trazim pomoc oko naziva. Film sam ogledao tako davno da se secam samo ovih stvari.

Radi se o sinu nekog bogatasa, koji oboli od raka, ili je bio postao zavisnik, leci se i onda nastavlja sa tom terapijom, tu se pojavljuje jedna kucna pomocnica sa kojom se on upetlja, na kraju to postane ozbiljnije i odu u kuci na moru, gde zive zajedno neko vreme dok se on ne razboli opet.. Ne mogu se setiti samog kraja, ili ko glumi, to je jedino sto znam.


Nobody dies a virgin... Life fucks us all.








2
poruka na forumu
1 13



post # 22 | 2013-08-08 , 1:06 PM

Kao klinac gledao sam jedan SF film koji mi se urezao u pamcenje koliko toliko.
Volio bih ga pogledati opet pa zbog toga ovo pitanje.
Radnja se odvija ispod neke velike kupole gdje zive ljudi odvojeni od vanjskog svijeta. Da li je zbog neke krize ne sjecam se. Ljudi imaju na dlanovima neki krug. Jedan momak zeli izaci iz te kupole i na kraju i uspijeva i gubi mu se taj krug sa dlana a on saznaje da mogu zivjeti i van te kupole.
Ako se neko sjeca ovog filma ja cu biti zahvalan da mi kaze kako se zove/
hvala

Added (2013-08-08, 12:06 PM)
---------------------------------------------
Nasao sam..................Logan's run ali tog filma nema na vojvodinanet-u









2
poruka na forumu
0 0



post # 23 | 2013-08-08 , 1:46 PM

98/99 god. sam gledao jedan SF film, nesto na foru Betmena, samo je zenski lik u glavnoj ulozi "Crna skorpija" mislimm da se tako zove u filmu i izvor njenih moci je bio neki automobil, ukoliko me pamcenje dobro sluzi, onda joj je automobil ukraden i ispostavilo se da je njena drugarica koja se isto transformisala. Znam da nije mnogo, al iako neko zna o cemu se radi......


Poruku je menjao/la daliborpet - Cetvrtak, 2013-08-08, 1:47 PM








2
poruka na forumu
0 0



post # 24 | 2013-08-25 , 2:34 PM

Mladi par kupi kucu, i kad udju u nju ona pocne da se raspada prvo stepenice, vrata itd. oni hoce da je poprave i traze majstore i nadju neke ludake koji im na kraju lepo srede kucu...








640
poruka na forumu
67 157



post # 25 | 2013-08-28 , 5:50 PM

Već duže vrijeme tražim film koji sam gledao krajem 90-ih. Radnja se vrti oko psa za borbe, marke Doberman. Na početku filma, glavni glumac (mislim na cukicu) izgubi u borbi i bace ga poluživog na otpad, gdje ga slučajno nalazi neki čika, mladić, ne sjećam se i odnosi ga kući na 'rehabilitaciju'. Pašče se poslije potpuno oporavi i ne mogu se sjetiti šta je tada radio i da li se tukao, klao, krao ili nešto četvrto, ali sjećam se da ga je, nakon izvjesnog vremena, novi gazda, najbolji prijatelj, njegov spasilac, čika, mladić, ne znam šta je, ostavio 'bruku' milja od doma s namjerom da ga se riješi, ali pašče je bilo toliko tvrdoglavo i odano, da je ipak našlo put do kuće,iako vidno povrijeđenih šapica, te tako još jednom osvojilo ljubav svog spasioca, čike, mladića, ne znam ni ja više šta je bio.
Every help would be appreciated! :)










1
poruka na forumu
0 0



post # 26 | 2013-08-30 , 1:27 AM

Pozdrav! jel mozda neko zna ime filma koji je baziran na istinitom dogadjau..film prati 5 bogatasa, gdje oni traze zrtve kojima plate da rade za njh..međutim oni ih odvode u neku sumu, i tamo ih progone, i na kraju ubijaju..tako nadju zrtvu crnca, ali on ih na kraju sve ubije i spasi se..hvala puno!

Added (2013-08-30, 0:27 AM)
---------------------------------------------

Quote (ReMaX123456789)
Mladi par kupi kucu, i kad udju u nju ona pocne da se raspada prvo stepenice, vrata itd. oni hoce da je poprave i traze majstore i nadju neke ludake koji im na kraju lepo srede kucu...

http://www.youtube.com/watch?v=oLfPjkAqhig

jel ovaj?








2
poruka na forumu
0 0



post # 27 | 2013-09-02 , 5:36 PM

jeca888, Ne nije taj slican, belci su u pitanju, ali na tu foru cela kuca se raspada :D








66
poruka na forumu
4 29



post # 28 | 2013-09-03 , 1:02 AM

Ima dva koji mi negaju mira par godina.
Prvi:
Nas prevod je bio "Podzemni svet". Radi se o patuljku koji je iz podzemlja izasao da pomocu naseg sunca "napuni" dijamant koji je kao sunce u njegovom svetu. To saznaju neki negativci koji pokusavaju da ukradu dijamant itd, itd... Patuljak ima jako tvrdu kozu, smesno prica... Gledao sam ga pocetkom devedesetih.

Drugi:
U pitanju je crtani. Takodje sam ga gledao devedesetih godina. Radi se o zmajevima, ima dobrih i losih. Secam se da zmajevi kad slecu ispustaju vatru (koja je u stvari hidrogen, cini mi se) i ako izbace previse onda ne mogu da polete dok se ponovo ne nakupi dovoljno u telu.

Nadam se da ce neko prepoznati, :)


Od svega sto imam na sebi najvazniji je izraz na mom licu.





  MrA



41
poruka na forumu
4 14



post # 29 | 2013-09-14 , 4:15 PM

Quote (madjarica)
u pitanju je horor.Bogati tinejdzeri odlucuju da sagrade skroviste gde bi

lagodno proveli raspust(duboko ispod zemlje)Sve se odvija po planu i boravak dole je extra sve

dok neko ne pozeli da izadje,a kljuc se izgubio.

Mozda ovaj?
The Hole (2001)
http://www.imdb.com/title/tt0242527/


Quote (tamarchelo)
Film je iz 2005-6-7. ili tako nesto godine.. :D Nekoliko tinejdzera se nekako

pretvori u male ljude. Posle, sjecam se scena kada putuju kroz travu dvorista njihove kuce, hrane

mrava da bi putovali na njemu, neki covjek ih gadja cigaretom pa je izbjegavaju... Znam da je opis

uzasan ali ne mogu niceg vise da se sjetim. Valjda ce neko znati o cemu se radi... :)

Film je mnogo stariji nego sto si napisao, prilicno sam siguran da je ovaj:
Honey, I Shrunk the Kids (1989)
http://www.imdb.com/title/tt0097523/


Quote (Vagabond83)
Sirena zivi u bazenu a proganja je neka zver,usput se VALDA neki stanar

obliznje zgrade zaljubljuje u nju. Treba mi naslov tog filma.

Mislim da je ovaj:
Lady in the Water (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0452637/


Quote (Markowtf)
Jaooo nmg da se setim filma radi se o break dancu nzm ko je glavni glumac ali

on zna neki potez sto niko ne zna i prvi put failuje i padne u komu i na kraj filma uspe jedva. ne

znam vise sta da kazem. ako neko moze da pomogne.
Hvala.

Mislim da je ovaj:
Kickin It Old Skool (2007)
http://www.imdb.com/title/tt0772178/


Quote (daliborpet)
98/99 god. sam gledao jedan SF film, nesto na foru Betmena, samo je zenski lik

u glavnoj ulozi "Crna skorpija" mislimm da se tako zove u filmu i izvor njenih moci je bio neki

automobil, ukoliko me pamcenje dobro sluzi, onda joj je automobil ukraden i ispostavilo se da je

njena drugarica koja se isto transformisala. Znam da nije mnogo, al iako neko zna o cemu se

radi......

Black Scorpion (1995)
www.imdb.com/title/tt0112519/


Quote (ReMaX123456789)
Mladi par kupi kucu, i kad udju u nju ona pocne da se raspada prvo

stepenice, vrata itd. oni hoce da je poprave i traze majstore i nadju neke ludake koji im na kraju

lepo srede kucu...

The Money Pit (1986)
http://www.imdb.com/title/tt0091541/


Quote (Kratos)
Već duže vrijeme tražim film koji sam gledao krajem 90-ih. Radnja se vrti oko psa

za borbe, marke Doberman. Na početku filma, glavni glumac (mislim na cukicu) izgubi u borbi i

bace ga poluživog na otpad, gdje ga slučajno nalazi neki čika, mladić, ne sjećam se i odnosi ga

kući na 'rehabilitaciju'. Pašče se poslije potpuno oporavi i ne mogu se sjetiti šta je tada radio i da li

se tukao, klao, krao ili nešto četvrto, ali sjećam se da ga je, nakon izvjesnog vremena, novi gazda,

najbolji prijatelj, njegov spasilac, čika, mladić, ne znam šta je, ostavio 'bruku' milja od doma s

namjerom da ga se riješi, ali pašče je bilo toliko tvrdoglavo i odano, da je ipak našlo put do

kuće,iako vidno povrijeđenih šapica, te tako još jednom osvojilo ljubav svog spasioca, čike,

mladića, ne znam ni ja više šta je bio.
Every help would be appreciated! :)

Mnogo mi lici na ovaj:
Eyes of an Angel (1991)
http://www.imdb.com/title/tt0101844/


Quote (jeca888)
Pozdrav! jel mozda neko zna ime filma koji je baziran na istinitom dogadjau..film

prati 5 bogatasa, gdje oni traze zrtve kojima plate da rade za njh..međutim oni ih odvode u neku

sumu, i tamo ih progone, i na kraju ubijaju..tako nadju zrtvu crnca, ali on ih na kraju sve ubije i

spasi se..hvala puno!

Mislim da je ovaj, ali neverujem da je baziran na istinitom dogadjaju:
Surviving the Game (1994)
http://www.imdb.com/title/tt0111323/


Quote (Djanny)
Ima dva koji mi negaju mira par godina.
Prvi:
Nas prevod je bio "Podzemni svet". Radi se o patuljku koji je iz podzemlja izasao da pomocu

naseg sunca "napuni" dijamant koji je kao sunce u njegovom svetu. To saznaju neki negativci koji

pokusavaju da ukradu dijamant itd, itd... Patuljak ima jako tvrdu kozu, smesno prica... Gledao sam

ga pocetkom devedesetih.

Ovaj je nesto najblize sto sam mogao naci:
The Dark Crystal (1982)
http://www.imdb.com/title/tt0083791/


Poruku je menjao/la MrA - Subota, 2013-09-14, 4:18 PM








2
poruka na forumu
0 0



post # 30 | 2013-09-22 , 3:23 AM

Ovako ljudi:
Bogataska deci idu u kucu na planini za vikend,povedu siromasnog momka,koji je izlazirao da je dobio na lutriji,a brat i sestra bogatasi tamo pokusavaju da ga ubiju jer su njihovi roditelji bankrotirali,ubiju ga sekirom na kraju toga se secam,a prvo su ga gurnuli sa litice,ne znam glumce,ima nekih dobrih plavusa u filmu,snimak pre 10-ak godina!Extra je! odgovorite stoo pre mozete,ako znate.

Added (2013-09-22, 2:23 AM)
---------------------------------------------
rope Obogati se ili umri pokusavajuci.



Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]