• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Film, Muzika i TV » Tv » Preljubnici
Preljubnici






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-06 , 2:52 PM

Znam cesto pogledati emisliju Preljubnici neke su super uradjene a neke se iz aviona vide da je sve namestaljka
Sta vi kazete ne tu emisiju na one koji glume i vode ju?

jedan od bezbroj snimaka










387
poruka na forumu
34 201



post # 2 | 2013-01-06 , 3:18 PM

ja ne mogu to da gledam... wtf


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2013-01-06 , 3:46 PM

glupa tema jos gluplja emisija , to je vise radjeno u edukativne svrhe samo sto indijanci nemaju granica a i znanja :D








1641
poruka na forumu
171 425



post # 4 | 2013-01-06 , 3:49 PM

Pocistiti taj pink kao vepra i celu njihovu bolumentu.Eto sta mislim








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-01-06 , 4:02 PM

(Bothrops)
Pocistiti taj pink kao vepra i celu njihovu bolumentu.Eto sta mislim

Ok vidim nemate sta reci onda prepustite mozda drugi imaju

Ja volim pogledati svasta bilo to na nemackom ili nasem jeziku uporedim po nekad neke emislije sto naprave i nasi a ima i ovdje i vidim da ovi i te kako napreduju
Da se manje primeti ta gluma iako svaka takva emislija je odradjena po napisanom ni jedna
se ne snima live osim ako su u pitanju privatnici .

Takodje sam pretila na sr programu pre par godina zvala se emisija luda kuca
tu sam umirala od smeha i to je takodje bila snimata po napisanom

Voditelji emisije nisu nesto simpaticni ali nije cilj u tome










1641
poruka na forumu
171 425



post # 6 | 2013-01-06 , 4:24 PM

Da.... edukativan i poucan ..taj pink ali dobro to je samo moje misljenje ;)



Poruku je menjao/la Bothrops - Nedelja, 2013-01-06, 4:39 PM





  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 7 | 2013-01-06 , 8:27 PM

Totalno losa gluma,lose odredjeno sve... Cak sto vise mislim da onaj koji se bavi pisanjem tih scena i epizode da ima ozbiljan problem,i da treba poci na jedno dugotrajno lecenje .... Onako negde sam sedeo bio pink ili koja vec tv ,i gledam scenu kao Otac ulazi kod snajke,(Sin im preminuo valjda) i on kao skace na snajku,ulazi majka sa svecom i oko njih i kao moli se "Boze pomozi,blagoslovi (da zatrudni ta snajka)" Mislim em sto je to uvreda za vjeru,em sto mislim da je to prebolesno,i naravno ako kojim slucajem i postoje takvi ljudi da su vjerovatno neki umno bolesni ljudi ... I zaista mi je nevjerovatno da iko to moze odgledati i ne znam kako se to uopste po zakonu dozvoljava na TV-u ... Dodje mi nogom da se prekrstim


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 8 | 2013-01-07 , 0:13 AM

Xavi ima krajeva u Srbiji gde je incest posle cetvrtog kolena u redu ali to bajanje iznad ikona je dokaz da su u sekti i to je ono gadno a snaja kaze nema gde da ode i zato trpi.

Epizoda 2 sa Vlaskom magijom-ne verujem u tu magiju ali znam da se to radi i zao mi je sto devojke nisu svesne da tako mogu da inficiraju gadno momke.
Ne zanima me emisija ali moj jedan ukucanin gleda svaku epizodu i pojacava tako da htela ne htela cujem o cemu se radi.

Volim Pedju da vidim-on je kao pojava brows iako ima vlaske krvi i vlasko prezime sto je meni odbojno u startu.
Karamela mi je malo zenskast.
Ona devojka deluje kao ... Ne znam,nesto tu ne stima.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 9 | 2013-01-07 , 1:41 AM

Korisnica, NIje to bajanje iznad ikona,nego njen svekar upada njoj(snajki svojoj) u krevet,svekrva upada u sobu dok ovaj tetose ovu,i ide oko kreveta sa svecom,i govori Boze pomozi,pomiluj da bude musko vamo tamo dok ovaj "radi" posao... Posto njihov sin je rano umro i ostavio snajku sa njima,i snajka prica kako dolazi DUH Mirko (kako se zvao taj njen MUZ) i kako hoce da joj napravi dete,i posle joj je kao taj DUH napravio dete,a cijelo selo se sprdalo sa tim :) A inace cijelu potragu oko toga da bi se saznalo ko i kako je oplodio snajku je zvala od tog njenog pokojnog muza sestra :D To je znaci pisani scenario,posto je ono sve gluma i fake,e zanima me bas da upoznam tog MAHERA i da popricamo malo oko njegovog mentalnog zdravlja kako je mogao da napise takvu epizodu zaista me zanima...


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 10 | 2013-01-07 , 9:20 AM

(XAVI)
To je znaci pisani scenario

Ne mora da znaci mozda su sektasi.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 11 | 2013-01-07 , 1:51 PM

Korisnica, Ma dje sektasi neko selo Bogu iza tregera :) po nacinu interpretiranja svih se vidi da je to nesto napisano i da je gluma :p


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"








81
poruka na forumu
51 222



post # 12 | 2013-01-08 , 11:19 PM

Gluplje tv emisiju u zivotu nisam gledala, cisto njesra %)


Medju ljudima budi covjek,
medju psima budi vuk!








478
poruka na forumu
107 311



post # 13 | 2013-01-09 , 0:50 AM

Nisam nikad gledala tu seriju/emisiju (sto li je vec) a po ovome sto citam ovdje ni nemam namjeru,zelju a bome ni volju gledati takvo sto.
Nemam nista protiv onih koji gledaju ali ne razumijem zato netko gubi vrijeme na gledanje ovakvih stvari kao ni zasto netko ima potrebu snimati ovakve gluposti.
Zapravo to je povezano pa u sustini nije nerazumljivo.

Nekako ne mogu dokuciti je li mi sve ovo vise zalosno, smijesno ili nesto trece.


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 14 | 2013-01-09 , 1:44 AM

cim vidim tu emisiju dok prebacujem programe digne mi se kosa na glavi
glupost.... %) %) %) %) %) %) %) %)





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 15 | 2013-01-09 , 2:07 AM

hahaha ja gledam, al ne na pinku nego na jutubu i imam skoro sve emisije...mada to mi je za da uploadiram kao torrentu ..a inace nekad pogledam neku emisiju, ne ono sto zelim, nego da vidim sto se ljudi blamiraju i da se dobro nasmejem :D xd




Forum » Film, Muzika i TV » Tv » Preljubnici
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]