• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Film, Muzika i TV » Tv » Zvezde Granda
Zvezde Granda






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2017-04-19 , 9:34 AM

Pratite li redovno sezone Granda?


Kakvo misljenje imate o Ziriju tj
Karleusa, Aca, Viki, Ana Bekuta, Bosanac, Marija ...
Mislim na misljenje kad je rec o emisiji.

Ko od njih je za vas najrealni po komentarima ?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2017-04-19 , 1:25 PM

oo vidi teme :D lol

Misljenje o ziriju je katastrofa u zadnje vrijeme vise posvecivaju sebi nekim glupim prepucavanjem nego kandidatima , koga briga sta je ono obukao, da li je debeo mrsav, dosao je covjek da mu ocjenis pjevanje a ne njegov stajlig,razumijem ides da budes zvijezda ,al nisi jos posatao, onda to njihovo prepucavanje izmedju ,svodi se na svajdanje samo , dva para pjeva pjesmu ukupno 10 min a oni njihovo pjevanje kometiraju sat vremena, al pazi to komentiranje nema veze sa njihovim pjevanje, mislim da ce se vecina da slozi oko toga KO GLEDA?
dAlje Marija i Bosanac su mi jedino pravicni sto se tice komentiranja i Ana Bekuta zena je na svom mjestu .
a ono troje majko mila , Jelana ce jos malo sve kandidate da napravi silikonskim i da vise niko nece da pjeva "dzibersku" muziku kako ona kaze, a ona ne zna dva tona spojiti kako treba ,u njenom pjevanju cujes samo eeee ....eee ... aaaaa... itd... ona je vise samo za scenu da napravio ondje ...
ona viki je dotkla don dna ...kad dopusta da je onako svako zeza u ziriju ,,onda mi je sva antipaticna :)
a aca lukas ,njega inace ne volim , covjek dok prica NErazumijes ga nista sta kaze , izgleda mu bolje ide pjevanje nego pricanje :D
TOLIKO Od mene :D


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Sreda, 2017-04-19, 1:26 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2017-04-19 , 7:47 PM

LA ti si iskrena ko karleusa hahahha salim se u pravu si ruza
Moj Favorit u ziriu je Marija!
a zasto?
Zato sto je najjednostavnija osoba po izgledu najbolje peva od drugih zenskih u ziriju.
Acu volim on je legenda hahahhaa bas zato sto pola ne razumem sta kaze hahahhaa
Viki nju nemogu definisati sto sebi dopusta ono od Jelene onoliko pocenjivanje pa bas suprotno
Viki ume da peva a ova samo vristi.
Sto se jelene tice ona je bas za sou biznis i nista vise znaci i da ne vristi u mikrofon ona ima publiku koja ju voli i prati
Istina zena je na nivou po oblacenju i bez dlake na jeziku ali mi zao kad pretera kad rasplace nekoga.
Ipak su najgledaniji sou u i izvan zemlje msl bas zbog onog njigovog glupiranja.










308
poruka na forumu
349 1445



post # 4 | 2017-04-23 , 10:18 PM

Za mene je najjaci Bosanac, covek se razume u muziku.


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








60
poruka na forumu
4 1



post # 5 | 2017-05-08 , 2:11 PM

Ne daj Bože...


ARSENAL








243
poruka na forumu
454 4664



post # 6 | 2019-11-07 , 2:00 PM

Gledao sam Zvezde Granda dok sam bio mali i dok je to sve još bilo normalno dok su učestvovali Tanja Savić, Darko Lazić, Slavica Ćukteraš, Milica Pavlović, Rada Manojlović i drugi, i dok su se za pobedu u takvom muzičkom takmičenju gledale prave vrednosti.. glas, skromnost, a ne kao sad da li devojka ima silikone, dupe, lepotu..a glas manje više. Tako da, kao mali sam gledao..a sad ne gledam. Em što je u žiriju Jelena koju ne podnosim organski  %)


Forum » Film, Muzika i TV » Tv » Zvezde Granda
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]