• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Film, Muzika i TV » Tv » The X Factor (TV Show)
The X Factor






640
poruka na forumu
67 157



post # 16 | 2014-02-24 , 4:51 AM

Sve mi to nekako mršavo djeluje. Nepotpuno, nemaštovito, ižvakano, blijedo. Ovo kažem iz ugla objektivnog posmatrača i stavljam na stranu što je žiri po mom skromnom mišljenju katastrofalan, ponajviše zbog one "Sandale". Nijedan kandidat me nije oduševio, mada ne sporim činjenicu da njih par izuzetno vlada vokalom. Sve u svemu, fali nešto. Mala Ilma mi je favorit.










108
poruka na forumu
35 310



post # 17 | 2014-03-07 , 9:30 PM

Zabava za sirotinju.


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 18 | 2014-03-08 , 4:00 AM

Ne dopada mi se sto nije takmicenje Srbije nego "regiona" jer mi na strani lose prolazimo al' kad neko sa strane dodje u Srbiju samo sto crveni tepih ne dobije.
Ljudi koji u Srbiji imaju televizije gledaju profit a u regionu postuju svoj nacionalni identitet.
Ilmini roditelji se ponasaju kao isfrustrirani,neostvareni kompleksasi koji su hteli da ih cerka izdrzava umesto da budu srecni sto je dete dobilo sansu da ima normalno detinjstvo a ne da sa trinaest godina peva na svadbama pijanim gostima ili u diskotekama po celu noc.
To dete treba da ide u skolu a kraj ovih roditelja kompleksasa kako da normalno reaguje na ispadanje?
Njena keva nabedjena da je cerka trebala da pobedi besni po novinama,nenormalna zena bi da krivi ej krivi nekoga jer dete nije ostvarilo njene snove umesto da bude srecna sto ce imati normalno detinjstvo.
Otac besni umesto da bude zahvalan zajedno sa zenom i detetom sto je iz mesta za koje vecina nikad nije cula dete stiglo na televiziju i dobilo sansu da sutra radi taj posao lakse jer ima mnoga vrata otvorena.
Kako bi malecka isla u skolu da je npr. pobedila a neee,to njene ne zanima,bitnije su im imaginarne pare od deteta.
Umesto da podrzavaju dete a drze ga na zemlji oni su matori odlepili,dete kao dete se primilo i gadno razocaralo.
Napravili su od deteta babu kad se pogleda oblacenje i razmazeno deriste koje kune tudju decu?
Ej,koji mozak,kleti neciju decu?
Stravicno je kako odrasle ljude tresne klimaks,dete pubertet-sami su dosta vrata sebi zatvorili.
I malena nema iks faktor - dzabe joj glas bez toga kada je ona prazna,hladna iznutra.
Ovo nije takmicenje za najbolji glas regiona vec za x-faktor koji ona nema.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 19 | 2015-12-30 , 1:51 AM

Meni je X Factor najbolji muzicki show ikada :)


.....








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 20 | 2016-12-09 , 7:46 AM

Meni se ne svidja..


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees


Forum » Film, Muzika i TV » Tv » The X Factor (TV Show)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]