• Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: JokerHarley  
Forum » Film, Muzika i TV » Film » Lajkovanje, ocenjivanje, komentarisanje filmova i serija. (Anketa.)
Lajkovanje, ocenjivanje, komentarisanje filmova i serija.
Na koji način više volite da izrazite svoje mišljenje?
1.1. Radije lajkujem i komentarišem filmove i serije na vašoj fejsbuk stranici.[ 0 ][0.00%]
2.2. Više volim to da radim kada sam ulogovan/a na sajtu.[ 5 ][62.50%]
3.3. Zavisi kako kad, nekada i na jedan i na drugi način.[ 1 ][12.50%]
4.4. Nikada ne ocenjujem i ne komentarišem filmove i serije, a kamoli lajkujem.[ 2 ][25.00%]
Answers total: 8



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2014-12-17 , 4:55 PM

Tema je otvorena sa jednim ciljem, da vidimo na koji način radije iskazujete svoje subjektivno mišljenje...

Da li radije lajkujete i komentarišete filmove i serije na našoj fejsbuk stranici?

Ili više volite to da radite kada ste ulogovani na sajtu?

Pa da vas čujemo? :)



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2014-12-17 , 5:00 PM

Quote Gale ()
našoj fejsbuk stranici?

tako ne...
Quote Gale ()
ulogovani na sajtu?

ovakoo vise :p

filmove nikad ne lajkamm ostavim komentar samo ako je bas dobar film....


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








50
poruka na forumu
29 387



post # 3 | 2016-03-08 , 10:20 PM

ne komentarisem nikad osim ako film nije krs.. pa da neko drugi ne gubi vreme.... ne uvek .. mislim da imam svega 2 komentara.. gde je film bas bio totalni krs.... pa sam pustio komentar ispod filma








4
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 2016-05-13 , 8:52 AM

Samo na sajtu





  raso

SimkePhotography
91
poruka na forumu
19 88



post # 5 | 2016-05-20 , 5:05 PM

Pa samo na sajtu. Pogledam film,napišem svoje mišljenje i eto.Čisto da vide i drugi . Inače kad biram film gledam po broju pregleda i komentara.. To mi je neko 'mjerilo' kvaliteta :D




Forum » Film, Muzika i TV » Film » Lajkovanje, ocenjivanje, komentarisanje filmova i serija. (Anketa.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]