• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Komentarisanje filmova
Komentarisanje filmova



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-08-20 , 5:36 PM

Zanima me kada hoćete da pogledate neki film i vidite komentare ispod, da li više volite kratke komentare npr. "Dobar je film, preporuka" ili volite kilometarske komentare u kojima vam neko opiše ceo film?

Znači da li volite da saznate radnju filma i dešavanja u njemu, pa onda da ga gledate?
Ili volite da gledate a da ne znate detalje iz filma?



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.






why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 2 | 2013-08-20 , 9:04 PM

Volim kratke komentare i volim da gledam filmove a da ne znam detalje iz film jer ako znam sta ce da bude u tom filmu koja je poenta gledanja.







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 3 | 2013-08-20 , 11:04 PM

Quote (Black_Hawk)
Volim kratke komentare i volim da gledam filmove a da ne znam detalje iz film jer ako znam sta ce da bude u tom filmu koja je poenta gledanja.

Upravo tako, jer meni presedne film i za najmanji detalj ako znam iz nekog filma. :D

Zato ljudi, molim vas, pisite kratke komentare, a ne romane. :D



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 4 | 2013-08-21 , 0:32 AM

Quote (Black_Hawk)
Volim kratke komentare i volim da gledam filmove a da ne znam detalje iz film jer ako znam sta ce da bude u tom filmu koja je poenta gledanja.

Baš to. Ima ljudi koji otkriju suštinu i onda dzabe sve... >(


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








782
poruka na forumu
47 137



post # 5 | 2013-08-21 , 3:02 PM

Ja ne komentarisem filmove jer smatram da su ukusi razliciti i isto tako nikad ne citam komentare prije nego pogledam film. :D


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








592
poruka na forumu
208 1412



post # 6 | 2013-09-02 , 3:57 PM

Volim duže komentare, al da se netiču radnje filma. Nek napiše neko dobra gluma, priča i što mu se sviđa. Zbog glumaca i koji su il tako nešto. Ako neko napiše dobar film,ili izgubih 2 sata života negledaj to mi nedaje nikaku preporuku dal ga ja da učitam. Onaj što je gledo 2 sata neznam što ga je gledo več upalio neki drugi il onaj kojem je dobar neznam što je dobar jer nekome se sviđaju određeni žanrovi filma al meni ne recimo.
Nekad mi je dobra stvar ako neko i kaže nevalja prevod loše prevedeno i ja odustajem od gledanja kao i loša slika ako je preterano.





  MrA



41
poruka na forumu
4 14



post # 7 | 2013-09-15 , 12:31 PM

Nikada se nepouzam u komentare, mogu da gledam bukvalno sve i svasta, kao sto ste vec spomenuli ukusi su razliciti. Cak sta vise ni imdb ocena mi nije pouzdana posto u vise navrata sam pogledao film sa ocenom 2-3 i po meni je bio 1000x bolji nego neki koji su dobili 8-9. A treca stvar je ako mi brat ili zena (koji imamo identicne ukuse) preporuci film, to mi je "must see"!
Iako saznam o radnj i desavanja u filmu, nesprecava me da ga pogledam, svako drugacije dozivljava stvari tako da mi je to apsolutno nebitno.








1
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 2013-10-08 , 11:08 AM

Jel zna neko Kako se zove film u kome je jedna devojka silovana od sherifa i 4 njegova ortaka??????





  MrA



41
poruka na forumu
4 14



post # 9 | 2013-10-08 , 12:16 PM

Quote (bobipfc)
Jel zna neko Kako se zove film u kome je jedna devojka silovana od sherifa i 4 njegova ortaka??????

promasio si temu druze.
http://www.vojvodinanet.com/forum/44-2352-1








246
poruka na forumu
78 175



post # 10 | 2014-02-17 , 2:38 PM

Pogledam komentare ali oni veoma malo uticu na moju odluku. Ali zavisi i od komentara. Komentar dobar ili losmi ne znace puno. Volim da se napise i razlog za odredjeno misljenje. Naravno bez detalja iz filma.








121
poruka na forumu
479 4165



post # 11 | 2014-03-14 , 9:51 PM

Ni kratke ni dugačke komentare, ali bar neki utisak o filmu onog ko ga je pogledao. I naravno, da ne napiše kraj filma, onda ga ne bih ni gledala.


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj








49
poruka na forumu
30 132



post # 12 | 2014-03-15 , 1:44 AM

ne citam komentare uopste .. ako nesto hocu da pogledam, pogledacu, pa sta god neko mislio o tom filmu ... a i ljudi se odusevljavaju nebitnim stvarima ili im to smeta, tako da smatram da je vecina nekompetentna da daje bilo kakve komentare o odgledanom sadrzaju i sto da gubim vreme na to ...


imam milion godina
i nadživeću boje ...








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 13 | 2016-11-28 , 11:25 AM

U poslenje vreme ne čitam,jer pola njih otkrije o čemu se radi..


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 14 | 2018-01-25 , 4:08 PM

Quote Gale ()
Zanima me kada hoćete da pogledate neki film i vidite komentare ispod, da li više volite kratke komentare npr. "Dobar je film, preporuka" ili volite kilometarske komentare u kojima vam neko opiše ceo film? Znači da li volite da saznate radnju filma i dešavanja u njemu, pa onda da ga gledate?
Ili volite da gledate a da ne znate detalje iz filma?


Volim da ne gledam komentare uopste, ukoliko me zanima nesto vise o filmu sto ce presuditi dal da ga pogledam , ukucacu na youtubu trailer pa cu na osnovu svojih ociju videti dal me zanima i privlaci da pogledam ili ne.

Meni cak ni ocene na imdb-u nisu bitne kao vecini, da ne pominjem to ni da ne gledam ko glumi, jer svi glumci imaju svoje dobre i lose filmove i to nije presudno da se meni svidi/ne svidi film (ili serija).

Okej ume i youtube da vara , tako sto izbace recimo sve najbolje scene sa filma/serije i onda mislis WOW film, a ustvari i nije nesto , ali opet to mi je nekako najdorecenije kad biram sta cu gledati. 

Ukusi su razliciti i kad vidim da pisu u komentarima dole sve i svasta (pogotovu nevezano za sam sadrzaj) dodje mi da ih pitam " a ko je tebe ovlastio za filmskog kriticara pa da je tvoje misljenje sad najvalidnije" 

Iako ne delim bas uvek misljenje sa njim o ukusima , volim kada citam Admin-ove komentare, obicno da izuzetno lepu kritiku o tome sto je pogledao. Njegova ocekivanja ili promasaji :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








9
poruka na forumu
37 215



post # 15 | 2021-01-13 , 0:37 AM

Pa nekad komentari mogu da budu korisni a nekad ne,jer ukusi su zaista različiti,evo na primjer gledao sam dosta filmova sa niskom ocjenom i svidjeli su mi se i obrnuto,tako da se uglavnom oslanjam na intuiciju  :)


ne gubi vrijeme razmišljajući o smrti,jer kad umreš nećeš imati vremena da razmišljaš o životu.


Forum » Film, Muzika i TV » Film » Komentarisanje filmova
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]