• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Bruce Willis
Bruce Willis



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-05-25 , 4:37 PM

Walter Bruce Willis

Godina rođenja: 19.03.1955. (starost 59)
Mesto rođenja: Idar-Oberstein, West Germany
Status veze: Supruga Emma Heming
Deca: Ima petoro dece

Bruce Willis je Američki glumac i pevač, rođen u Idar-Oberštajnu u Zapadnoj Nemačkoj. Pod svetlima reflektora se pojavio krajem osamdesetih kao holivudski glavni, ali i sporedni glumac, isključivo poznat po ulozi Johna McClanea u serijalu Umri muški. Willis je bio u braku s Demi Moore, a pre razvoda 2000. su dobiil tri ćerke. Objavio je nekoliko albuma te se pojavio u nekoliko televizijskih serija. Nastupio je u preko šezdeset filmova, uključujući Pulp Fiction, Sin City, The Sixth Sense, Armageddon, The Fifth Element, Twelve Monkeys....
Filmovi u kojima je nastupio zaradili su između 2,55 i 3,04 milijardi dolara samo na severnoameričkim box officeima, što ga uvrštava na šesto mesto najuspešnijih glavnih glumaca, odnosno na osmo uključujući sporedne uloge.Tokom karijere je osvojio mnoga priznanja te javno izrazio podršku vojnim snagama Sjedinjenih Američkih Država.Willis i Moore trenutno dele starateljstvo nad tri ćerke koje su dobili tokom trinaestogodišnjeg braka. Willis poseduje vlastitu filmsku produkcijsku kompaniju zvanu Cheyenne Enterprises koju je 2000. osnovao sa svojim poslovnim partnerom Arnoldom Rifkinom.


Fajlovi: 0977913.jpg (72.0 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








50
poruka na forumu
29 387



post # 2 | 2016-03-08 , 10:21 PM

die hard... covek dobio batina vise nego polovina glumaca istih zanrova :D nalupaju ga ko vola u kupusu








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 3 | 2016-11-28 , 10:48 AM

Meni najbolji sa Metju Perijem (Čendler iz prijatelja) u filmovima Whole Nine Yards,i Whole Ten Yards.. :D


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees






bosnia and herzegovina
66
poruka na forumu
6 124



post # 4 | 2017-01-13 , 2:36 PM

dobar glumac a meni najbolji njegov film je  5 element






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 5 | 2017-01-23 , 2:40 AM

Extra glumac, omiljeni u Die Hard, mada uvijek sam gledao, on je dominirao te 90e i pocetak 2000, sad preuzima Jason Statham :D Procelavi vladaju u akcionim filmovima izgleda :D




Forum » Film, Muzika i TV » Film » Bruce Willis
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]