Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Filmovi kojima ne znamo ime



  MrA



41
poruka na forumu
4 14



post # 31 | 2013-09-22 , 10:51 AM

Quote (Kokica012)
Ovako ljudi:
Bogataska deci idu u kucu na planini za vikend,povedu siromasnog momka,koji je izlazirao da je dobio na lutriji,a brat i sestra bogatasi tamo pokusavaju da ga ubiju jer su njihovi roditelji bankrotirali,ubiju ga sekirom na kraju toga se secam,a prvo su ga gurnuli sa litice,ne znam glumce,ima nekih dobrih plavusa u filmu,snimak pre 10-ak godina!Extra je! odgovorite stoo pre mozete,ako znate.


Class Warfare (2001)
http://www.imdb.com/title/tt0259932/








6
poruka na forumu
0 0



post # 32 | 2013-10-03 , 5:08 AM

Tražim dva filma:

1.Prvi je bio redovan na Artu devedesetih (tada je Art reprizirao filmove...). Elem, mislim da je tema slovenska mitologija, neke mlade devojke su obučene u duge bele haljine i igraju i pevaju na nekoj livadi. Posle neko ih plaši govoreći im:Ljutiš Peruna i ubija ih...

2.Napolju duva jak vetar.Radnja se dešava u nekom neboderu u Americi.Dvoje beži od nekog lika plave kratke kose,obučenog svog u crno-nalik na Dolfa Lundgrena,koji ih juri po svim spratovima.NIJE HOROR,VEĆ ŽEŠĆA AKCIJA.Kada se tom liku istroše meci,on uzima neku sekiru..Ima scena kada se to dvoje spuštaju sa zgrade,a on puca u konopac.Hvala unapred








2
poruka na forumu
0 0



post # 33 | 2013-10-03 , 2:02 PM

radnja filma se vrti oko devojke koja je dobila sidu posle provedene noci sa deckom koga nije poznavala.na kraju filma ona drzi govor ispred studenata,a prilazi joj devojka sa pitanjem da li moze da je zagrli.meni se po glavi vrti naslov"LJUBAV ZA JEDNU NOC"ali nikako ne mogu da nadjem,mozda se i ne zove tako. unapred hvala








6
poruka na forumu
0 0



post # 34 | 2013-10-06 , 0:15 AM

Ninoslava da li se ona bavila gimnastikom ili fitnesom i imala neko ime kao Alex?


Poruku je menjao/la Filmovi123777 - Nedelja, 2013-10-06, 0:15 AM








1
poruka na forumu
0 121



post # 35 | 2013-10-06 , 0:54 AM

pomozite nema gdje ga nisam trazila .film pocinje kada majka sa problematicnim tinejdzerom dolazi u grad gdje je sve savrseno djeca,roditelji .majke su domacice a ocevi rade.al svake godina ocevi igraju ragbi sa djecacima.al problem sto ovaj djecak nema oca.tako da se na kraju izbore da majke igraju sa sinovima film je super samo nisam dobra u prepricavanju.pliz pomozite ako iko zna kako se film zove.








2
poruka na forumu
0 0



post # 36 | 2013-10-06 , 1:48 AM

ne znam,moguce je da jeste.ako imas slucajno naziv filma,napisi,bas bih volela da ga pogledam jos jedanput








8
poruka na forumu
0 10



post # 37 | 2013-10-11 , 0:53 AM

Film je zasnovan na istinitoj prici, radi se o 5 navijacica, koje su problematicne, i izivljavaju se na drugima.. nazalost nikada nisam odgledala ceo film,pa ako je nekome poznato neka napise :D hvala unapred :D







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 38 | 2013-10-11 , 0:59 AM

♥Anchy♥, Da nije ovaj? :D




Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








8
poruka na forumu
0 10



post # 39 | 2013-10-11 , 1:52 AM

Dap, to je taj juhu G@le hvala ti :D







  GCZ



1
poruka na forumu
0 0



post # 40 | 2013-10-13 , 1:32 PM

Овако...мислим да је романтична комедија у питању, он као ради у рибарници својих стричева (нема родитеље), пореклом је Италијан и заљуби се у цуру, и сад као није сигуран, хоће да је запроси, неће, тамо вамо, и на крају филма је запроси на обали мора након што она због посла, чини ми се, оде из града где су живели...хвала унапред! :)


Poruku je menjao/la GCZ - Nedelja, 2013-10-13, 5:08 PM








1
poruka na forumu
0 0



post # 41 | 2013-10-14 , 6:39 PM

Vec duze vrijeme hocu da pogledam film a ne mogu da se sjetim naziva. Nije tako star film uopce, radi se o nekoliko djece amiša koji nakon smrti svojih roditelja dolaze u grad kod tetke i tu krecu u skolu, druga djeca ih ismijavaju a zatim se oni da bi bili prihvaceni pocinju ponasati i odijevati kao oni ali to kriju od svoje najstarije sestre koja ih kasnije skonta..Sjecam se i da im je tetka plavusa i ima veliki moderni stan. Ako je nekom poznato neka napise, unaprijed zahvaljujem. cmok


Come to the dark side, we have cookies.








759
poruka na forumu
24 112



post # 42 | 2013-10-17 , 12:39 PM

Znači film sam davno gledao, ima dosta god. i pamtim ga samo po jednoj sceni...
Mislim da je uopste ta scena najzanimljivija i najprepoznatljivija za ovaj film...

Neki mladić ulazi u neku napuštenu zgradu i u njoj nalazi neku prostoriju ! U toj prostoriji nalazi neki veliki ''sto''. Nekako vec otvara taj ''sto'' i u stolu se nalazi kao neki udubljeni odliv(kalup), ljudskog oblika. Leze u taj ''odliv'' i pokrece neki mehanizam. Neka tecnost ispunjava taj odliv(kalup) u koji je navdeni mladić ušao. ''Sto'' se nekako zatvara... i on se tad ''u toj tečnosti'' priseca svoje proslosti koju je u toku čitavog filma nekako izgubio :P

Sad vec lupam - al' dali je on klon ili... nzm.. %)








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 43 | 2013-10-17 , 1:48 PM

ja se secam da sam davno gledao film o nekom naucniku koji je napustio porodicu i ljude uopste i godinama lutao dzunglom sa gorilama tako da su ga vremenom poceli smatrati za deo copora,film pocinje tako sto su njega uhvatili i optuzili za ubistvo nekoliko ljudi za koje se kasnije ispostavi da su bili lovokradice i da ih je on ubio stiteci gorile, najbolja scena je kada se alfa muzjak iako je pobegao vratio po njega jer ga je smatrao delom copora tada su ga ubili veoma tuzna scena,odlican film ali naziv mi nedolazi u glavu nikako.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








6
poruka na forumu
0 0



post # 44 | 2013-11-03 , 7:17 AM

Tražim još dva filma. Bili su aktuelni devedesetih na Pinku:

1. Prvi je preveden kao Mešetari. Znam da u filmu ima jedna scena, gde glavni junak uz pomoć neke aparature naduvava balone i ubacuje ih u njen stan kroz ključaonicu, kako bi zadivio glavnu junakinju.

2. Drugi je preveden kao Lutka u pokretu. Znam da je bila neka ogrlica koja zamrzava osobu koja je nosi...

P.S. Ninoslava, ne mogu nikako da se setim naziva...


Poruku je menjao/la Filmovi123777 - Nedelja, 2013-11-03, 7:20 AM





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 45 | 2013-11-03 , 9:51 AM

Quote ninoslava ()
radnja filma se vrti oko devojke koja je dobila sidu posle provedene noci sa deckom koga nije poznavala.na kraju filma ona drzi govor ispred studenata,a prilazi joj devojka sa pitanjem da li moze da je zagrli.meni se po glavi vrti naslov"LJUBAV ZA JEDNU NOC"ali nikako ne mogu da nadjem,mozda se i ne zove tako. unapred hvala


Tvoj film se zove Girl, Positive (2007) .. evo vidi dali je taj, mada po tome sto sam vidio izgleda da je taj taj...


http://www.imdb.com/title/tt0985692/



Poruku je menjao/la ace1 - Nedelja, 2013-11-03, 9:54 AM




Forum » Film, Muzika i TV » Film » Filmovi kojima ne znamo ime (...kojih ne možemo da se setimo)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]