• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Film, Muzika i TV » Tv » HBO - luksuz ili potreba?! (Sta mislite o HBO paketu? Da li je skup, da li opravdava?)
HBO - luksuz ili potreba?!






60
poruka na forumu
4 1



post # 16 | 2017-05-08 , 2:20 PM

Slažem se... Možeš sve danas da iskombinuješ lepo ili preko HDMI kabla ili preko screen mirroring.. Ja imam i jedno i drugo i mogu ti reći savršeno je za sve :)


ARSENAL








417
poruka na forumu
137 1408



post # 17 | 2017-11-09 , 10:12 PM

Po meni je HBO cisti luksuz








124
poruka na forumu
189 1557



post # 18 | 2017-11-17 , 9:01 AM

HBO - NE.
Jednostavno HBO je postao kao i sve velike marke - ime koje se placa- iskreno sve sto ima na HBO -u moze da se nadje na drugim kanalima samo treba da se pogledaju sadrzaji. Trenutno u Srbiji je stanje takvo kakvo je, pa ljudi uzimaju HBO i ako ga ne gledaju nesto puno cisto da kazu ja imam HBO kao da je to nesto prestizno.
Licno pored Vojvodine i ostalih kanala posebno FOX -a, HBO je totalno nepotreban :)


Nisam najlepsa. Nisam najbolja. Nisam najpopularnija. Nisam kao druge.
Nisam ni izbliza savrsena. Nemam savrseno telo. Ima puno boljih od mene.
ALI TO SAM JA :)








94
poruka na forumu
2 40



post # 19 | 2019-03-08 , 10:08 PM

Luksuz druže moj ,tamo gledaš šta ti one stave na internetu gledaš šta hoceš koji film hoceš.








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 20 | 2019-04-18 , 6:59 PM

Ja sam na kopernikusu dobio kao standardan paket, sa običnim kanalima HBO 1, 2 i 3. I to nisam ni provalio, pre neki dan uđem na opciju skeniraj programe, da vidim da li će neke nove izbaciti, i budu ta tri i još par dobrih filmskih kanala..


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Film, Muzika i TV » Tv » HBO - luksuz ili potreba?! (Sta mislite o HBO paketu? Da li je skup, da li opravdava?)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]